Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: earthfrost

Geçmiş zamanlara bakarsak beta 2 10-15 gün sonra anca gelir.

10 15mi cok bile dayandim zaten tasarimini sevmemistim hiz olarak iyi tabi ama su an cok sorun var cok takilma ve uygulama uyumsuzlugu belki son betalarda tekrar donebilirm simdilik 9a geri donuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artılarının olduğu kadar eksileride var örneğin biraz kullanalım hemen ısınmaya başlıyor şarj felaket telefon uygulamasını önceki sürümdeki gibi açmıyo hemen biraz bekleterek mesela bugün babamın cebini arıyım dedim kaç defa denememe rağmen arayamadı iş yerinden aramak zorunda kaldım wifideki hız çok kötü halbulki netim hızlı arada kapanıyor kilit ekranına atıyo şimdilik sıkıntılar bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftaya iOS 9.3.3 geliyor 2-3 aya kadar iOS 10 geliyor beyler Apple müşteri temsilcisi söyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: osmantkulu

1 haftaya iOS 9.3.3 geliyor 2-3 aya kadar iOS 10 geliyor beyler Apple müşteri temsilcisi söyledi

Gardaşım müşteri temsilcisine gerek yoktu bana sorsan söylerdim aynısını. Hatta sokaktan geçen x amcaya sorsan o da bilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

1 haftaya iOS 9.3.3 geliyor 2-3 aya kadar iOS 10 geliyor beyler Apple müşteri temsilcisi söyledi

Gardaşım müşteri temsilcisine gerek yoktu bana sorsan söylerdim aynısını. Hatta sokaktan geçen x amcaya sorsan o da bilirdi.

hocam icloud yedekleme yapmiyor daha oncede vardi bu sorun snasil cozdum hatirlamiyorum senin bildigin bir cozum var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: igetsky

quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

quote:

hocam icloud yedekleme yapmiyor daha oncede vardi bu sorun snasil cozdum hatirlamiyorum senin bildigin bir cozum var mi

• Şimdi yine ne var bu eskide bu kadar diyenler üşüşecek ama; ben yine de iOS 6'lı iPhone 5'imi çok özlüyorum.
    Şu yazılıma bak lunapark gibi her taraftan renk fışkırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChasingTheSun

Şimdi yine ne var bu eskide bu kadar diyenler üşüşecek ama; ben yine de iOS 6'lı iPhone 5'imi çok özlüyorum.
    Şu yazılıma bak lunapark gibi her taraftan renk fışkırıyor.

9 a geri dondum amerikadan eve gelmis gibiyim

• ios 9.3.2 den yedek almadan ios 10 a geçmiştim.ios 10 dan geri ios 9 a geçeyim dedim sadece shift ile ipsw den alınan dosyayı gösterdim ve verilerim silinmeden ios 9 a geçti.yedeği şimdi aldım.hantallaştığı için dfu ile kuracağım.
  • Pilinde hızlı gitme gibi bir sorunla karşılaşmadım, keza ısınmada olmadı bende.

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    Hımmm Sen çok biliyorsun

• quote:

Hımmm Sen çok biliyorsun

Estağfirullah ağam sen daha iyisini bilirsin 😉👍

• 3-4 gün ancak dayanabildim bende , şarj sıkıntısı yoktu ama uyumsuz uygulamalar var , bazi uygulamalarin üst barı görünmüyor ve bazi haber uygulamalarinda altyazilarda sorun vardi , ilk betaya göre gayet iyiydi bence ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: atorbaci

ios 9.3.2 den yedek almadan ios 10 a geçmiştim.ios 10 dan geri ios 9 a geçeyim dedim sadece shift ile ipsw den alınan dosyayı gösterdim ve verilerim silinmeden ios 9 a geçti.yedeği şimdi aldım.hantallaştığı için dfu ile kuracağım.

Shift+güncelleştirmeleri denetle yapmış olmalısınız. Shift+geri yükle ile sıfırlanmama ihtimali yok çünkü...

• Güncelleme denetlemesi ile ios 10 zaten güncel diyordu 9.3.2 çıkmıyordu

• Shift+güncelle yapmışsınızdır dedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ios 9xx beklemede pil, sabaha kadar %7-8 düşüyordu, ios 10 u ota dan yükledim gece sabaha kadar beklemede sadece %1 yedi artık geri dönüs yok finale kadar beta lara devam edecegim. ios 1.1.4 ten buraya kadar ilk kez beta kullanıyorumios 9 cok sıkıcıydı insan biraz yenilik ister.

• Beyler ben ilk mesajdaki profili yükledim iOS 10 görüldü otada indirmeyi başlattım ama ne hikmetse indirme en sonuna geldiğinde hata alıyorum indirilirken bir hata oluştu diye sonra tekrar 1.8 GB indirme seçeneği çıkıyor başa sarıyor. 2 kere denedim böyle oldu aynı. Nasıl aşabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 10 da vatsaptan bildirim gelince kilit ekranında mesajı sola kaydırıp hızlı cevap yazarken yaklaşık 10 sn sonra ekran kilitleniyor yani kapanıyor. İnşallah hatadır. Yoksa kilit ekranından cevap vermeyi kapattılar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

İos 10 da vatsaptan bildirim gelince kilit ekranında mesajı sola kaydırıp hızlı cevap yazarken yaklaşık 10 sn sonra ekran kilitleniyor yani kapanıyor. İnşallah hatadır. Yoksa kilit ekranından cevap vermeyi kapattılar mı ?

Hata dostum onlar her betada bir takım sorunları çözecekler finalde sıkıntısız olacak inşallah 9.3.2 ye göre çok daha akıcı beta 1 olduğu halde yani :)
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.