Şimdi Ara

JAİLBREAK ÇOK YAKIN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar luca 2 günde 9.3.3 beta1 ve 9.3.2 yi jailbreak hale getirmeyi başardı bildiğiniz üzere exploitler lucanın ve bu yüzden sadece kendi cihazlarına yapıyordu.Az önce reddite 9.3.2 nin exploiti düştü buda jb nin ne kadar yakın olduğunu öne çıkarıyor.
    KAYNAK:
    https://m.reddit.com/r/jailbreak/comments/4lfi2y/discussion_the_ios_932_jailbreak_exploit_is/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://forum.donanimhaber.com/m_113578243/tm.htm

Şu linkteki konu ilk açıldığında ismi ''9.2 JB yarın çıkaçak'' olarak açılmıştı kardeş. Fazla heveslenmeyin yani.
  • ben tarih vs vermiyorum yakınca çıkabilceğini söylüyorum

• Shark1 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi olursa JB 9.3.2 ye mi gelir yani daha eski sürümlerin durumu nasıl olur?

• Tek exploit ile olmuyor jailbreak. Şuanki sadece digerlerine ulaşmayı kolaylaştırmış durumda. Safari bugı olduğu icin jailbreakme tarzı bir site görmemiz mümkün. Fakat bu acık üzerinden sisteme zarar vermek isteyenler de çıkacak. Jailbreak yapan her siteye guvenmemenizi öneririm

• 9.3.2 için JB gelmez gibime geliyor.
    9.3.3'e yüksek ihtimal gelir. Kernel değişikliği beraberinde bir takim aciklar cikacaktir.
    Asil soru, gecen haftalarda yasanan JB'li cihazlarin AppStore uygulamarini acmamasi..
    Eger bu kalici olursa JB'i uzun bir sure gormeyiz gibi duruyor.

• Hiç bir şekilde böyle haberlere ve söylentilere itimat etmiyiniz. Yapılmışta flanda falanda kaç aydır bu yalanlar havada uçuşuyor. Yapıldıysa çıkarsın sonra çıkarttım desin Luca denen it kimse.
  • Luca nedenini bilmediğim bir şekilde yayınlamıyor fakat yayınlayanlara yarım ediyor.Jb nin cıkması bana göre çok yakın fakat bazı arkadaşların dediği gibi güvenilir tool olmazsa yapmak tehlikeli çünkü webkit ile bu işi kötü niyetli yapanlar jb yi kendine göre derleyip kendi hostlarında yayınlayabilir.

• serhatmirkelam S kullanıcısına yanıt
    luca ios un coğu sürümünü kırdı kanıtladı

• tolyo kullanıcısına yanıt
    exploit çok eski bir açığın tekrarlanması gibi bi şey pangu nun ya da taig in atağına bağlı her şey ama en stabil sürüm vs geçiştiriyorlar böyle olunca apple da olayı çözdü 10 açığı bi anda kapatmıyor jb engellemek için her yamada 2-3 tane vs böle olunca jb sürekli gecikiyor.

• ulasates kullanıcısına yanıt
    akıllı olan kimse burası yıkılmadıkça baska sitelerden fake tool plung vs indirmez diye düşünüyorum. @ulasates

• Shark1 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla luca'nin ülkesindeki katı kurallar yüzünden yayınlaması veya satması mümkün degil. Ayrıca bilgisiz cok fazla insan var uyarmanın zararı olacağını düşünmüyorum. Ama tabii ki gelişmeleri takip etmek gerekli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gelsin artık bir zahmet
  • 9.3 kurduk bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: 36

9.3 kurduk bekliyoruz

9.2.1 deyim hala. Gecsem mi ki bende

• quote:

Orijinalden alıntı: hackernofear1

quote:

Orijinalden alıntı: 36

9.3 kurduk bekliyoruz

9.2.1 deyim hala. Gecsem mi ki bende

bekle hocam.çıkarsa zaten geçersin son sürüme
  • 9.3.1 de kalayım mı acaba

• çok beklersiniz ios 10 çıkmadan vermez
  • arkadaşlar jailbreak gelir ios 9 dan 6 ya geçebilirmiyim jailbreak sayesinde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.