Şimdi Ara

4 yıl önce aşık olduğum kız'ı hala unutamadım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar benimde hikayem böyle bir kız vardı lisede hep arkamda oturuyorduk bana o kadar ilgili ve şefkatli davrandıki ona o zamanki duygularımla sürekli iltifat ediyorum.
    bir gün ona açıldım ve utancımdan yerin dibine girdim sonra bir daha da konuşamadım, kendisi geldi ben eskikisi olmak istiyorum seninle konuşmak istiyorum lütfen mesaj at dedi ama atamdım.
    çünkü başkalarını sevidğini biliyordum ve bu bana çok koyuyordu ama yinede aşıktım ona.
    karne günü geldi çattı gittik karneleri almaya son bir kez bana sarıldı seni çok özlücem dedi.
    o gün bu gündür ben o kıza vuruldum , hatta onun doğum gününde ona kendi elleirmle çikolatalı pasta yapmıştım.
    beraber fotoğraaflar çekiliyorduk, ah be kurban olduğum rabbim yinede kavuştursan beni ona ne mutlu olurdum ama hata bendeydi o kız tatilde iken artık o mesaj atmayı bıraktım.
    hata bendeydi ben onu peşini bıraktım belkide son damlasına kadar mesaj atmam lazımdı ama ben atmadım erken pes ettim.
    ona aşık olduğumu dünya aleme tüm çevreme söyledim dalga geçtim hata bende kabul ediyorum.
    Bu saatten sonra nasıl davranmalıyım çünkü kızın seviglisi var ve benim hala böyle düşünmem çok yanlış.
    bunca yıldan sonra çıkıp karşısını böyle birşey söylememde çok abes olur çünkü aradan harbiden uzun zaman geçti.
    geçen bir arkadaşımı gördüm (kız , ortak arkadşaımız ) onun şuanki çıktığı erkeğin onun aşkı olduğu benim aşık olduğum kızın bunu bile bile o erkekle çıktığını söyledi bu yüzden kendisiyle küs olduğunu söyledi bende fazla uzatmadım.
    işte bu kadar verceğiniz fikirler için şimdiden teşekkür ederim.
    insan gönül bağıyla bağlandığı kişiyi asla unutamıyor ve sevdiğini sevdiğin kişi tek bilsin lütfen aksi halde işler değişiyor ciddiyet bozuluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 22 Mayıs 2016; 23:46:22 >

• Böyle uzun yazılarda biraz paragraf yapın noktalama işaretleri büyük küçük harfe dikkat edin.Valla açtım konuyu karınca duası gibi.Okumadım kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    biraz toparlmaya çalıştım yanlışım varsa bağışla lütfen.
  • Hocam anladığım kadarıyla biraz asosyalsin. Sosyal adamın 4 sene birisinden karşılıksız hoşlanması zor. Başka kızlarla konuşmayı deneyin bazen arkadaş olmak sevgili olmaktan daha güzeldir.

• Hocam kızlar boş kalmaya gelmiyor.Yani erkekler gibi kafasına birini takmıyolar anı yaşıyorlar.O sebeple sen de artık kafandan çıkar.Bişey olucağı yok zaten sevgilisi varmış.Sevgilisi olmasa gidip bidaha konuşurdun nolcakki.

• doğru söylüyorunuz ama asosyalliği nasıl aşmalıyım kızlarla arkadaşlık kurarken olayı akışına bırakmıyorum ya iyice tanıyıp arkadaş olucam yada bir müddet arkadaş takıldıktan sonra sevgili olucam mantığı kuruyorum . çünkü bazı kızlarla arkadaşlık kurarken kız durup durup kardeşim dedimi doknuyor bana hoşlandığım kız tabiki...
  • Flört dediğimiz bi aşama var. Arkadaş veya sevgil mi olacağınız belli oluyor. Herkesle konuşarak, her konudan konuşabilerek, her ortamda bulunarak sosyal olabilirsiniz. Üniversitesiniz diye düşünüyorum çeşitli faaliyetlere, gruplara katılın Türkiye de en kolay sosyalleşilen aktivite futbol maçları. Facebook'tan okuduğunuz yerin grubuna katılın. Sizin gibi yalnızlar bol. İnsanlar gruplara bile yazıyorlar bazen arkadaş arıyorum diye. Siz öyle yazmayın tabi ama "şuraya gideceğim takılan var mı ?" gibi şeyler yazabilirsiniz. Arkadaş edindiniz mi çevrenizin genişlemesi de hızlanır zaten. Birgün bir kız arkadaşınıza da "bana kız bul" dersiniz flört edersiniz ve bir bakmışsın ki sevgilisiniz! Çok kaptırma kendini her konuştuğun kıza manita gözüyla bakma önce arkadaş edinmeye çalış.

• osuruktanmadalya O kullanıcısına yanıt
    üniversitede değilim malesef galiba seneye kaldı asosyellikten kurtulma işi :D
  • Tekrar mı hazırlanıyorsun ? Dershane falan ne bileyim hocam duruma göre mantıklı düşünüp sosyalleşebiliyorsun. Maddi durum varsa o kursa bu kursa git.

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Senin zaten mantığın doğru.Kızla hemen sevgili moduna geçilmez.Arkadaş olurken de asosyallikten bi kurtul.Kızlar çok güzel arkadaşlık edebilir yani iyi muhabbetleri de vardır.Ama önce bi ortam olması lazım daha kolay olur.Sonrası gelir.Hiç kimse ilk gördüğü kıza gidipte benle çıkarmısın sevgilim ol hoşlanıyorum falan demez yani.Derse de kimse yüz vermez

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Ozaman bu mantıkla devam

• Ne gönül bagi olm kizla sevgili bile olmamissin guldurme adami

• K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Öyle deme be resi aşık olunca oluyor insan :)

Ask degil takıntı o.

kızın adını merak ettim kardeş walla öyle bir anlatmışsınki
  • Helal olsun dostum böyle seven zor bulunur takdir ettim.Yorumlarıda okudum kimisi demiş asosyallik kimisi takındı vs ama ben sana birşey diyeyim;sen bugün sosyal ortamını kur başka bir kız bul onuda sonuna kadar seversin bırakmazsın,çünkü yapı meselesi bazısıda sevince sonuna kadar seviyor (senin/benim/bizim gibi )
  • Hocam takipteyim yinede kız sevgilisinden bir ayrılsın hemen dönücem

• Kardeşim ben üniversiteyi bi sene erteledim kız meselesi yüzünden ve hayatım kaydı. Bi sene erteleyince tercih edeceğim bölüm hakkında da fikrim değişti ve geçen sene mesleğe elverişli biri olmadığımı anlayınca bölümü bırakmak zorunda kaldım. Şimdi 23 yaşında yeniden üniversiteye başlamak zorundayım. Zincirleme kazaya döndü hayatım. Sen sen ol en azından üniversiteye hazırlık döneminde kız milletinden uzak dur. Benden sana abi tavsiyesi.

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah abican doğru diyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.