Şimdi Ara

Elektrik Gitar Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 11 Ocak 2018; 5:38:58 >

• 2.el bir squier ssh manyetikti gitar alabilirsin o seni baya götürür yanına birde line6 iv spider 15w çeksen tamamdır bence bir sorun olmaz ama gece çalmanı tavsiye etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok ya ağır değil daha ucuz amfi istesen eğer fender 10w amfisi var onu alabilirsin

• Cleanleri baya iyi ama drive tonları pek iyi olduğunu düşünmüyorum ama sizi baya süre tatmin edebilir

• Arkadaşın konusu baltalıyor gibi olacağım ama daha önceden açtığım 2 konuyada hiç cevap gelmediğinden buraya yazmak istedim. Bende elektro gitara başlamayı düşünüyorum, les paul kasalar hoşuma gittiği için epiphone les paul 100 ve blackstarın 10w lık amfisini almayı düşünüyorum, bu ikisinin dışında epiphone nun les paul special 2 nin bulunduğu gitar paketi var. Pakette amfiden penaya kadar herşey var, ayrıca fiyat 400 lira gibi bir fiyat farkıda var. Sizce hangisini seçmeliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Arkadaşın konusu baltalıyor gibi olacağım ama daha önceden açtığım 2 konuyada hiç cevap gelmediğinden buraya yazmak istedim. Bende elektro gitara başlamayı düşünüyorum, les paul kasalar hoşuma gittiği için epiphone les paul 100 ve blackstarın 10w lık amfisini almayı düşünüyorum, bu ikisinin dışında epiphone nun les paul special 2 nin bulunduğu gitar paketi var. Pakette amfiden penaya kadar herşey var, ayrıca fiyat 400 lira gibi bir fiyat farkıda var. Sizce hangisini seçmeliyim ?

Epiphone les paul 100 ve blackstar 10w cok daha mantikli bi secim olacaktir. Hatta butceyi cok az daha arttirarak line6 spider 15w alirsan seni uzmez diye dusunuyorum dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alakuka

quote:

Arkadaşın konusu baltalıyor gibi olacağım ama daha önceden açtığım 2 konuyada hiç cevap gelmediğinden buraya yazmak istedim. Bende elektro gitara başlamayı düşünüyorum, les paul kasalar hoşuma gittiği için epiphone les paul 100 ve blackstarın 10w lık amfisini almayı düşünüyorum, bu ikisinin dışında epiphone nun les paul special 2 nin bulunduğu gitar paketi var. Pakette amfiden penaya kadar herşey var, ayrıca fiyat 400 lira gibi bir fiyat farkıda var. Sizce hangisini seçmeliyim ?

Epiphone les paul 100 ve blackstar 10w cok daha mantikli bi secim olacaktir. Hatta butceyi cok az daha arttirarak line6 spider 15w alirsan seni uzmez diye dusunuyorum dostum.

Line6 ile arasında 60-70 tl fark olduğundan sıkıntı olmaz.

• Hocam sormak istediğiniz bir şey varsa özelden yazabilirsiniz yardım edebilirim ama gitarı amfiyi seçerken dikkat edin siz Blues çalmak istersiniz mesela ama amfi metal amfisi çıkabilir onun iyi bir araştırma gerekiyor line6 metal üzerine biraz daha drive güzeldir ama cleanleri pek tatmin edici değildir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alakuka

quote:

Line6 ile arasında 60-70 tl fark olduğundan sıkıntı olmaz.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: Burak_Clk

quote:

Orijinalden alynty: Alakuka

quote:

Orijinalden alynty: Burak_Clk

Arkada?yn konusu baltalyyor gibi olaca?ym ama daha önceden açty?ym 2 konuyada hiç cevap gelmedi?inden buraya yazmak istedim. Bende elektro gitara ba?lamayy dü?ünüyorum, les paul kasalar ho?uma gitti?i için epiphone les paul 100 ve blackstaryn 10w lyk amfisini almayy dü?ünüyorum, bu ikisinin dy?ynda epiphone nun les paul special 2 nin bulundu?u gitar paketi var. Pakette amfiden penaya kadar her?ey var, ayryca fiyat 400 lira gibi bir fiyat farkyda var. Sizce hangisini seçmeliyim ?

Line6 ile arasynda 60-70 tl fark oldu?undan sykynty olmaz.

Line 6 Spider'i ne için kullanaca?ynyza ba?ly. Ben de baya?y bir süre kullandym sert tonlarda gayet ba?aryly. (Gitarym Cort Evl x4) Fakat Clean tonlar için bunu söylemek pek mümkün de?il. Bu i?lerde yeniyseniz aradaki farky pek anlamazsynyz fakat Blackstar size daha yeterli gelecektir. Line 6 dedi?iniz amfi eski zamanlara hitap etmekte. Blackstar ürün detayyna göz atmanyzy ve bizzat denemenizi tavsiye ederim. Çünkü benim onun ?unun "Güzel" demesiyle anla?ylacak bir ?ey de?ildir bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.