Şimdi Ara

EİZO FG 2421 Yada 144 hz gsynci monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Sormak istediğim 144 hz gsync herhangi bir monitör ile Eizo fg2421 arasında kaldım aranızda bu monitörü kullananlar var için bana yardımcı olursunuz diye düşündüm.Forumda araştırdım bir kullanıcı sanal 240 hz yazmış.Yani 144 hz monitörlerden daha mı yavaş.Birde monitör en az 5 sene hizmet vermesi gerek şimdi teknoloji ilerliyor 240 hz yerine gsync bir monitör mü almalıyım.Açıkçası Eizo bana daha bir yatkın geldi.

• Téquila kullanıcısına yanıt
    Eizo fg2421 satan yer varmı

bildiğim kadarıyla yok

varsa link atabilirmisin bana da
  • Eizo türkiye satiyor en son 2100 + kdv idi fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 240 hertz sanal,zaten 240 hertz veren ne bir teknoloji var ne de öyle bir giriş var.
    Monitör 120 hertz,sanal olarak 240 hertz veriyor açıkçası monitör iyi olmasına rağmen 2000+ vermezdim ben ayrıca gsync e de sahip değil.
    Gelecek odaklı düşünüyorsanız gsync li 2k 144 hertz bir monitör almalısınız bana sorarsanız,onda da en ucuz pg278q var o da 2500-2600 civarı bu modelin yeni versiyonu var ips panelli fakat o 3500 civarı şu an.
    Full hd gsync li model de car acer predator xb240 mı öyle birşey olması lazım o da 2000+bana sorarsanız o da full hd için değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbald

240 hertz sanal,zaten 240 hertz veren ne bir teknoloji var ne de öyle bir giriş var.
    Monitör 120 hertz,sanal olarak 240 hertz veriyor açıkçası monitör iyi olmasına rağmen 2000+ vermezdim ben ayrıca gsync e de sahip değil.
    Gelecek odaklı düşünüyorsanız gsync li 2k 144 hertz bir monitör almalısınız bana sorarsanız,onda da en ucuz pg278q var o da 2500-2600 civarı bu modelin yeni versiyonu var ips panelli fakat o 3500 civarı şu an.
    Full hd gsync li model de car acer predator xb240 mı öyle birşey olması lazım o da 2000+bana sorarsanız o da full hd için değmez.

Hocam 980 ti var bende,açıkcası 2 k yada 4 k düşündüm ama frame sorunu olucağını düşündüm.Cs-Go oynuyorum sadece bu arada. Ben ileriki dönem için 1080ti çıkınca sli yapabilirim yada hbm2 yi bekliyebilirim.2 k yada 4 k monitör alırsam cs go da frame sorunu yaşarmıyım?

• Cs go grafik yönünden hiç bir şey ifade etmiyor. 980 Ti 4k dada yeterli cs go da . Fazlası israf olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Téquila

quote:

Orijinalden alıntı: mbald

240 hertz sanal,zaten 240 hertz veren ne bir teknoloji var ne de öyle bir giriş var.

Hocam 980 ti var bende,açıkcası 2 k yada 4 k düşündüm ama frame sorunu olucağını düşündüm.Cs-Go oynuyorum sadece bu arada. Ben ileriki dönem için 1080ti çıkınca sli yapabilirim yada hbm2 yi bekliyebilirim.2 k yada 4 k monitör alırsam cs go da frame sorunu yaşarmıyım?

O oyunda frame sorunu yaşamanız için 6k-8k çözünürlüğe falan çıkmanız lazım.:)

• dostum 980 Ti 4k dada yeterli cs go da . Fazlası israf olur.
  • Zaten suan aldigim frame den anliyorum ama ben mesela call of duty yada assassins creed,batman filanda oynarim cs go sadece duzenli oynuyorum.Mesela batman da filan fps sürünür mü yerlerde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.