Şimdi Ara

Electrolux EWF1497CDW2 UltraMix (Peşin 1850 TL ye Yetkili Bayiden Alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
5
Favori
10.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Electrolux EWF1497CDW2 UltraMix (Peşin 1850 TL ye Yetkili Bayiden Alındı)
    2 haftadır kullanıyoruz 1200 - 1400 devir sıkmada ses yapıyor (ses yapmayanı da görmedim) tavsiye ederim kullanımı kolay bu fiyata alınacak en iyi makine olduğunu düşünüyorum
    http://www.pasacan.com/sayfa/magazalar
    Adres: Turan Güneş Blv. No: 41/E Yıldız Çankaya Ankara Telefon: 0312 439 83 83

Electrolux EWF1497CDW2 UltraMix (Peşin 1850 TL ye Yetkili Bayiden Alındı) Electrolux EWF1497CDW2 UltraMix (Peşin 1850 TL ye Yetkili Bayiden Alındı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 2 Haziran 2016; 13:31:27 >

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl makineden memnunmusun bir aksilik yaşadın mı hala tavsiye ediyormusun ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

hocam nasıl makineden memnunmusun bir aksilik yaşadın mı hala tavsiye ediyormusun ??

şuan yaşamadım

eski arçelik 5500 makine vardı

giysileri 3-4 yıkamada eskitiyordu şuan giysilerde eskime yok

elektrik ve su 300- 350 tl den 180 - 220 tl ye düştü içimden oha dedim + deterjan + yumuşatıcı az miktarda kullanıyorsun (1 yılda kendi fiyatını çıkartır keşke daha önce alsaydım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 31 Mayıs 2016; 1:25:50 >
  • Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kardeş aynı makinadan bende aldım kullanıyorumm sesolayı benim makinad da vardı ben sorunu cözdüm
    sen fiyat falan yazmısısnn . tel yazmısısın satmak maksadındamısın onu anlayamadımmm caremi arıyorsun satmakmı istiyorsun. öneriyormusun anlayamadım
    pm yazarsan bana yardımcı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayrettin

kardeş aynı makinadan bende aldım kullanıyorumm sesolayı benim makinad da vardı ben sorunu cözdüm
    sen fiyat falan yazmısısnn . tel yazmısısın satmak maksadındamısın onu anlayamadımmm caremi arıyorsun satmakmı istiyorsun. öneriyormusun anlayamadım
    pm yazarsan bana yardımcı olurum

1- satıcı değilim
    2- bu fiyata nereden aldın diye soru soran oluyordu (http://www.pasacan.com/sayfa/magazalar buradan kopyala yapıştır yaptım)
    3- aldığım ürünü niye satayım iyi ki de almışım (kesinlikle tavsiye ederim)
    4- en ucuz fiyat veren yetkili bayi ankarada 3 yerde satılıyor

en ucuz 1900 + 100 tl kargo (30 kg dan fazla olan ürünü üst katta oturuyorsanız ürünü yukarı taşımayabilirler)
    http://www.akakce.com/camasir-makinasi/en-ucuz-electrolux-ewf1497cdw2-fiyati,5564300.html

ses olayını 1200 -1400 devirde nasıl çözdünüz (düşük devirlerde ses olayı iyi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 2 Haziran 2016; 13:30:42 >

bundan 7.8. ay önde ben aldım hepsi burada dan bursadan bi bayi yolladıı makina süper bişeyyy
    ses olayına gelincee bu serinin kuronik sıkıntısı buuu burda tanıdık bi servis arkadasım vardıı arka kapa söktürüpp kazannı doldurupp callıstırdımm
    oraya kadar zaten tahmin ediyordumm gözümle görünce dogruladımmm
    bunların kazanıı 69 luk diye geciyorr sende bilidigin üzere
    ancakk makinaların özgün capı aynıı 60x60 standart buuu adamlar makinayı 60z60 yapmıslar ama içine piyasanın en büyük kazananını sıkıstırmıslarrr buda neyapıyorrr

BUUU İÇERDE SAG ÜSTEN CIKAN SU TAHLİYE HORTUMUNA TEMAS EDİYORR SERT PİLASTİK TİTREYEN KAZANA CARPINCA TIG TIG ITG SES YAPIYORR
    TANIDIGIN Bİ SERVİS VARSA GİT ADAMA SÖYLE KABLO BAGI DEDİGİMİZ O CIRT CIRT LARDAN 4.5 TANE ALL O HORTUMU KAs
    ANIN YANINDA MEVCUT OLAN DELİKLERE HERYERDEN BAGLA KAZANDAN UZAK DURMASINI SAGLLAAA
    SORUN KALMIYACAKK ;D

benim sorunu 3 kablo bagıyla cözüldüü makinadan sescıkmıyorr en yüksek devirde olması gerektigi kadar ses cıkıyorr haa bu eski makinaya kulagımız alıskın oldugundan bu makinannın sesi ckmıyorr diye biliyorumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayrettin -- 2 Haziran 2016; 20:05:14 >

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    ARADA ÇOK FARK VAR

Electrolux EWF1497HDW2 A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Electrolux EWF1497CDW2 UltraMix A+++ -%50 9kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 4 Haziran 2016; 15:49:24 >

• Yaklaşık 1 aydır kullanıyoruz. Yıkama performansından gayet memnunuz. Ses ile ilgili çekincelerimiz vardı ancak kullandıkça herhangi bir ses sorunu olmadığını anladık.

Açık mutfakta kurulu ve çalışırken televizyon seyredebiliyorum ve sıkma sesi hiç rahatsız edici değil.

Buhar programları dışındaki diğer programları denedik ve tatmin edici sonuçlar aldık. Makine ile ilgili gözlemlerim şimdilik bu kadar. Kullandıkça güncelleyeceğim.
  • Guncel bilgi bekleniyor kullanicilardan memnuniyet\sizlik

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    EWF1497CDW2
    Bugün kurulum yapıldı.Servis ve makineden memnun kaldık.İlk yıkama da gayet başarılıydı.Zaten epeyce bir araştırma sonrası iyi bir kampanyayla 1800 tl ye almış oldum.1 gün sonra da zamlandı.20 yıllık bir makineden sonra farklı oluyor.Soracağınız detaya yardımcı olabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aprmo

EWF1497CDW2
    Bugün kurulum yapıldı.Servis ve makineden memnun kaldık.İlk yıkama da gayet başarılıydı.Zaten epeyce bir araştırma sonrası iyi bir kampanyayla 1800 tl ye almış oldum.1 gün sonra da zamlandı.20 yıllık bir makineden sonra farklı oluyor.Soracağınız detaya yardımcı olabilirim?

Belli programlarda belli kg sinirlamasi varmi yorgan programinda 2.5 kg gibi toz deterjan kullaniminda bir sikinti yasadinizmi birde nereden aldiniz makinayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or_By -- 3 Aralık 2016; 22:45:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

quote:

Orijinalden alıntı: aprmo

EWF1497CDW2

Belli programlarda belli kg sinirlamasi varmi yorgan programinda 2.5 kg gibi toz deterjan kullaniminda bir sikinti yasadinizmi birde nereden aldiniz makinayi

sanırım 2.5 kg sınırı var.servis demişti.
    deterjanda sıkıntı yaşamadım.
    N11 den ancak şu anda fiyatlar değişti.
  • Hayirlisiyla urunun siparisini gectik şuanda komboyla en uygunu n11den alabilirsiniz

• Bizimkide dün geldi bugün kurulumu yapldı. Hem getiren horoz lojistik elemanları, hemde kurulumu yapan Electrolux servis elemanı oldukça kibar ve ilgiliydi. 80 Tl verip birde kireç önleyici taktırdık Sanrıp piyasada da 70 tl filandı. Makinaya gelince 2 parti çamaşır yıkadık şu an oldukça güzel görünüyor. Ancak makinadan tam olarak yararlanabilmek amacı ile hangi çamaşırı hangi proğramda ve ne kadarlık sürede yıkamak gerektiğini tam olarak bilmek gerekir onuda öğreneceğiz zamanla
  • maxser M kullanıcısına yanıt
    Ne zaman nereden aldiniz makinayi ayrica servisi arayip cagirdiniz mi makina aldim diye kendisimi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: maxser

Bizimkide dün geldi bugün kurulumu yapldı. Hem getiren horoz lojistik elemanları, hemde kurulumu yapan Electrolux servis elemanı oldukça kibar ve ilgiliydi. 80 Tl verip birde kireç önleyici taktırdık Sanrıp piyasada da 70 tl filandı. Makinaya gelince 2 parti çamaşır yıkadık şu an oldukça güzel görünüyor. Ancak makinadan tam olarak yararlanabilmek amacı ile hangi çamaşırı hangi proğramda ve ne kadarlık sürede yıkamak gerektiğini tam olarak bilmek gerekir onuda öğreneceğiz zamanla

bimeksin 18TL ye sattığı aleti siz 80TL'ye mi aldınız ?
    https://forum.donanimhaber.com/m_116571920/tm.htm

servisler iyice ahlaksızlaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 15 Aralık 2016; 3:11:39 >

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.
    Aldık ama umarım sorun yaşamayız Tekzende.
  • coda kullanıcısına yanıt
    yok bi sıkıntı yaşamazsınız 70 tl kardan zarar ettik bizde tekzen sayesinde.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.