Şimdi Ara

2000-3000 arası yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ofisimize yazıcı-tarayıcı-fotokopi özelliği olan bir alet almak istiyoruz iş devamlı evrak üzerinden olduğundan iyi bir makina almamız lazım bu aralıkta seri çıktı alabileceğimiz dayanıklı arıza çıkarmayacak arıza çıkardığı durumlarda da tamir yedek parça vs. konularda sıkıntı çıkarmayacak bir alete ihtiyacımız var bir de toner masrafımız çok oluyor 15-20 günde bir toner yeniliyoruz bu tarz makınaların mürekkebini kendimiz koyabileceğimiz tarzda olanlarından varsa çok iyi olur önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Utax marka yazıcıları özellikle öneriyorum alman malı olması da cabası birçok müşteriye aldırdım gayet memnunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a339573 A kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-cf286a-laserjetpro-m425dn-mfp-yazici-219709604 Bu aradığın fiyattan daha ucuz ama her özelliği var bence buna bi bak
  • CANON PIXMA G3400 FOTOKOPİ , TARAYICI , Wİ-Fİ TANKLI YAZICI
  • quote:

Orijinalden alıntı: a339573

Ofisimize yazıcı-tarayıcı-fotokopi özelliği olan bir alet almak istiyoruz iş devamlı evrak üzerinden olduğundan iyi bir makina almamız lazım bu aralıkta seri çıktı alabileceğimiz dayanıklı arıza çıkarmayacak arıza çıkardığı durumlarda da tamir yedek parça vs. konularda sıkıntı çıkarmayacak bir alete ihtiyacımız var bir de toner masrafımız çok oluyor 15-20 günde bir toner yeniliyoruz bu tarz makınaların mürekkebini kendimiz koyabileceğimiz tarzda olanlarından varsa çok iyi olur önerilerinizi bekliyorum

EPSON 7610 ofisinin tüm ihtiyaçlarnı giderir

cihazda arkalı önlü otamatik hem a3 de hemde a4 bakı yapabilme özeligi otamatik arkalı onlü fotogobi ve tarama özeligi

cıss tank sayenide kendiniz rahatlık dolum yapa bilme şansınız var kaplosuz bağlatı ve ethernet girişi de mevcut tur telefondan doğrudan yazdıra bilme ve bulut özeligi her ortamdan cıktı alabilmenizi sağlar

• Adamı sorduğuna pişman etmişsiniz. Ofis için diyor 2000-3000 diyor dalga geçer gibi cevap veriyorsunuz.

Kardeş ofiste kullandığımız yazıcıyı tavsiye edebilirim.

HP LaserJet Pro M521dn Faks + Fotokopi + Tarayıcı + Laser Yazıcı A8P79A

Bakman gereken makineler fanlı makine. Yoksa diğer türlü sıkıntı çıkartıyor.

Bizim makineyi yaklaşık 1.5senedir kullanıyoruz. 200.000 sayfa civarında çıktıda şu anda ve hala sıkıntısız. Tonerlerini 2 sefer dolduruyoruz 2 sefer de drum değiştiriyoruz. Ondan sonra yeni toner alıyoruz. Orta seviyeli bir şirket için ana yazıcı olarak kullanılabilecek boyutta. Şirkette ortalama 20 bilgisayar kullanılıyor. 5-6 tane farklı yazıcı var küçüklü büyüklü ama server bağlı direk bunu kullanıyoruz. Bundan sonraki seviye de fiyatlar direk 5000-6000$ lara çıkıyorki büyük bir şirket değilse ve aylık baskı 10000-15000 geçmiyorsa gereksiz o kadar para vermek.

Kolay gelsin

• dalga geçmiyoruz tavsiye istemiş tavside bulunuyoruz benim tavsiye etiğim cihaz epson 7610 ofis için a3 cihaz sein tafsiye etiğin cihazı maliyet acısından 5 katlar dolumlarını da kendisi yapa biliyor
    katuş sorunu yok full duplex bi ürün

sigorta expertizlerine veriyoruz genelde 15-20 pc kulanıyor şuan sayac 160 binde maliyet sadece mürekkep 8lt yani 2 takım 1tl mürekkep le alınmış cıktı kağıt hariç mliyet 560tl senin tavsiye etin cihazla bukadar sayfa almakiçin edilen maliyetide yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartusbankasi -- 30 Mayıs 2016; 13:46:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.