Şimdi Ara

İrsaliye yazıcı ve termal yazıcı ve normal yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 adet farklı yazıcı almak istiyorum

1. Fatura kesmek için yazıcı: online satış yapmada kullanacağım fatura kesmek için.

(Yazıcı kağıdı 3 ya da 4 nüsha olabilir)

2. Termal Yazıcı: ürünleri hazırlarken sticker kağıdı kullanarak yazabileceğim Yazıcı(yazıcının kağıdı sticker)

3. Günlük yazıcı: sürekli kullanabileceğim fax, wifi, fotokopi, tarayıcı vb gibi özellikleri olan yazıcı( A4 kağıdı)

3 ürününde en iyisini ve özelliğini fiyatını ve neden onu tercih etmem gerektiğini açıklarsanız çok sevinirim.

Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle yeni işinizde size bol kazanç dileriz.

1. ve 3. yazıcı olarak belirttiğiniz yazıcı eğer faturanızı a4 kalınlığında bastırırsanız tek yazıcı olarak hayli hayli işinizi görebilecek ve maliyeti aşağıya çekecektir. Yok ben 4 nüsha sürekli form bastırdım diyorsanız gene tepsisine tek tek koyarak elinizdeki nüshaları bitirip yeni faturanızda a4 gramajına geçebilirsiniz. Diğer türlü 2 yazıcı demek maliyeti arttırmak ve iş yükü anlamına gelir.

Bu hususta da çok fonksiyonlu bir yazıcı almanız bu yazıcının lazer olması çok önemli. Marka olarak HP ve Canon öneririz.

2.Yazıcı hususunda muhakkak ki yazıcı almakla birlikte sticker basımı alacağınız kağıda bir şablon tasarımı yaptırmanız gerekeceğini öngörürsek bu hizmeti öncelikle muhasebe programında size destek veren bilişim firmalarından istemeniz yazıcı temin etmiyorlar ise size marka tavsiye etmelerini isteyiniz.

İyi günler.

• Konuyu hortlatmış olacağım ama bir konuda fikrinize ihtiyacım var.
    Bir endüstriyel projemde irsaliye baskısı yapmamız gerekiyor. Sürekli forma nokta vuruşlu yazıcı ile baskı yerine elektrik ve su faturalarının baskısında kullanılan termal yazıcılardan kullanabilir miyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.