Şimdi Ara

Acil Monitör Almam Gerektiği İçin (Yardım) - 2500 TL ye Kadar Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar. Öncelikle acil olduğu ve özelliklerden tam olarak anlamadığım için sizlerin değerli fikirlerini almak istedim.
    Hafta içi günde 5-6 saatimi hafta sonu ise 11-12 saatimi online fps tarzı (CS-GO, Point Blank) oyunları oynayarak geçiren birisiyim.
    Elimde ki eski model monitörümün ömrü tükendiği için yenisini almaya karar verdim.
    Bütçem 2500 TL civarı, 100-300 arası yaklaşık değerler önemli değil.
    Sistemim imzamdaki ürünlerden oluşmaktadır, yani ekran kartım Asus Strix GTX 970 :)
    Araştırdığım kadarıyla 1 ms ve 144 Hz şart. Fakat G-Sync F-Sync, ips ya da tn panel vs vs. bu konularla ilgili fikir edinemedim. Yani hangi tipler benim işime yarar, hangileri yaramaz ya da ekstra gelir, anlamadım bir türlü.
    O yüzden sizlerin fikrini almak istedim. Çünkü bir G-Sync özelliği olan monitörle o özelliği olmayan bir monitörün arasında dünya kadar fark var.
    Boşu boşuna o kadar parayı vermekte istemiyorum açıkçası.

Baktığım modeller başlıca;

Asus vg248qe,
    Asus mg278q,
    Asus pg278q,
    Benq xl2420t,
    Benq xl2420g

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun, o kadar parayı veripte işime yaramayan bir monitör almak istemiyorum.

• cilgindagci kullanıcısına yanıt
    Asus PG278Q alıp geçin bence hocam. 2K 1MS 144hz monitör.
    Verdiğin modeller arasında en iyisi ve akıllı seçim PG278Q rog swift modeli 1ms,144Hz,2k ve G-Sync monitörde yok yok, Ekran kartında Nvidia tabanlı Strix serisi güzel bir kart.
  • Teşekkür ediyorum arkadaşlar, alacağımız ürüne karar verdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benq xl2420t
  • Asus pg278q almaya karar verdim. En ucuz 2550tl. Fiyat konusnda daha esnek olan bir yer biliyor musunuz? 2200-2300 civarlarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2550 ye nereden buldunuz ben en ucuz buradan buldum havale ile 2574 diyor.

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=103409
  • merhaba arkadaşım Asus PG278Q modeli gerçekten alına bilecek bir monitör tasviye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.