Şimdi Ara

yedek subay bakaya sınıflandırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. ben bakaya işlemini düşürdüğüm zaman bana sınıflandırma tarihi falan da verdiler. görevli bana o tarihte sınıflandırmaların yapılacağını ve o zamana kadar da herhangi bir işleme gerek olmadığını söyledi. ancak ağustos celbi için sevk öncesi hazırlık işlemleri haziranda yapılıyor. askerlik durum belgesinin de altına ufak not düşülmüş, haziranda sevk öncesi işlem yaptırmalı diye. aslında bakaya durumunu kaldırırken sevk işlemleri öncesinde ne gerekliyse yaptım, sorun değil tekrar gidilir de bir an vurdumduymazlığıma geldi ve elimdeki iki adet transkripti de verdim ne de olsa bir daha işime yaramayacak diye. şimdi ben sevk öncesi işlemlerini yaptırmak için şubeye gittiğimde tekrar transkript isterler mi? yoksa benim celp dönemim belli, sınıflandırma tarihi belli, hatta 28.7.2016'ya kadar askerlik yönünden sakıncası yoktur yazıyor. bu hazirandaki işlem benim için formalite mi olur sadece? hatta durum belgesinde yazmasına rağmen görevlinin dediği gibi bir şey yapmama gerek bile yok mu?

biraz karışık oldu ama umarım derdimi anlatabilmişimdir. yoksa bir de öğrenci işlerine dert anlatmam gerekecek :(

not: başlık biraz anlamsız oldu galiba ama kafam kazan gibi şuan kusura bakmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.