Şimdi Ara

Uzman çavuşun hayatını cebindeki iPhone'u kurtardı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
112
Cevap
2
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzman çavuşun hayatını cebindeki iPhone'u kurtardı 
    Doğuda artan terör olayları nedeniyle geçici olarak bölgeye gönderine Mustafa Bozok isimli Jandarma Uzman Çavuş, dün akşam Nusaybin'de yaşanan çatışmayı şans eseri ufak bir yara ile atlattı. Çatışma sırasında terör örgütü tarafından açılan ateş Uzm. Çavuşumuzun cebine isabet etti, askerimizin cebindeki telefon gelen kurşun darbesinin çoğunu emdi ve büyük bir yaralanmayı önledi.

Daha önce Diyarbakır'ın Sur ilçesinde, ardından ise Şırnak'ın Silopi ilçesin de görevini icra eden Mustafa Bozok şimdi ise Mardin'in Nusaybin ilçesinde teröristlerle çatışıyor. Dün akşam yaşanan olayda kurşun askerimizin sağ bacağının üst kısmına isabet etti. Akıllı telefon kurşun darbesi sonrası parçalanarak kullanılmaz hale geldi. Yayınlanan fotoğrafta da kurşunun isabet ettiği bölge net bir şekilde görülüyor.

Askerimiz yaşanan ufak çaplı yaralanmanın ardından Nusaybin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bozok'un tedavisi devam ediyor ve hayati bir riski bulunmuyor.

• iphone hayat kurtarır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık konuşayım telefonun bataryasına falan gelse durum daha kritik olurmuş. Yahu eğitimde yasak olan telefonun operasyonda nasıl serbest bırakıldığını anlayamıyorum biri açıklasın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda en iyi marka nokiadır kaç kere kurşunları durduğu ile ilgili haber yapıldı Askerimize Allah şifa versin tez zamanda iyileşir işAllah.

• Kardeşim hiç mi görmedin o kadar ıphone u dizip tarıyolar hangi biri patlamış ne olacak bi açıklar mısın hayat kurtarmış işte neyine muhalefet oluyosun

• Allah, yardımcıları olsun yiğitlerimizin..

• Bence bu normal 6. 6s olsaydı 7000 serisi alüminyum sayesinde mermi geri tepip ateş edeni öldürürdü bu yüzden 6s almalıyız çok yaşa tim cook

• Allah korumuş valla, ben Apple TR'nin CEO'su olsam, bu uzman çavuş'a bir Iphone hediye ederdim, hem reklam hem de askerimize moral olurdu.
  • iPhone'nin üstünlüğü tartışılmaz. Çavuşumuza geçmiş olsun.

• Bunu niye haber yapmadın donanımhaber? Aynısı samsung galaxy a7 ile de olmuş. Hatta komutan aynısından askere hediye de etmiş. Allah askerimize zeval vermesin.

• yeni iphone göndersinler bakalım o kadar reklamını yaptılar.
  • Hayatinin kurtulmasina Allah telefonu vesile etmis, o olmasa baska birsey olurdu. Allah bu ulkeye ve askerimize zeval vermesin..

• SAMSUNG OLSA BÖYLE OLMAZDI AMA

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Allah korumuş valla, ben Apple TRnin CEOsu olsam, bu uzman çavuşa bir Iphone hediye ederdim, hem reklam hem de askerimize moral olurdu.

bizde hediye edebiliriz. donanimhaber öncülük ederse,ufak ufak bağış göndeririz, azlarımız birleştimi çok olur, telefonu alırız.

• Sony olsaydı geri sekerdi kurşun. Apple her zamanki gibi dandik.

• Bu haberi diğer sitelerden de okudum ve tüm sitelerde ayfon vurgusu yapılmış. Kardeşim o telefonun yerine başka bi telefon olsaydı yine aynısı olacaktı. Yemin ediyorum bu apple bütün dünyayı uyuşturmuş iphone diye.insanlar yüzyılın icadı gibi bişey olarak görüyor iphone u.bir olayın haber değeri olmasa bile içine iphone yaz yeter.aynısı steve jobs için de yapılıyor. Hayatı film oldu deha denildi.(evet çok zeki kesinlikle ama abartılıyor) . Bence elon musk diye bi gerçek var şuan.adam elektrikli otomobillerden uzay teknolojisine kadar her konuda bir şeyler düşünüyor bişeyler tasarlıyor ve stve jobs un çeyreği kadar konuşulmuyor.

• İnsanlar hala iPhone diyor, bakın kaç sene önce olmuş benzeri
    http://www.technobuffalo.com/2013/10/29/htc-smartphone-blocks-gunshot-to-save-mans-life/
    HTC bunun üzerine adama yeni telefon ve aksesuar göndermiş.
    http://www.ubergizmo.com/2013/10/htc-sends-htc-one-to-man-whose-life-was-saved-by-bullet-stopping-cellphone/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukXIII -- 1 Mayıs 2016; 14:14:55 >

• Vücudun heryerine iphone döşeyip cepheye koşarsak birşey olmaz yani ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuç olarak adamın cebinde telefon varmış, kurşun telefona gelmiş ve vereceği hasar azalmış. Keramet telefonda değil, kader veya şans kim ne derse, cebinde telefon yerine başka bişey olsa sonuç yine benzer olabilirdi.
  • En güzeli motorolanın kullandığı kevlar kaplama heralde,çelik yeleklerde kullanılan malzeme nede olsa.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.