Şimdi Ara

Teknosa'dan Teşhir Cep Telefonu Alınır Mı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Teknosada standlardaki cep telefonları normalden 300,400 lira daha uygun fiyatla satılıyor. Ama sizce sağlıklı olur mu almak mantıklı mıdır ? Kapalı kutu ve 1 sene garantili şekilde satılıyomuş. Teşekkürler ...

• Uzak dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +++
  • Teknosadan normal telefon bile alınmaz ki!! Teşhir ürünü alınsın. Adamların teşhir telefonu bile başka sitelerde satılan kapalı kutu telefonlarla aynı fiyat yani anlıycan aç göZlüdür teknoso ayrıca teknosa teşhir ürünler dışında tamir görmüş orası burası çızılmış iade alınmış telefonlarda satıyor ama bunu açık açık da yazjyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madeofrage -- 28 Nisan 2016; 16:36:42 >
  • arkadaşım almıştı zamanında sorun yaşamadı, 300-400 indirim yapıyorlarsa alınır bence
  • Arkadaşlar gittim inceledim. Birçok markanın telefonu vardı. Camekan'da tutuyolar cep telefonlarını. Örneğin g2 modeli, ürün piyasadan kalktığı anda teşhir ürünler camekana alınıyo ve orda saklanıyo. Benim baktığım cihazda sağ altta camda bi çatlaklık vardı. Ama çalışanların söylediği, 3.4 ay standda durdu sonrasında 1.5- 2 senedir camekanda duruyo olduğu. Cihaz gayet temizdi ama çatlaktan dolayı alacağım cihazdan vazgeçtim.
  • Arkana bakmadan kaç

• TEşhir ürünleri nerde oluyor , benim gittiğmi teknosada yok da.
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    Önce internetten modeli bulup Teknosa'nın sitesinden hangi mağazalarda olduğunu bulmanız gerekiyor. Mesela z2 teknosa yazıp bakıyorum hangi mağazalarda bulunduğuna.
  • %40 civarı indirim varsa alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık normal değeri 1800 1900 olan z3, 1250 lira şuanda teknosa'da.. Gayet güzel indirimli %30 35 civarı. Benim incelediğim z3'ün köşesinde çatlak vardı.
  • teşhiri geç normal bile alınmaz
  • Vakti zamanında nokia c6-01 gibi belaya takılmıştı aklım illada alacam onu diyordum.. Bursum yattığı gibi soluğu teknosada aldım var mı var ama teşhir ürünü.. Gözüm dönmüş dururmuyum hiç.. Sonra aynı paraya yani 799 tl ye kaçak olarak ıphone 5 alanları gördü bu gözler... Ne bilelim ıphone mu görmüştük hayatımızda .. Telefona ne oldu dersen hala çalışıyor kahrolası.. Ablama verdim sonra annem kullandı şuan kimin elinde ben bile bilmiyorhm ama çalışıyor işte.. Gerçi diğer telwfonlarda nasıl bi durum oluşur bilinmez bu nokia çünkü beyin yok ama kafayası sağlam vesselam

Ayrıca arkadaşlar belirtmiş teknosadan telefon almak için de nokia gibi olmak lazım anlayana :))

• milletin kullandığı telefon, iade bile almazlar elinde patlar
  • Teknosa'nin zaten butun sattigi urunler teshir birader hic bisey alma gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.