Şimdi Ara

ALTEC LANSING FX5051 5.1 SURROUND SYSTEM (YENİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nette dolaşırken altec'in sitesine girdim ve ürünleri incelerken yeni çıkmış olan "ALTEC LANSING FX5051" ses sistemine rastladım özellikleri gerçekten dikkat cekici ve hemen incelmesini buldum 10/10 almış en dikkat cekici özelliği sub'un içinde 2 tane 6.5" lik hoparlör bulunması bass manyağı olduğu belli setin ve diğer bi dikkat çekici özelliği ise ses kartına ihtiyac duymaması usb'den bağlanıyor pc'ye ama tabi ses kartıylada kullanılabiliyor ve 2 tane kumandası var hem kablolu hem kablosuz ,,,, TR'ye geleceğini hiç sanmıyorum ama yorumlar mükemmel bu set ile ilgili uydularda ise titanium driverlar kullanışmış kristal netliğinde tizler anlamına geliyor bu incelemesi aşağıdaki linkte ;

http://www.thinkcomputers.org/index.php?x=reviews&id=539

Kablolu kumandasının kullanımı için you tube linki;

TIKLA

RESİMLER !!!!!!!!!!!!!!!;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 16 Ocak 2007; 17:24:26 >

• bence tasarımı berbat bunları kim tasarlıyo çok merak ediyorum sesi bilemem tabi ama bu marka BMW araçlarının ses sistemini yapıyo yani bmw lerde altec kullanılıyo hp pc lerdede altec var. sesi bilmiyorum şahsen görüntüsü yüzünden ben almazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay KospiR -- 16 Ocak 2007; 17:43:23 >
  • kumanda ve uydu ayakları gibi detaylar hoş görünüyorlar
  • Ben ses kalitesine bakarım hiiiiiiiiç önemli değil şekli ayrıca şeklide güzel "zevkler ve renkler tartışılmaz" eminim kullandığımız tüm setlerden iyi ses kalitesi vardır EEeee altec lansing
  • altec gözü kapalı alıncak markalardan biridir kanımca
  • hoş bir sistem acaba türkiye geldi mi yada ne zaman gelecek?
  • kendim logitech sahibi olmama rağmen altec'in basını daha çok severim vede logitech ve creativeden daha iyi bir markadır altec-lansing.
  • Bir zamanlar Altec in 2.1 Hoparlör setini sadece uydularını kullanıyodum mükemmel ses veriyodu.

Bu sistemi düşünemiyorum bile uzaktan kumanda da ayrı bir artısı.

Model olarak ise klasik Altec çizgisini taşıyor üstünde durmamak gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: halilibrahim1907

bence tasarımı berbat bunları kim tasarlıyo çok merak ediyorum sesi bilemem tabi ama bu marka BMW araçlarının ses sistemini yapıyo yani bmw lerde altec kullanılıyo hp pc lerdede altec var. sesi bilmiyorum şahsen görüntüsü yüzünden ben almazdım.

Benim dizüstü bilgisayarım HP Pavilion serisi dv4000. Bilgisayarım ses kalitesinden son derece memnunum. Yalnız bu dv4000'lerde hoparlörler altta. Bu hem avantaj hem de dezavantaj gibi geldi bana. Şuanda boyaları sökülüyor. Daha sonraki modellerde üste almışlar klavyenin üstüne. Bu daha iyi gibi. Ama bu kez ses kalitesinde düşme olmuş gibime geldi. Ben Altec Lansing markasına güveniyorum. Rahatlıkla önerebileceğim bir marka.

• hepsiburada.com'da 380 ytl olarak görünüyor satış fiyatı..
    çok şık ve performanslı bir ürüne benziyor ama fiyatı ne kadar değer bilmiyorum..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=256&productid=bd49148#tablnk
  • kardeşler 5021 buna gore çok daha iyi bir üründür.Benim merak ettiğim ise neden altec in tr de creative ve logitech kadar ilgi gorememesi aslında gorememesinden çok tr ye bu firmaların ürünlerinin getirilmiyor olması gerçetekn üzücü bir durum.
  • Dizayn ve kumandanın dokunmatik olması çok hoş olmuş performansı nasıl acaba
  • logi ve creative e gore güzeldir çünkü bu firma sadece ses üzerine yogunlasıms ve 1950 den oncesine rastlar uruluşu ama creative ve logitech gibi kendini bilmez firmalar yenidir ve kendine yer edinme çabası içindedir pazarda.Klipscj bose da altec gibidir üstüne yoktur.
  • Bence 10 numara kaliteli ses verir bu alet.. Küçük, Şirin ve Kaliteli
  • içinden RCA çevirici çıktımı acaba kutusunda yazıyorda...bende çıkmadı
    RCA:Bir tarafına 3.5mm jack takılıyor diğer iki tarafına RCA(kırmızı ve beyaz) kablolar bağlanıyor...
  • iyide bu ürün TR de var zaten satılıyo arkadaşlar

Edit: Ahanda buyrunhttp://www.ucuzu.com/pc-hoparlor-c4060/altec-lansing-fx-5051-p20472866.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oronra -- 23 Şubat 2008; 16:57:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oronra

iyide bu ürün TR de var zaten satılıyo arkadaşlar

Edit: Ahanda buyrunhttp://www.ucuzu.com/pc-hoparlor-c4060/altec-lansing-fx-5051-p20472866.html

ee zaten adam geçen sene açmış başlığı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ju5763

quote:

Orjinalden alıntı: Oronra

iyide bu ürün TR de var zaten satılıyo arkadaşlar

ee zaten adam geçen sene açmış başlığı

+1

• g500 mü alınmalı yoksa bu mu
  • ses kalitesinin g500 den iyi olacağını düşünüyorum g500 de vokal sesler biraz geri planda kalıyor buda müzik zevkini etkiliyor altec teki titanyum sürücüler iyi iş görür gibime geliyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.