Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.434
Cevap
58
Favori
84.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birtane daha banka hesabı koysan garanti gibi iyi olur imkanın varsa çünkü çoğu kişi maaşı garantiden çekiyor atm de çok garantiden işe para gönderince baya para kesiyor senin içinee iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thesis Statement

Paypal hesabi falan yok mu hocam? Paypale forumdan herkes 10-20 atsa toplanir.

Katılyorum, herkes banka hesabı kullanmıyor en azından geçici de olsa bir paypal hesabı açılsın herkes bütçesi dahilinde birşeyler yollayarak katkıa yapabilir.
  • Hocam çok üzüldüm, Allah yardımcınız olsun, Bir kaç güne elimden geldiğince ufak bir miktar göndereceğim.

Kolay gelsin.
  • Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki başka bir banka hesabımız şu an yok. Kendi hesaplarımı kullanamıyorum çünkü telefona onay mesajı gelmiyor yurtdışında olduğum için. Ama dediğim gibi eğer kullanımı çok basit wechat yazılımını telefona yükleyerek beni arkadaş olarak ekleyip oradan kesintisiz gönderebilirsiniz.

@Volkan1x
    @riaz

Allah razı olsun volkan.ka, kimseye düşmanım dahil böyle acı göstermesin hiç bir baba bebeğinin boş yatağına bakmasın benim gibi. :(

@volkan.ka
  • up
  • Paypal olaydı iyi olurdu gercekten ancak Wechat'i de deneyecegim. Programı yukledim, dunya resmi vs. cıktı takıldı orda 10 dk'dır hay senin gibi telefonun ..
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam acil şifalar diliyorum inşallah konunuz da amacına ulaşır masum yavru sağlığına kavuşur
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

hocam acil şifalar diliyorum inşallah konunuz da amacına ulaşır masum yavru sağlığına kavuşur

Amin inşallah @davidddd

• En kısa zamanda şifa bulur umarım nisan

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkequal

En kısa zamanda şifa bulur umarım nisan

İnşallah amin. @Darkequal
  • bu arada ben nicklerini bilmiyorum ama bilen biri de adminlere rica etse konuyu sabitleseler görünür bil hal alsın arkadaşlar.
  • yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

bu arada ben nicklerini bilmiyorum ama bilen biri de adminlere rica etse konuyu sabitleseler görünür bil hal alsın arkadaşlar.

Şimdi sen yazınca bana da mantıklı geldi bir destek konusu oluşturdum umarım forum ekibi yardımcı olacaktır. Hatırlatma için çok teşekkürler. @davidddd
  • Bu arada arkadaşımızın eksisozluk sitesine açtığı konu kaldırılmış, konuyu açan arkadaşı bulamadım sebebini biliyor muyuz?
  • Nintendocu adlı grupta ekşi'de paylaşan arkadaşın mesajını paylaştım.Kitlesi güzel iyi insanların olduğu bir gruptur, inşallah oradan da bir katkı gelir.
  • Wechatte bulamadım hakan yeşilli olarak büyük küçük olarak arattım benmi yanlış birşey yaptım?

• UP!

Allah yardımcın olsun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.