Şimdi Ara

superonline şifre ve kullanıcı adımı vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşyerinde turkcel superonline fibere geçtik. Ancak sıkıntımız şu. kendi modemimizi kullanmamız gerekiyor. Firma şifre ve kullanıcı adını paylaşmıyor. başka modem kullanamazsınız diyor. böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba

• ankarametinerr A kullanıcısına yanıt
    Ben de çok uğraşmıştım herhangi bir çözüm bulamadım mecburen kullanmak istediğim modemi router olarak kullandım.
  • tüketici hakem heyeti işe yaramadı mı? zorbalıkla hurda huawei voice home gateway denen ucubeyi kullandırtıyorlar...
  • Yasal dayanağı varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok... yasal olarak haklarının olmasınada imkan yok diktatör superonline abone ayarlarını değiştiremesin diye kendi modemini kullanamaz diyorlar...
  • ben farklı modem kullanıyorum sorun yok, forumu araştırın nasıl yapıldığı yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sculpneo

ben farklı modem kullanıyorum sorun yok, forumu araştırın nasıl yapıldığı yazıyor

denendi girilmiyor.
  • yazılım güncelleme ile onu engellediler... artık tapon huawei modemlere kaldık...
  • superonline ın verdiği diğer farklı marka olan innbox modem isteyin ondan kolayca alabilirsiniz bilgileri
    buyuk ihtimalle vermek istemeyecekler ama ısrar edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sculpneo -- 10 Mayıs 2016; 20:12:27 >
  • gerek kalmadı aboneliğimizi iptal ettirdik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.