Şimdi Ara

Evga-Gigabyte GTX 960 Ekran kartları.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhabalar arkadaşlar,

Kartlar Amazon.com'dan getirtilmiştir. Hepside sıfır ve kutularındadır. Faturalıdırlar.

Evga GTX 960 SC 2GB (tek fanli model) Satıldı.

Gigabyte GTX 960 2GB Windforce 2 OC Satıldı.

Bütün ürünler içinde pazarlık payı mevcuttur. Takas yoktur. Kargo alıcıya aittir. Kargo ücreti Sanalpazar indirim kodu ile 6.5 TL'dir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     Evga-Gigabyte GTX 960 Ekran kartları. Evga-Gigabyte GTX 960 Ekran kartları. Evga-Gigabyte GTX 960 Ekran kartları. Evga-Gigabyte GTX 960 Ekran kartları. Evga-Gigabyte GTX 960 Ekran kartları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipcikti88 -- 6 Haziran 2016; 16:16:42 >

• takip
  • Fiyatlar gayet uygun, bu kartlardan almayı düşünenler bu arkadaşı tercih edebilir bence. Hayırlı satışlar.
  • Hocam merhaba merakımdan soruyorum r9 380 in msi 4 gb versiyonundan ne farkı var ?Birinin fiyatı 1000 lira diğerinin 800 ondan sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Hocam merhaba merakımdan soruyorum r9 380 in msi 4 gb versiyonundan ne farkı var ?Birinin fiyatı 1000 lira diğerinin 800 ondan sordum

Firmaların belirlediği fiyat böyle. Kart olarak çekirdek hızlarında farklılık olabiliyor. Kartların kalitesinde farklılık olabiliyor. Sorsanız değer mi 200 TL farka. Şahsın kendisine kalmış.

Kimisi için değer, kimisi için değmez. :)
  • Ay ortasına kadar satılmaz ise r9 380 e ben talibim, mesajım bulunsun. Eğer dediğim gibi olursa mesaj atarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Ay ortasına kadar satılmaz ise r9 380 e ben talibim, mesajım bulunsun. Eğer dediğim gibi olursa mesaj atarsanız sevinirim.

Tamamdır. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Ay ortasına kadar satılmaz ise r9 380 e ben talibim, mesajım bulunsun. Eğer dediğim gibi olursa mesaj atarsanız sevinirim.

Dediğmizi yaptık ve 380 i aldık. Bekliyoruz...
  • Arkadaştan kart geldi, güzel fiyat güzel kart.

Bol satışlar dilerim.
  • Fiyat Takip.
  • Bana bunun 4gb olanını yeniden getirtebilir misiniz ? anladığım kadarıyla ticaretini yapıyorsunuz küçük çaplıda olsa. ürün sipariş alıyor musunuz buradan böyle ?
    oluyorsa ne kadar olur gtx960 en uygun fiyat? forumda amazondan evga 960 sc-ssc 4gb modellerini getirtip 650den satan bi arkadaş var ama ftw modeli olmadıkça evga tercih etmiyorum hiç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.