Şimdi Ara

Voltran efsanesi geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çocukluğunu 80’li yıllarda yaşamış olan herkes, Voltran efsanesini mutlaka hatırlayacaktır. Asıl adı Voltron olsa da, Türkçe’ye okunuşundaki Voltran olarak geçmiş, hayatımızda da bu adla iz bırakmıştı. Voltran oluşturmak deyimi de yıllarca dilimizden düşmedi. 5 farklı aslan şeklindeki robotun birleşimiyle oluşan Voltran, Netflix ile yeniden televizyonlara dönüyor.

Voltron aslında temeli Japonya’ya dayanan bir animasyondu. World Events Productions tarafından İngilizceye uyarlanan ve elden geçirilen Beast King GoLion ile Armored Fleet Dairugger XV adındaki bu animasyon serileri, Voltron ismi altında ABD’de gösterilmeye başlandı. Sadece iki sezon devam eden seri, çocukların gönlünü fethetmeyi başarmıştı.

Ayrıca Bkz.Site adresini yanlış girdiğinizde neler oluyor?

Bugüne kadar pek çok mini diziler ve çizgi roman kitapları yapılsa da, orijinal Voltron havasını hiç bir zaman yakalayamadı. Ülkemizde de faaliyette olan Netflix platformu, DreamWorks Animation ile birlikte 13 bölümlük Voltron: Legendary Defender adındaki yeni animasyon dizisi için kolları sıvadı.

10 Haziran 2016 tarihinde yayına başlayacak olan dizi için, Netflix oldukça umutlu. Tamamen yeni bir nesli anlatacak olan dizinin, orijinal Voltron hayranlarını da ekran başına çekmesi bekleniyor. Arus gezegeninin güzel prensesi ve 4 cesur savaşçısını konu alacak olan dizi, orijinal temaya sadık kalarak modern unsurları da hikayeye yedirmeye çalışacak. Bakalım yeni seri, ne kadar beğeni toplayacak. 

• Voltran - Laserion ve Robotek :))

• Transformers zannettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel haber,
    üstelik göğsündeki o haç işaretini de kaldırmışlar,
    daha evrensel olmuş,
    voltron - çocukluğumuzun efsanesi

• arabalı voltron isterük

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Voltran - Laserion ve Robotek :))

Çocukluğumun cizgi filmleri.

• Pazar sabahlarını heyecanla beklediğimiz ve izlediğimiz efsane Voltron. hiçbir bölümünü kaçırmazdık. birde uçan kaz morton ile maceradan maceraya. :) 80'lerde çocuk olmak...

• Cocukken hiç sevmezdim.

• Filmini yapın filmini, hala çizgi dizi yapıyorlar. O eski tadını veremez hiçbir zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 27 Mart 2016; 19:49:35 >
  • pazar sabahı voltran akşamına leğende banyo hey gidi günler hey.

• Ya ya transformans ta istiyoruz, please.

• Çocukluğumu hatırladım :)

• Bir de Yıldız Şerifleri diye cizgi film vardı. Onu da severdim. Kovboy, yarışçı ve şövalye vardı. Birleşip Kovboy şeklinde robot oluşturuyorlardı.

• Rich rich'de yapsinlar ne izlerdim be

• michael bay bunu beğendi

• Animasyon yerine filmi olaydı iyiydi

• robotec mükemmeldi birde pazar akşamları leğende banyo kısmı hey gidi

• Robotek daha efsane idi o bilim kurgu gibi İken bu voltran hikaye gibiydi tabii yinede severdik.

BattleStar Galaktikayı orjinalini izlemişmiydiniz ? Onun içinde delirip duruyordum.

Yeniside iyide hep gönül işi karı kız filan ne alaka yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasılsa eksi oy verilmiyor, biraz voltran kötüleyeyim. Bu arkadaşların anlamadığım saçmalıkları vardı. Bunlardan ilki bir araba dayak yemeden voltran olmuyorlardı. Arkadaş daha fazla elektrik mi yakıyor da donusmuyorsun. Sonra bir de bunların bir kılıcı var. Gene bir ton dayak yemeleri lazım ki kılıç çekilsin. Gökten düşen bir kılıçları vardı yamulmuyorsam. Önce ayrı ayrı sonra beraberce bir ton dayak ye, sonra kılıcı indirip tek hamlede düşmanı kes. Her bölüm böyleydi. İzlemeyi bırakmak için büyümeyi beklememistim. Netflix e kolay gelsin şimdiden. Merakla bekliyor olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simbolmina -- 27 Mart 2016; 23:29:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Voltran, Voltran, Voltran. Kolları ve gövdeyi oluşturun, Ayakları ve bacakları oluşturun, bende başı oluşturacağım.
    Voltran göreve hazır:)
    Heeyyyy beee. Çocukken 90'lı yıllarda 1'den 100'e kadar resimli kartlarını toplayıp gönderdiğin zaman hediye veriyorlardı güya. Hepsini göndermiştim bir bok da gelmedi. Artık postada mı kayboldu yada Türkiye'deki şirket üstüne mi yattı bilinmez :))))

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.