Şimdi Ara

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
1
Favori
11.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mammana da iyi stoper ama Balanta çok daha iyi bence :)

Teşekkür ederim hocam, inşallah iyi şeyler yaparız :)
  • Hocam carlosa baktınmı? Bu arada grup çerez geçeriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CL grubundan rahat çıkarsın hocam bence

Musa Muhammed için şöyle diyim Gökhan Gönül ü emekli etti

Gelişime açık bir oyuncu özellikleri kağıt üzerinde düşük ama sahada bambaşka asist manyağı bir sağ bek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Robin vanPersie; Evet hocam baktım. Kendisi şuan Vasco Da Gama'da oynuyor. Teklif verdim fakat 35 milyon euro fiyat çekmiştiler. Bende yedek olması açısından Djordjevic'i aldım.
    Grupta şu aşamada bizi zorlayacak tek takım Tottenham gibi gözüküyor.
     FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

@MARCO; Aynen hocam. Grup için yine liderliği hedefliyorum. Musa Muhammed belki benim kariyerimden kaynaklı profili baya kötü.
     FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

•  FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

- Şampiyonlar Ligi Grup Analizi -

2017/18 Sezonundaki Şampiyonlar Ligi D Grubundaki rakiplerimizi yakından tanıyalım.

Seri başı Tottenham. Kendi liginde şuan lider durumda. Geçen sezon Şampiyonlar Liginde Yarı Final oynama başarısı göstermiştiler.
    Geçen sezonun Premier Lig Şampiyonu Tottenham'da çok kaliteli isimler göze çarpıyor.

Tottenham Hotspur

Grubumuzda 3. seri başı takım olan Olympiakos, geçen sene kendi liginde Şampiyon olmuş bir takım.

Olympiakos

Grubumuzdaki 4.seri başı takım olan RB Leipzig, Şampiyonlar Ligine yeni katılan bir takım. Kendisini Avrupa ligi için favori olarak görüyorum.

RB Leipzig

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 15 Nisan 2016; 10:07:39 >

•  FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

- Sıcak Gelişmeler -

Yaz ayı transfer döneminin kapanmasına saatler kala Real Madrid Mammana için serbest kalma maddesindeki tüm parayı ödeyerek.
    Elimizdeki en iyi stoperi bir anda çalmıştı.
    Koray Günter'in 4 ay sakatlığı olduğundan, Stoper mevkinde sadece 2 oyuncumuz vardı. Bu yüzden elimizi çabuk tutarak son 3 saat içinde
    alabildiğimiz en iyi stoperi takımımıza kazandırmaya çalıştık.
    Ve anlaştığımız isim Juan Jesus

• Valla hocam ben bütün oyunculara 100 m serbest kalır maddesi koyuyorum.10m verince Oyuncuyada teklifleri yetersiz diyorum. :)) Jesus sağlam transfer bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real madrid basmış parayı almış valla

Gelen yeni stoper de iyi yanlız TSL iş yapar CL de merakla bekliyorum performansını.

Musa muhammed hakkında hocam çok yanıldın çoook

Grupta totenham lider çıkar 2.kesin sende olur ondan sonra kura şansını görecez bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 15 Nisan 2016; 11:05:37 >
  • @Robin vanPersie; Ben aslında hiç koymuyorum ama bu 3 adamla kontrat yaparken ısrarla o maddeleri koydurdukları için çaresiz sözleşmeleri öyle kabul etmiştim.
    Calleri ve Romero'nun ardından bir yıldızımızı daha bu madde yüzünden kaybettik. Ama bundan sonra asla koymam, gerekirse 1 milyon euro daha fazla maaş veririm yinede kabul etmem

@MARCO; Real çok kötü bir zamanda aldı elimizden valla. Gelen stoper fiziksel açıdan çok güçlü bir oyuncu. Ligde zaten yine Şampiyon olacağımızı düşünüyorum ama
    Şampiyonlar Liginde Tottenham'la kıyasıya maçlarımız olacak. Geçen sezon 2 maçta da yenmiştik Tottenham'ı. Bu sene kadroları çok daha iyi.
    Embolo'yu sezon başında almak için varımı yoğumu koydum ortaya fakat Tottenham bastı parayı aldı adamı elimden.
    Baya zevkli maçlar oynayacam, bende heyecanla akşam olmasını bekliyorum, maçları biran önce oynamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 15 Nisan 2016; 11:32:22 >

- Şampiyonlar Ligi D Grubu İlk Maçı -

Galatasaray - Tottenham Hotspur

Müthiş bir mücadeleye sahne olan maçta, Galatasaray'ımız zorlu Tottenham maçından zorda olsa puan almayı başardı.
    Çekişmeli geçen maçta yediğimiz hatalı gollerle 2 defa geriye düşsekde, usta ve tecrübeli ayaklarımızla ilk ve ikinci yarının son saniyelerinde
    bulduğumuz gollerle hakkımız olan 1 puanı Tottenham'dan koparmayı başardık.

Defansımızda sol beklerimizin sakatlıkları yüzünden Sinan Gümüş'ü sol bek olarak kullandığımız maçta, defansta yaşanılan büyük hatalarla
    2 gol gördük. Kalecimiz Rajkovic'in belkide geldiğinden beri en kötü form ve günüydü. Tottenham gibi bir takıma karşı böyle bir performans sergilemesi
    2 puan kaybetmemizde neden oldu.

Fikstür olarak çok avantajlı bir fikstürümüz var diyebilirim. Eğer Olympiakos deplasmanından 3 puanla dönmeyi başarırsak
    son maçta oynayacağımız Tottenham maçına kadar 13 puan toplayabiliriz. Tabi bu en iyi ihtimal.
    Kötü ihtimal ise, evimizde Olympiakos maçına kadar en az 7 puan toplamamız gerekiyor.
    İşler kızışacak gibi. Zaman bize herşeyi gösterecektir.

Geçen sezona oranla takımda gol yükünü sırtlayabilecek oyuncu bulmakta zorlanıyoruz.
    Calleri ve Hervias'ın gidişiyle, yeni gelen oyuncuların adaptasyon ve uyum sürecinin uzamasından ötürü,
    bi türlü istediğim oyun anlayışını halen daha takım sahaya yansıtabilmiş değil.

Kalecimiz Rajkovic'in çok kötü performansı, Koray'ın sakatlığı, Forvet ve kanatlarımızın istenilen formu bi türlü
    tutturamamış olması maçlarda zorlanmamıza neden oluyor.

Fakat sadece suçu oyuncularımızın formsuzluğuna yıkmak doğru olmaz, olmayacaktırda.

Çünkü yaşadığımız fikstür yoğunluğu, o kadar saçma ve kötü ki, tüm oyuncularımızı her 2 maçtan birinde kullanmamıza neden oluyor.
    Böylelikle iskelet kadromuzu tam anlamıyla kullanabilmiş değiliz.

İngiltere Premier Lig'de bile ben böyle fikstür görmedim. 10 günde 4 maç nedir?

Bu da yetmezmiş gibi bu sıkıntılı fikstür bittiğinde 20 günde 7 maç yapmış olacağız.

Ocak ayında takıma mutlak sürette yıldız bir Forvet almamız gerek. Rey Manaj tamam iyi bir oyuncu fakat,
    bir Podolski yada Calleri değil ne yazık ki! Djordavic'in ise kendisine gelmesi böyle devam ederse sezon sonunu bulacak.

- Şampiyonlar Ligi -

Tottenham'la yaptığımız maçın ardından, Olympiakos deplasmanına gitmiştik.
    Zorlanacağımızı düşündüğüm deplasmandan 2-0'lık net bir sonuçla dönmeyi başardık.

Asıl zorlandığımız maç RBL maçı oldu. 0-1 geriye düştüğümüz maçı zorda olsa 2-1 almayı başardık.
    Eğer deplasmanda RBL'yi yenersek son 2 maç kala Tottenham'la birlikte 1.tura yükselmeyi garantiliyoruz.
    Böylelikle Olympiakos ve Tottenham maçları teferruattan başka bir manası olmayacak.

10.Hafta'da Gaziantepspor'la oynadığımız akıl almaz maç bu sezon ligde yaşadığımız 4.maç oldu.
    Diğer 4 maçta en azondan 1 yada 2 gol bulabilmiştik ama ben böyle maç ne gördüm ne yaşadım.

''İmparator'' Fatih Terim'in emekliliğini açıklamasının ardından, Türkiye Milli Takımı'nın menejerlik koltuğuda bir anda sahipsiz kalmış,
    Türkiye Futbol Federasyonunun, A Milli takımımızın başına kimi geçireceği tüm kamuoyunca merak konusuydu.

Yazılı ve Görsel Basında çıkan bir sürü dedikodu haberlerinin arasında, ön plana çıkan ve tüm taraftarın onaylayacağı tek bir isim vardı!
    Denizhan Sezer.

Galatasaray ile 2 yılda kazandığı 2 Süper Lig Şampiyonluğu, 2 Türkiye Ziraat Kupası ve 2 Türkiye Süper Kupası ile bu görev için belkide en doğru isimdi.

DS verdiği bir röportajda şunları dile getiriyordu;

''Türkiye A Milli Takımının teknik direktörü olmak demek, bir Türk'ün erişebileceği en önemli Milli sıfatın başında gelmektedir.
    Benim için bu Milli Görev herşeyin üstünde, kutsal bir görevdir. Beni, Milletim bu göreve laik görüyorsa bana düşen,
    Vatanıma, Bayrağıma ve Ulusuma yaraşır şekilde bu kutsal görevi devralmaktır.
    Bir saniye bile düşünmeme gerek yoktur. Görev verildiği takdirde, büyük bir Onur ve Gururla Milli Takımımızın başına geçerim''

Bu açıklamaların ardından 1 gün sonra, TFF'nin yaptığı basın duyurusunda Denizhan Sezer'in Türkiye A Milli Futbol Teknik Direktörlüğüne getirildiği
    tüm kamuoyuna açıklanıyordu.

- Şampiyonlar Ligi -

Galatasaray Şampiyonlar Liginde yoluna dolu dizgin gitmeye devam ediyor.
    RBL ile yaptığı 2 maçtanda 4 puan alarak. 4 Hafta sonunda puanını 8'e yükseltmiş bir sonraki maçta
    Tottenham deplasmanına konuk oluyordu.

- Şampiyonlar Ligi D Grubu 5.Maç -
    Tottenham Hotspur - Galatasaray

White Hart Lane'e konuk olan Galatasaray'da önemli eksik bulunmuyordu.
    Tek amaç puan veya puanlar almanın olduğu bu önemli maça Galatasaray iyi ve etkili başlıyordu.
    Çok geçmeden dakikalar 9'u gösterirken Klaassen ile 0-1 öne geçen taraf Galatasaray'ımız oluyordu.
    Tüm maç boyunca kontolü elinde tutan Galatasaray 78.dakikada 3 oyuncu değiştirme hakkını kullanmıştı.
    Tamda bunun üzerine Rey Manaj'ın sakatlanması, Galatasaray'ın son 12 dakikayı 10 kişi oynamak zorunda kalacağını gösteriyordu.
    Ve son 12 dakikada gol bulmak için bastıran Tottenham, DS'nin gözdesi Embolo ile eşitlik golünü buluyordu.

5 Maç sonunda, otoritelerinde ön gördüğü gibi Tottenham ve Galatasaray adlarını bir üst tura yazdıran takımlar oluyordu.

- Spor Toto Süper Lig Puan Durumu ve Genel Fikstür -

• Tebrik ederim hocam kura sansı bu sefer yanımızda olur insallah. Ligi zaten konusmaya gerek yok. İki takımı bir arada yönetmek zor olmuyacakmı hocam? Bende seneye transfer yapmaya başladım dün eriksen,lamela,kane,son heung çok iyi oynuyor sezon sonu elde tutamıcağımı anladım. Lincoln,Pavon,Zivkovic,Meli,Cubasla anlaştık. Romero,Calleri,Matheus Pereira,Rajkovic,Rulli girişmelerimiz sürüyor. :)

• Eyvallah

Senin kariyeri merakla takip ediyorum.
    Cok iyi gelecegi olan bi takim

Bu arada ne yap et Romeroyu al. O gitti butun takimin duzeni dagildi benim

12 hafta oldu daha yeni yeni takim oturmaya basladi. Delaneyde cok iyi bu arada.

O sacma serbest kalma maddesi olmasaydi romero ve delaney orta sahamin bankolariydi.

Bu sezon delaney ve cubasla ilerliyoruz. Bazen benanni bazen klaassen ile 2liyorum.

Ama romero ve delaney cok iyiler

Bu arada Emboloyuda al benim en buyuk hedefim simdilik o

Şampiyonlar Liginde 3 senedir süren istikrarlı gidişimiz, tüm kamuoyu tarafından takdir toplarken
    3.sene üst üste gruplardan çıkmayı başararak adımızı son 16 turuna yazdırdık.

İlk sezonda Barça'ya, İkinci sezonda Liverpool'a elendiğimiz 1.turda bu sefer ki rakibimiz
    bir Alman panzeri Leverkusen!

İlk maçı evimizde oynayacak olmak kimilerine göre avantaj sayılsada, bu tarz turlarda bence bunun hiçbir önemi yok.
    Rakibimiz güçlü ve en az bizim kadar iddialı. Umarım 2 senedir kaybettiğimiz bu turu, bu sefer şeytanın bacağını kırarak
    adımızı bir üst tura yani çeyrek finale yazdıran taraf olacağız.

Spor Toto Süper Liginde ise 15 haftada 1 yenilgiyle yolumuza devam ediyorduk.
    Tek yenilgiyi aldığımız takım Göztepe'ydi.

Fakat son haftalarda yaşadığımız yoğun fikstür sebebiyle takımdan bir bir kötü haberler geliyordu.

Cubas, Benassi, Manaj, Semih, Sinan ve Cengiz Akdeniz'in ağır sakatlıkları,
    önümüzde oynayacağımız Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi öncesi DS'yi kara kara düşündüyordu.

16. Hafta
    Galatasaray - Beşiktaş

16.haftada evimizde konuk ettiğimiz ezeli rakibimiz Beşiktaş'a kötü bir süprizimiz vardı.

Klaassen öyle bir günündeydi ki, dakikalar henüz 3ü gösterirken, Klaassen Beşiktaş ağlarına 46. saniye ve 3. dakikada attığı gollerle
    Galatasaray'ı 2-0 öne geçirmişti.

İlk yarı bu skorla bitip, ikinci yarıya kaldığı yerden devam eden Galatasaray'lı oyuncular
    bozgunu attıkları 3 golle daha, 5-0 olarak bitiriyordu.

Böylelikle 17.Hafta Kadıköyde oynanılacak Fenerbahçe derbisi öncesi çok önemli bir virajı atlatan Galatasaray
    Kadıköy'e rakibine büyük bir göz dağı vererek gidecekti.

- Genel Durum -

• - Spor Toto Süper Lig -

17.Hafta
    Fenerbahçe - Galatasaray

Kadıköyde Fenerbahçe'nin konuğu olan Galatasaray, süper yıldızı Arda Turan'ın ayağından bulduğu golle,
    bu zorlu derbiyi 1-0 kazanmayı başarıyordu.

• Adamın ölüsü bile derbi kazanıyor hocam ne adamsın yahu seni takdir ediyorum. Bende bi kariyeri güncellemedim Bi ödev veriyorlar yatağa zor düşüyorum.

Bu sezon 17 maç sonunda sadece 1 mağlubiyetimiz vardı. Onuda Göztepe karşısında almıştık.
    Fakat ne hikmettir ki bu sezon FM yine FM'liğini yaptığı bir maçta Gaziantep Belediye'ye 1-0 kaybetmemizi istedi.
    Bir yan top ve gol. 90 dakikada kaleye sadece 1 defa gelebilen Gaziantep maçıda bu golle kazandı.

- Transfer Raporu -

Ziraat Türkiye Kupası 4. turunda rakibimiz Fenerbahçe olmuştu.
    Ne hikmettir ki Galatasaray ile yaptığım bu kariyerde, Fenerbahçe'ye karşı şimdiye kadar oynadığım
    7 maçın 6'sında galip geldim. Bu maçla birlikte bu seri 8'de 7 oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Adamın ölüsü bile derbi kazanıyor hocam ne adamsın yahu seni takdir ediyorum. Bende bi kariyeri güncellemedim Bi ödev veriyorlar yatağa zor düşüyorum.
    Valla senin bunu yazdığın sırada bende Ziraat Türkiye Kupasındaki aldığım sonucu yüklüyordum.

Şansım nedense çok iyi gidiyor Fenere. 8 maç oynadım kariyerin başından bu yana 7 galibiyet 1 beraberlik var

• Fenerimizin yakasını bırak azıcıkta bjk ile uğraş.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.