Şimdi Ara

HP Laserjet Pro P1102 vs Canon i-Sensys LBP6030

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki yazıcıdan birini almayı düşünüyorum. HP Laserjet Pro P1102 nu yoksa Canon i-Sensys LBP6030 tavsiye edersiniz? Canon'un fiyatı daha düşük. Ayrıca HP lazer yazıcıların da yazdırm mekanizmasını Canon yapıyor diye biliyorum.

Bu iki yazıcı dışında tavsiye edebileceğiniz başka mono lazer yazıcı varsa tavsiyelere de açığım.

• iki makinede mekanik olarak aynı,sadece dış kapaklar farklı . farkları nedir derseniz yazılım
    hp yazılım olarak daha sorunsuz çalışıyor mesela hp a4 kağıttan büyük gönderiyi otomatik çıktıya sığdırıyor canona yazılımdan müdahale etmek gerekiyor gibi.ama aradaki
    fiyat farkına değermi derseniz bence değmez canonu rahatlıkla alın derim.
  • Yazıcıyı çoğunlukla babam kullanacağı için yazılım konusunda olabildiğince sorunsuz olsa daha iyi olur. Özellikle PDF yada ufak tefek autocad çıktıları aldığı için otomatik sığdırma sorun olabilir.

Bir de araştırırken Canon'un sonu B ile biten(LBP6030B) bir modelini daha gördüm. Bunun farkını bile var mı?

http://www.hepsiburada.com/canon-i-sensys-lbp6030-mono-laser-yazici-p-BD802595

http://www.hepsiburada.com/canon-i-sensys-lbp6030b-mono-laser-yazici-p-BD802811

• hocam o sadece rengini belirtiyor black, bi de lbp6030w var mesela o da white
  • Canon fiyatta daha avantajlı olduğu için tercih edilebilir.

HP Laserjet Pro P1102 vs Canon i-Sensys LBP6030
  • Tarayıcıya da ihtiyaç duyduğundan Canon i-Sensys MF212w aldım. Şimdilik memnun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Tarayıcıya da ihtiyaç duyduğundan Canon i-Sensys MF212w aldım. Şimdilik memnun.

Toner dolumu kolay mı dostum
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Açıkçası hiç toner doldurtmadım. Yansanayi alıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.