Şimdi Ara

Bianchi mi? Carraro mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iş hayatının yoğunlundan spor yapmaya pek zamanım kalmıyor. Malum hafta içi ev iş arasında mekik dokuyoruz. Bende bisikletle işe gitmeye karar verdim. Fakat aklımda iki model var ve fazla bilgim olmadığı için hangisini seçeceğimi bilemedim. İlk olarak 28’ carraro sportive 230 ve 28’ bianchi touring 613 24-v md arasında karar vereceğim. İkisi de 28 inç jant var ama hangisini seçsem bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• ben carraro 221 aldım. evden işe - işten eve . hatta arada okula gidiyorum vs. çok rahat sürüşü vs. bianchi görmedim ama sana tavsiyem git gözünle gör öyle seç bisikletini.

Carraro +1 diyorum sadece.
  • Üzerinde bulunan parçaların marka modellerini burada paylaşırsan daha iyi olur.

Özelliklerini bilmeden şunu söyleyebilirim. Daha önce carraro 230 bakmıştım kendime, kesinlikle güzel bir bisiklet. Kullandığı malzemelerin kalitesi fiyatına göre çok iyiydi. Şuan kaç lira bilmiyorum ama...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bianchi>carraro
  • bende bianchi 713 hd aldım yerinde denedim çok hoşuma gitti
  • Her ikisi de aynı fabrika ürünü aralarındaki tek fark model ve üzerlerindeki parça çeşitleri o kadar
  • Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum, iki markanın artık pek bir farkı kalmadı.5-10 yıl önce desen belki Bianchi diyebilirdim.Ama artık ikisi aynı kulvarlarda.Sen bir git gör ikisini de bin üstüne sen seç hangisini sevdiysen.Teknik olarak pek fark yok onların arasında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.