- x
Megane II Kısayol tuşları
511 Cevap160406 Görüntüleme10 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2020 Mesaj
10 Ocak 2007; 16:09:01 

Arkadaşlar Megane II lerde kapıları açma kilitleme tuşuna 15 saniye kadar basınca hareket halindeyken kapıların otomatik kilitlenmmesini devreye sokup çıkarabiliyoruz.
Sizinde bildiğiniz böyle ip uçları varsa lütfen paylaşalım

113 Mesaj
10 Ocak 2007; 19:56:05 

[font="Tahoma"]Radyoda Hıza duyarlı otomatik ses seviye ayarlaması:
Nota tuşuna 5 saniye basılarak
Sol oklardan Speed
0-12345 ayarı değiştirilerek yapılır.

2007 meganeII HB exp
1.5 dCi 100 HP

2020 Mesaj
10 Ocak 2007; 19:57:59 

quote:

Orjinalden alıntı: _SANTRAL_

[font="Tahoma"]Radyoda Hıza duyarlı otomatik ses seviye ayarlaması:
Sol oklardan Speed

Teşekkürler

1483 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:00:20 

megane II ye binipte bunları bilmeyen var mı ki? varsa birşey demiyorum megane 1lerde de böyle oto kilit sistemi. e bari biz de söyleyelim ozaman bitane, sinyal kolunun üstündeki tuşa basılı tutarak oto far açıp kapamayı kontrol edebiliyoruz arkadaşlar,bilgi ekranından da uyarı yazısı çıkacaktır.

yalnız benim en çok kullandığım,sevdiğim ve işime yarayan -pek kullananı görmedim- follow me home fonksiyonu. beyler misal garaja girdik,ışık yok, araçtan inmeden bir kere sellektör yapın(motoru durdurmuş ve kartı çıkarmış olabilirsiniz) ve araçtan indikten sonra kapıları kilitleyin,kısa farlar 15sn civarında yandıktan sonra kendiliğinden sönecektir garajda çok işime yarıyo valla

psn: xradiancexx
2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

1483 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:08:30 

arkadaşlar yağ değişimini de sıfırlamak yani 15bine çekmek mümkün bir kısayolla haberiniz olsun,benden bukadar

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

113 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:08:31 

Her sellektor 30 saniye olmak üzere 2 dakikaya kadar süre uzayabiliyor.

quote:

Orjinalden alıntı: xradiancex

megane II ye binipte bunları bilmeyen var mı ki? varsa birşey demiyorum megane 1lerde de böyle oto kilit sistemi. e bari biz de söyleyelim ozaman bitane, sinyal kolunun üstündeki tuşa basılı tutarak oto far açıp kapamayı kontrol edebiliyoruz arkadaşlar,bilgi ekranından da uyarı yazısı çıkacaktır.

yalnız benim en çok kullandığım,sevdiğim ve işime yarayan -pek kullananı görmedim- follow me home fonksiyonu. beyler misal garaja girdik,ışık yok, araçtan inmeden bir kere sellektör yapın(motoru durdurmuş ve kartı çıkarmış olabilirsiniz) ve araçtan indikten sonra kapıları kilitleyin,kısa farlar 15sn civarında yandıktan sonra kendiliğinden sönecektir garajda çok işime yarıyo valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SANTRAL_ -- 29 Ocak 2007; 23:19:06 >

2007 meganeII HB exp
1.5 dCi 100 HP

1483 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:10:46 

quote:

Her sellektor 15 saniye olmak üzere 2 dakikaya kadar süre uzayabiliyor.

doğru arkadaşım,hatırlattığın için saol

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

113 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:11:09 

Ani frende eotomatik yanan DÖRTlü flaşörler devre dışı kalabiliyormu?

2007 meganeII HB exp
1.5 dCi 100 HP

1483 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:17:12 

quote:

kullanım kılavuzunda yok,servisten veya başka bşyerden duymuşluğum da yok kardeş ama sanmıyorum. geçen sene kışın sağnak yağmurda ani fren yapmıştım ozaman yandı,bilgi ekranında da mesaj yok yazıyodu onun dışında ani fren yapmışlığım çoktur ama 4lüler yanmadı hiç,belki de ani frenle birlikte arac tamamen durunca yanıyordur

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

113 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:24:15 

Teşekkürler xradiancex .
Çok gerekli olduğu bir anda yanmamıştı da ondan sordum.
Şu an her ani frende yanıyor.
Kırmızı Flaşör tuşuna uzun süre basınca devreden çıkıyor diye şüpheleniyorum.

2007 meganeII HB exp
1.5 dCi 100 HP

1483 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:26:37 

beyler bilmem ne kadar kısayol olur bu diyeceğim aracı çalıştırmadan direksiyon kilidini açmak için(elektrohidrolik olduğu için aynen çalışıyor) araç vitesteyken kartı takın,frene basın ama debriyaja basmayın,start tuşuna bastığınızda ışıkların yanmasıyla birlikte direksiyon da çalışacaktır

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

1483 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:28:57 

quote:

Teşekkürler xradiancex .
Çok gerekli olduğu bir anda yanmamıştı da ondan sordum.
Şu an her ani frende yanıyor.
Kırmızı Flaşör tuşuna uzun süre basınca devreden çıkıyor diye şüpheleniyorum.

ne demek,hepimiz kardeşiz ben de yarın sabah bi deneyeyim bakim kırmızı flaşör tuşunu

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

2020 Mesaj
10 Ocak 2007; 20:42:14 

quote:

O ın sebebi nedir. Burada bilgi paylaşımı yapıyoruz ben aracı yeni aldım ve bu özellikleri de yeni öğreniyorum

736 Mesaj
10 Ocak 2007; 21:17:36 

birtanede benden belki biliyorsunuzdur
kapıları kilitlerken kapatma tuşuna arka arkaya iki kezz basınca sürücü tarafındaki cam acıksa onu kapatıyo
birde bi ara birisi acma tuşuna basılı tutuncamı yoksa birkaçkez basınca camları açıyor demişti onuda tam öğreniyim yazarım
şimdilik bu kadar

2006 Megane II Sedan 1.4 16V 98 Hp Authentique Platin Gri
İNTİKAM EN İYİ SOĞUK YENEN YEMEKTİR. NE KADAR SOĞUK OLURSA O KADAR LEZZETLİ OLUR...

1483 Mesaj
10 Ocak 2007; 21:41:35 

quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

O ın sebebi nedir. Burada bilgi paylaşımı yapıyoruz ben aracı yeni aldım ve bu özellikleri de yeni öğreniyorum

bir anlıktı o,konu megane olunca bazen böyle olabiliyor özür dilerim kardeş,haklısın
ki yine de bildiklerimi yazıyorum bak aklıma geldikçe

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

1483 Mesaj
10 Ocak 2007; 21:44:26 

aracı çalıştırdıktan sonra yağ seviyesi normal yazısı çıkıyor,o yazı çıktığı sırada km sıfırlama tuşuna basınca seviye cinsinden ekranda grafik olarak yağ seviyesini gösteriyor

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

2020 Mesaj
10 Ocak 2007; 22:02:42 

quote:

bir anlıktı o,konu megane olunca bazen böyle olabiliyor özür dilerim kardeş,haklısın
ki yine de bildiklerimi yazıyorum bak aklıma geldikçe

Tamam dostum sorun değil sadece tepkine anlam verememiştim.
Bu arada verdiğin bilgiler için teşekkürler

106 Mesaj
10 Ocak 2007; 22:07:36 

ii oldu acemimyim daha fazla istiyoruuum...

Nikonumu seviyorum.
photogallery için... facebook .
Nikond7000 kullananlar derneği üyesidir.

238 Mesaj
10 Ocak 2007; 22:51:07 

yok öle bişey
quote:

Orjinalden alıntı: tturnusol

kapıları kilitlerken kapatma tuşuna arka arkaya iki kezz basınca sürücü tarafındaki cam acıksa onu kapatıyo
birde bi ara birisi acma tuşuna basılı tutuncamı yoksa birkaçkez basınca camları açıyor demişti onuda tam öğreniyim yazarım
şimdilik bu kadar

238 Mesaj
10 Ocak 2007; 22:56:28 

sakın deneme boşuna uğraşmış olursun kardeş sadece servisler tarafından bilgisayarla devre dışı bırakılabilr ama hiç bir servis yapmaz
quote:

ne demek,hepimiz kardeşiz ben de yarın sabah bi deneyeyim bakim kırmızı flaşör tuşunu

33 Mesaj
10 Ocak 2007; 23:31:15 

Bu özellik sadece belli bir yıldan sonra çıkan megane'larda mı var,yoksa hepsinde var mı?

Benimki daha hiç yanmadı da (Bu arada Megane'ım 2005 model)

quote:

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

616 Mesaj
10 Ocak 2007; 23:36:40 

2005 Megan'da kapıları uzaktan kumandayla açıpta 30 sn. içinde kapıyı açmazsanız kendi kendine kitleniyordu,unutmaya karşı.2007 Megan'da bu özellik kalkmış,haberiniz olsun
Ayrıca serviste tanıdığınız varsa araç bilgisayarının yeni versiyonunu araca attırabilirsiniz

Good drivers just drive !...

1483 Mesaj
11 Ocak 2007; 11:51:06 

quote:

Orjinalden alıntı: salatan

2005 Megan'da kapıları uzaktan kumandayla açıpta 30 sn. içinde kapıyı açmazsanız kendi kendine kitleniyordu,unutmaya karşı.2007 Megan'da bu özellik kalkmış,haberiniz olsun
Ayrıca serviste tanıdığınız varsa araç bilgisayarının yeni versiyonunu araca attırabilirsiniz

ne gibi bir değişiklik olur ki ozaman? işe yarar yeni özellik veya fonksiyon ekli mi yeni versiyonda?

varsa neden olmasın

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

113 Mesaj
11 Ocak 2007; 12:20:34 

Benimkinde 30 sn. değilde
3-5 dakika sonra kendi kendine kitleniyor unutmaya karşı.

Fakat KAPI AÇIK Kırmızı lambası komple yanıyor.
Kapı veya bagajdan hangisinin açık olduğu anlaşılmıyor.
2004 Dynamik te hangisinin olduğu detajı vardı.

quote:

Orjinalden alıntı: salatan

2007 meganeII HB exp
1.5 dCi 100 HP

1483 Mesaj
11 Ocak 2007; 12:24:48 

quote:

Benimkinde 30 sn. değilde
3-5 dakika sonra kendi kendine kitleniyor unutmaya karşı.

Fakat KAPI AÇIK Kırmızı lambası komple yanıyor.
Kapı veya bagajdan hangisinin açık olduğu anlaşılmıyor.
2004 Dynamik te hangisinin olduğu detajı vardı.

makyajlılarda hangi kapının veya bagajın açık olduğunu ayrı ayrı göstermiyormu?

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

143 Mesaj
11 Ocak 2007; 14:28:57 

Benim 2004 dinamik Megane'da hangi kapının açık olduğu gösteriliyor ama kardeşimin 2005 otantik Megane'da hangi kapının açık olduğunu anlamak mümkün değil; sanırım bu durum aracın versiyonuyla ilgili (dinamik/otantik ya da privilige/expression/otantik)?

113 Mesaj
11 Ocak 2007; 18:43:57 

Otantik ve Expresyonda yok .
Privilajı bilmiyorum.
Servis teknisyeni teknoloji pakette olduğunu söylemişti.
quote:

makyajlılarda hangi kapının veya bagajın açık olduğunu ayrı ayrı göstermiyormu?

2007 meganeII HB exp
1.5 dCi 100 HP

238 Mesaj
11 Ocak 2007; 18:57:13 

bu özellik bütün megane 2 araçlarda vardır fakat her ani frende devreye girmez yavaşlamanın belli bir ivmenin altında olması gerekir
quote:

Orjinalden alıntı: fremce

Bu özellik sadece belli bir yıldan sonra çıkan megane'larda mı var,yoksa hepsinde var mı?

Benimki daha hiç yanmadı da (Bu arada Megane'ım 2005 model)

47 Mesaj
11 Ocak 2007; 22:34:22 

quote:

şimdilik bu kadar

benim araç 2006 hb dci iki kere kumanda kapatma tuşuna basdığında açık bütün camları ve tavanı kapatıyor sadece sürücü tarafını değil.

736 Mesaj
11 Ocak 2007; 23:03:55 

quote:

Orjinalden alıntı: xxm

benim araç 2006 hb dci iki kere kumanda kapatma tuşuna basdığında açık bütün camları ve tavanı kapatıyor sadece sürücü tarafını değil.

versiyon farkındandır

İNTİKAM EN İYİ SOĞUK YENEN YEMEKTİR. NE KADAR SOĞUK OLURSA O KADAR LEZZETLİ OLUR...

2048 Mesaj
11 Ocak 2007; 23:16:50 

Bu bilgilerin çoğunu biliyordum ama benim hala çözemediğim bir konu var.Araç içinde otururken (eski deyimiyle yarı kontakta) sadece sürücü yan camı açılıp kapanıyor.Sürücü yanındaki cam açılıp kapanamıyor.Arabam 2005 1.4 aut. sebeb aut model olması olabilirmi?
Birde bu yeni yol bilgisayarı versiyonu ne arkadaşlar.Ne gibi değişiklikler var deneyen varmı hiç.

2005 Megane II HB 1.4 98 Hp Authentique Ateş Kırmızı

33 Mesaj
11 Ocak 2007; 23:26:46 

Teşekkürler..

quote:

Orjinalden alıntı: cotech

bu özellik bütün megane 2 araçlarda vardır fakat her ani frende devreye girmez yavaşlamanın belli bir ivmenin altında olması gerekir

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

2020 Mesaj
11 Ocak 2007; 23:33:45 

quote:

Orjinalden alıntı: red_power

Bu bilgilerin çoğunu biliyordum ama benim hala çözemediğim bir konu var.Araç içinde otururken (eski deyimiyle yarı kontakta) sadece sürücü yan camı açılıp kapanıyor.Sürücü yanındaki cam açılıp kapanamıyor.Arabam 2005 1.4 aut. sebeb aut model olması olabilirmi?
Birde bu yeni yol bilgisayarı versiyonu ne arkadaşlar.Ne gibi değişiklikler var deneyen varmı hiç.

Belki alakasız olacak ama
Seninkinde sürücü camını kumandadan kapatma özelliği var mı ?
Ben aut. lerde yok diye biliyorum

736 Mesaj
12 Ocak 2007; 0:55:06 

soru bana diil ama benimkide aut. yarı kontakta öncamların ikiside kontrol edebiliyorum
kumandadanda sadece sürücü camı kapanıyor ön yolcu camı sabit kalıyor
sanırım yol bilg. versiyon farkı böyle bişii
şu yol bilg güncellersek yeni versiyonda ne gibi farklar varkiii ?

2020 Mesaj
12 Ocak 2007; 12:56:48 

quote:

soru bana diil ama benimkide aut. yarı kontakta öncamların ikiside kontrol edebiliyorum
kumandadanda sadece sürücü camı kapanıyor ön yolcu camı sabit kalıyor
sanırım yol bilg. versiyon farkı böyle bişii
şu yol bilg güncellersek yeni versiyonda ne gibi farklar varkiii ?

Benimki 2007 araç daha 2 haftalık ve üzerinde en son yazılım yüklü ancak camları kumanda dan kaldıramıyorum

696 Mesaj
12 Ocak 2007; 13:27:26 

selamlar

camların kumandadan kaldırılmasından kasıt araçtan çıkıp kumandadaki kilitleme tuşuna iki kez peşpeşe basılması ve bunun sonucunda tek dokunuş kapanma özelliği olan camların kapanma işlemi değilmi?

onun dışında camları kumandadan kapatmak gibi bir özellik yok.

tturnusol, sağ camın tek dokunuşta kapanmadığı için kumandadan kilitlediğinde o cam kapanmıyor.

quote:

Benimki 2007 araç daha 2 haftalık ve üzerinde en son yazılım yüklü ancak camları kumanda dan kaldıramıyorum

2048 Mesaj
12 Ocak 2007; 16:23:45 

quote:

Belki alakasız olacak ama
Seninkinde sürücü camını kumandadan kapatma özelliği var mı ?
Ben aut. lerde yok diye biliyorum

sürücü camını kumanda dan kapatma özelliği benim araçta var.Ama araba içindeyken araba çalışmıyor vaziyette iken sadece sürücü camı içerden kapanıp açılabiliyor.DSiğer camda hiç bir hareket olmuyor

2005 Megane II HB 1.4 98 Hp Authentique Ateş Kırmızı

736 Mesaj
12 Ocak 2007; 21:19:22 

quote:

tturnusol, sağ camın tek dokunuşta kapanmadığı için kumandadan kilitlediğinde o cam kapanmıyor.

I know my friend

238 Mesaj
12 Ocak 2007; 22:27:06 

arkadaşlar yol bilgisayarını güncellemek gibi bişey yok olsa bile zaten aracın çalışan ekipmanlarının yol bilgisayarıyla alakası hiç yok her ekipmanı kontrol eden beyınler ayrı bazı parçaların çalışma durumu ise parçanın özelliğiyle alakalı hangi ekipmana müdehalede buluunacaksak ilgili beyine bakmak gerekir mesela emniyet kemeri ikazını susturmak için hava yastık beynine müdehale etmek gerekir yada süper kilitleme ve gündüz farları içinse uch denilen parçaya

736 Mesaj
12 Ocak 2007; 22:40:01 

bu yolcu ön camını sürücü camı gibi tek dokunuşla açıp kapatmak için düğmeleri değiştirsek çalışırmı ki

238 Mesaj
12 Ocak 2007; 22:43:07 

çalışmaz çalışabilmesi için torpido tesisatını kapı tesisatlarını cam krikolarını ve düğmeleri değişmek gerekir ondan sonradas uch tan tanıtımlara girip dokunmalı cam krıkoları ile diye tanıtmak gerekir
quote:

bu yolcu ön camını sürücü camı gibi tek dokunuşla açıp kapatmak için düğmeleri değiştirsek çalışırmı ki

1483 Mesaj
13 Ocak 2007; 11:56:14 

baba büyüksün
quote:

çalışmaz çalışabilmesi için torpido tesisatını kapı tesisatlarını cam krikolarını ve düğmeleri değişmek gerekir ondan sonradas uch tan tanıtımlara girip dokunmalı cam krıkoları ile diye tanıtmak gerekir

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

243 Mesaj
14 Ocak 2007; 22:48:23 

quote:

Radyoda Hıza duyarlı otomatik ses seviye ayarlaması:
Sol oklardan Speed

bu özelliği bende denedim fakat bende olmuyor araç 1.6 dynamic sedan 2004 model full neyşe alakalı acaba
teşekkürler

238 Mesaj
14 Ocak 2007; 23:23:49 

nota tuşunun üzerinde exper yazmıyosa ordan yapamazsın src yazan tuşa uzun süreli basarsan ayarlar menüsüne ulaşır ses açma kapama tuşlarından ayarları yaparsın
quote:

Orjinalden alıntı: itas59

bu özelliği bende denedim fakat bende olmuyor araç 1.6 dynamic sedan 2004 model full neyşe alakalı acaba
teşekkürler

1483 Mesaj
14 Ocak 2007; 23:24:33 

arkadaşım aynı modelden ben de kullanıyorum,ben de oluyor,3e ayarladım,3e atınca ses birden yükseliveriyor,niye 3 diyecek olan varsa 80-90gibi 3 e atıyorum
quote:

teşekkürler

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

238 Mesaj
14 Ocak 2007; 23:45:55 

o radyo teypler 2 türdür birinde exper yazar diğerine yazmaz hatta exper yazmayana dışardan alına sony markA cd changerler adaptörle takılabilir exper yazanların sa bazı özellikleri değişiktin teknik olarak pn özelliği yoktur denir yani her changer uyumlu değil demektir dolayısıyla ayar tuşlarının fyerleri değişiktir
quote:

arkadaşım aynı modelden ben de kullanıyorum,ben de oluyor,3e ayarladım,3e atınca ses birden yükseliveriyor,niye 3 diyecek olan varsa 80-90gibi 3 e atıyorum

2020 Mesaj
14 Ocak 2007; 23:54:12 

quote:

o radyo teypler 2 türdür birinde exper yazar diğerine yazmaz hatta exper yazmayana dışardan alına sony markA cd changerler adaptörle takılabilir exper yazanların sa bazı özellikleri değişiktin teknik olarak pn özelliği yoktur denir yani her changer uyumlu değil demektir dolayısıyla ayar tuşlarının fyerleri değişiktir

Bu durumda Exper yazmasımı daha iyi oluyor ben pek anlıyamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerbaris -- 14 Ocak 2007; 23:54:39 >

736 Mesaj
15 Ocak 2007; 1:05:53 

quote:

736 Mesaj
15 Ocak 2007; 1:13:31 

quote:

Her sellektor 15 saniye olmak üzere 2 dakikaya kadar süre uzayabiliyor.

sellektör süresi nasıl ayarlanyor servistemi yapıyorlar yoksa kendimizde yapabilirmiyiz

113 Mesaj
15 Ocak 2007; 18:20:52 

Nota tuşuna 5 saniye basılı tuttuğunda kalın bir BİP sesi geliyormu ?

quote:

teşekkürler

2007 meganeII HB exp
1.5 dCi 100 HP

1483 Mesaj
15 Ocak 2007; 19:58:18 

quote:

sellektör süresi nasıl ayarlanyor servistemi yapıyorlar yoksa kendimizde yapabilirmiyiz

kardeş kolu iki defa çekersen yani 2 defa arka arkaya sellektör yaparsan 30sn olur,3 sellektörde 45.... 2dk ya kadar yolu var,yani 8den fazla arka arkaya sellektör yapma bi işe yaramaz

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

736 Mesaj
15 Ocak 2007; 22:17:42 

hmmm anladım sağol
ama arka arkayada o kadar çok yapılmazki kardeşim hasta eder adamıı

274 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
okandilek2003
16 Ocak 2007; 1:22:06 

quote:

arkadaşlar yağ değişimini de sıfırlamak yani 15bine çekmek mümkün bir kısayolla haberiniz olsun,benden bukadar

BU KISAYOL NASIL ÇALIŞIYOR MERAK ETTİM BENİM ARACIM SCENİC ARKADASLARIN YAZDIGI TÜM KISA YOLLAR ÇALIŞIYOR BU YAG DEGİŞİMİ SIFIRLAMA OLAYINI PAYLAŞIRSAN SEVİNİRİM BİRDE BEN SÖYLEYEYİM TABİ MEGANLARDA OLUYORMU ONU BİLEMİYORUM BU İŞLEMİ YAPABİLMEK İÇİN İKİ ADET KART GEREKİYOR 1 NOLU KART ARACA TAKILI VE ARAC ÇALIŞIYOR DURUMDA İKEN DİGER KARTIN BAGAJ KİLİTLEME DÜGMESİNE VE KAPILARI KILITLEME DUGMESİNE AYNI ANDA BASINCA ARAÇ SINIRLI KULLANIMA GEÇİYOR VE ARACIN ÜZERİNDEKİ KARTLA SADECE SÖFÖR KAPISI AÇILIP KAPANIYOR VE TORPİDODA KİLİTLENİYOR ÖZELLİGİ DEVRE DISI BIRAKMAK ICIN 2 NOLU KARTLA ARAÇ ÇALIŞTIRILDIGINDA ÖZELLİK DEVRE DIŞI KALIYOR ARKADASLAR PAYLAŞIMLAR İÇİN SAOLUN

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.

1483 Mesaj
16 Ocak 2007; 1:37:53 

quote:

Orjinalden alıntı: okandilek2003

BU KISAYOL NASIL ÇALIŞIYOR MERAK ETTİM BENİM ARACIM SCENİC ARKADASLARIN YAZDIGI TÜM KISA YOLLAR ÇALIŞIYOR BU YAG DEGİŞİMİ SIFIRLAMA OLAYINI PAYLAŞIRSAN SEVİNİRİM BİRDE BEN SÖYLEYEYİM TABİ MEGANLARDA OLUYORMU ONU BİLEMİYORUM BU İŞLEMİ YAPABİLMEK İÇİN İKİ ADET KART GEREKİYOR 1 NOLU KART ARACA TAKILI VE ARAC ÇALIŞIYOR DURUMDA İKEN DİGER KARTIN BAGAJ KİLİTLEME DÜGMESİNE VE KAPILARI KILITLEME DUGMESİNE AYNI ANDA BASINCA ARAÇ SINIRLI KULLANIMA GEÇİYOR VE ARACIN ÜZERİNDEKİ KARTLA SADECE SÖFÖR KAPISI AÇILIP KAPANIYOR VE TORPİDODA KİLİTLENİYOR ÖZELLİGİ DEVRE DISI BIRAKMAK ICIN 2 NOLU KARTLA ARAÇ ÇALIŞTIRILDIGINDA ÖZELLİK DEVRE DIŞI KALIYOR ARKADASLAR PAYLAŞIMLAR İÇİN SAOLUN

söylediğin sınırlı kullanım özelliği meganlarda da mevcut,ama denedim desem yalan olur,megane sahibi arkadaşlar kullanım klavuzununda görebilirler bu özelliği

2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

528 Mesaj
16 Ocak 2007; 14:58:55 

şu flaşör konusu geçince benim de aklıma geldi: bikaç kere ani fren yapmak zorunda kaldım. abs devreye girdi, pedaldan hissettim ama abs lambası yanmadı hatta flaşörler de yanmadı. sizce ne yorum yapılabilir?

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ 2006 Renault Megane II Sedan Expression dCi 100 // 2013 Opel Insignia Sedan Cosmo 1.6 SIDI

1483 Mesaj