Şimdi Ara

ARACA YANLIS YAKIT KOYULMASI HATAYI YAPAN PETROLCUNUN NE YAPARSAN YAP DEMESI ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 saat kadar once class petrolde aracima yanlis yakit dolumu yaptilar, mazot yerine benzin koydular araca ... Fisi almayi unutmusum 10 km sonra olayi farkettim ,bu paraya bu kadar mazotmu olur diye dumanlar ata ata dondum istasyona , ve fisi kaybettim yenisini verin sirket araci ,parasini alacam bahanesi yaptim ama ...yemediler ,sonucta sistemden baktigimizda benim plakadan ,kayitlarda aracima benzin konuldugu ortaya cikti ,,, ama bi seyler yaptilar zannediyorum sistemde beni 2 saat oyaladilar patron gelecek bahanesi ile, 2 saat sonra bi usta getirdiler ,tamir edecez yakiti bosaltacaz dediler kabul etmedim tabii ,buna karsilik olarak o zman ne yaparsan yap bizi baglamaz moduna gecip basip gittiler,la bi evrak verin bi tutanak tutalim dedim ,hic orali bile olmadilar,kaskomda yok ,ne yapacagimi sasirdim, ortada kala kaldim .... Son parayida yakita vermistim ,arabayla beraber ,istasyonlarinida yak,modundayim,
    Yardimci olup yol gosterebilecek olan lara simdiden tesekkur ederim ,
    Not : class petrolun g merkezinide aradim sallamasyon bi numara ile haybeye konusma yaptik, bi faydasi olacagini sanmiorum .!.!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurumsal büyük şirketleri tercih etmek gerekliliğinin sebeplerinden birini yaşamışsınız.
    Geçmiş olsun. Umarım büyük masraf çıkarmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eş dost toplayıp kafa göz dalacaksınız o zaman hocam kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.