Şimdi Ara

Kiralık Araçla Kaza Yaptım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar az önce kiralık araçla kaza yaptım kaldırıma çıktık sağ ön jant yamuldu lastik patladı arkadaki yedek lastiği taktık sorunlu gibi oda araç kiralık olduğu için yarın yeni bi jant alıp taktıricam 2. El şuan taktığımı yedeğe alcam araç 2012 model ford fieasta

1. Sorum = ne kadara patlar jant lastik takma falan toplam

2. Sorum = kiraladığımız yerle alakalı sorun çıkar mı değiştirdiğimi kaza yaptığımı söylemeli miyim yoksa değiştirip bişi yokmuş gibi vermeli miyim ( internette baktım çok sıkıntı çıkaranlar varmış)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam değiştir ver gitsin dünyayı senmi kurtarıcan jant sac jantsa bişeydeğil ama çelikse hem aynısını bulamayabilirsin hemde 300 lira civarı en uygunu. ama kaza yaptını söyleme rent a car cılarla uğraşılmaz adamlar sanki limuzin kiralıyor havalar kasıntılar hepsi çakal çukal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 6 Mart 2016; 8:35:27 >
  • Eğer arabayı merdiven altı denilen yerlerden kiraladıysan , adamlar zaten müşteri soymak için bahane arıyor, tamir ettirdikten sonra

teslim et, hiç uğraşma, eğer bir firmadan kiraladıysan, belirli muafiyet siğortaları var zaten , sigortadan faydalanabilirsin,
  • sakın aldığın yere söyleme mümnkünse değiştir hiçbir şey yokmuş gibi git bırak öyle bir muamele yaparlar ki araba takla atmış gibi soymaya çalışırlar seni.Zaten bu adamlar araba kirasından değil sizin gibi kaza yapanlardan para kazanıyor.
  • söyleme yanarsın, bul parçayı tak ver gitsin.
  • kış lastiğiymiş ön lastiği değiştirttim jantıda yaptırdım 170 lira
    tekerleğin altındaki salıncak dedikleri bi parça vardı o yamulmuş 80 lira ona verdim 50 yede taktılar 130 lira

toplam 300 liraya geldi şuan araçta hiç bir sıkıntı yok akşam 10 11 gibi teslim edicem bakalım inşallah çakmazlar

zaten sabahtan beri sanayide çakan çakana bide bunlar çakarsa yalan oldum kyk geldiği gibi sanayiye gittim şu hale bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FavellaS -- 6 Mart 2016; 18:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FavellaS

kış lastiğiymiş ön lastiği değiştirttim jantıda yaptırdım 170 lira
    tekerleğin altındaki salıncak dedikleri bi parça vardı o yamulmuş 80 lira ona verdim 50 yede taktılar 130 lira

toplam 300 liraya geldi şuan araçta hiç bir sıkıntı yok akşam 10 11 gibi teslim edicem bakalım inşallah çakmazlar

zaten sabahtan beri sanayide çakan çakana bide bunlar çakarsa yalan oldum kyk geldiği gibi sanayiye gittim şu hale bak.

bir daha ki sefere kurumsal firmadan kirala kardeşim.. 100 lira değil 110 lira tutar ama 2012 değilde 2015 fiesta olur,alkollü olmadığın sürecede ufak tefek kazalarda başın ağrımaz.
  • Kiralık araba diye eşek niyetine bindin yapılmaması gereken hareketler yaptın değilmi? Birazda ders olmuştur sana

• tövbe kiralarsam bidaha zaten
  • hsn_33 kullanıcısına yanıt
    eşşek niyetine bindik diyoduk ama eşşekliği biz yapmışız anladım valla büyük ders oldu araba kiralamicam bidaha eski meski babamın arabasını kullanırım en azından başım ağırmaz insan gibi yolumuza bakarız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.