Şimdi Ara

Dedim Electrolux dedi Samsung...Noolcek bu işin sonu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Birader yeni bir çamaşır makinesi alacakmış da "abicim ne alayım"diye sordu bana.Ben Electrolux ewf1286lew almıştım geçen sene bulursan onu al geç dedim amma yengemiz illa inox olsun çamurdan olsun dermiş.Hatta bi de model beğenmişler Samsung wf1804wpu diye...

Dedim yapmayın Samsungtan beyaz eşya mı alınır hele de fırçalı motor bu,sonra servisle başınız belaya girer diye ama beğenmişler işte. İşin özü 1500 lira civarında(mümkünse aşmadan) INOX olacak şekilde eli yüzü düzgün az sorun çıkaran bi makine tavsiye eder misiniz?Kriter INOX başka da yok

Haydi forumdaşlar tavsiye bekliyoruz ailecek

• Profilo,bosch,siemens,electrolux,aeg hatta arçelik,beko gibi markalara para verilir ama samsung'u bedava verseler almayın :)
    Önerim Siemens SN26L881TR A++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 12 Şubat 2016; 13:05:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

Profilo,bosch,siemens,electrolux,aeg hatta arçelik,beko gibi markalara para verilir ama samsung'u bedava verseler almayın :)
    Önerim Siemens SN26L881TR A++

Hocam önerin için teşekkür ederim ama bulaşık makinesi önermişsin bizim birader çamaşır makinesi aramakta...

Yine de emeğine sağlık...Elin değmişken çamaşıra da bi bakıversen
  • portakal kullanıcısına yanıt
    Pardon aklım başka konuda kalmış :D
    Çamaşır mak. için 1500 liraya en uygunu Electrolux EWF1294BW A+++ 9 Kg
  • Hala aranıyor

Maksimum 1500 lira,inox veya gümüş rengi gibi bişeyler...Kriterler bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba,
    Siemens modellerden fiyat verebilirim, fakat maalesef inox dediğiniz de en uygun fiyatlı model aşağıdaki baktığınızda 8 kg lık bir makine.
    WM10Q49XTR 1,765.00

Ama beyaz isterse hem bütçeyi aşmamış hem de daha mantıklı bir alışveriş yapmış olur kardeşiniz.
    WM12T480TR 1,525.00

( Her ikisi de yerli üretim, bu meblağa ithal ve inox alamaz maalesef )

WM14W56XTR 2,080.00
    ( bu da inox almanya üretimi olan model )

Adam o kadar yardım ediyor kırmayın Siemens alın .

Gerçekten inox mu gri boya mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

? İnox sun gerçek inox veya sahte inox u yok zaten.
    inox görünümlü diye bir şey var o boyama oluyor. o da buzdolapların da oluyor çamaşır bulaşıklarda değil

İyiymiş bu kafama not ettim. Teşekkürler.

İyi akşamlar :).

• Wf1804wpu inox değil ki, gümüş boya. Bahsettiğiniz bütçe ile iyi bir inox makine almak maalesef çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Wf1804wpu inox değil ki, gümüş boya. Bahsettiğiniz bütçe ile iyi bir inox makine almak maalesef çok zor.

Hocam inox olsa ne olur ki? İkisi de gri renk sonuçta. Bu kadar takmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: portakal

Hala aranıyor

merhaba ben 5ay once aeg l87495xfl inox teshir ve defolu satis yapan magazadan 1800'den 1550'ye nakit aldim.ozaman sifiri 2300 tl idi.eger ilgileniseniz.aeg electrolux zanussi butun urunleri zaman zaman bulunabiliyor.magaza uskudar kisiklida sahibinden'de ilanlari var tel:02162022424/05549598924 yasir bayram.urunler 3yil garantili uzatma olmuyor.resim yukleyebilirsem makinemin defosunu gorursunuz.ben aldigim zaman cuma aksami parayi odedim cumartesi aksam servis urunu getirip kurulumu yapti.servis tereddutu olanlar icin yazdim.suan ellerinde inox olabilir ilanlari gozukuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevinty74 -- 24 Şubat 2016; 17:26:44 >

•  Dedim Electrolux dedi Samsung...Noolcek bu işin sonu? Dedim Electrolux dedi Samsung...Noolcek bu işin sonu?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Dedim Electrolux dedi Samsung...Noolcek bu işin sonu? Dedim Electrolux dedi Samsung...Noolcek bu işin sonu?

• quote:

Orijinalden alıntı: portakal

Hala aranıyor

1500 civarı ise gümüş makine olarak Electrolux EWF1286EDS ve Profilo CME10XETR alınabilir. Profilo bütçeyi biraz aşıyor, Electrolux'te ise standart motor var, ama ayrıca buhar programları da var. İkisi de Samsung'tan daha iyi tercihler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.