Şimdi Ara

Renault Kadjar mi Citroën C4 Picasso mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
2.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorum açık nedenleriyle yazarsanız sevinirim.
    2015 Renault Kadjar 1.5 110bg icon EDC mi 2015 Citroën C4 Picasso 120bg BlueHDI EAT6 intensive teknoloji+güvenlik paketli mi?
    Biliyorum sınıfları farklı ama hangisi daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir Citroen bayisinde c4 picassoya oturun içi gerçekten inanılmaz ferah bir araç :) ve Donanım motor ve şanzuman olarak çok iyi tabi Gösterge paneli dijital ve tam ortada
  • 2 aracıda test ettim c4 picassonun eat6 versiyonunu ve 1.5 dizel edc kadjarı.Açıkçası kadjar bana daha iyi gelmişti.C4 Picasso 100 bin gibi paraları hak etmiyor bence test ettiğimde o kanıya varmıştım.
    İşlevselliği,genişliği veya ferahlığı daha yüksek.Ama süspansiyon/yalıtım olarak kadjardan biraz daha geride.
    Konfor yol tutuş dengesi pek hoşuma gitmemişti yalıtımda öyle aman aman iyi değil.
    Motor/şanzıman güzel az yakan bir araba.Kadjarda öyle az yakıyor ekonomik araçlar.
    Ama kadjar daha iyi bence.Birde farklı sınıf olduklarını belirtmişsiniz tabide kesin bir karara varın bence çünkü farklı sınıf araçları karşılaştırmak çok farklı.
    Mesela kadjar size jip gibi hissettirirken c4 picasso daha farklı hissettiriyordu ilk önce yinede ona karar verin.Ben kadjar derim bu karşılaştırmada daha hoşuma gitmişti kendi açımdan
  • ben picasso aldım.
    MPV leri hep sevmişimdir,
    SUV lar hep itici gelmiştir.
    kadjar ı hiç bilmem,
    picasso hakkında soruların olursa yardımcı olmaya çalışırım.
  • Ford C-Max Dizel Otomatik Titanyum Donanım
  • Bende C4 Picasso var. Donanım olarak çok memnunum rahat, konforlu, sürüşü keyifli ve az da yakan bir araç. Kadjar hakkında ufak bir fikrim yok ama onunda dizelinin az yaktığını biliyorum. Bursa'daysanız gelip aracımı inceleyebilirsiniz. Ben çok memnunum. Donanımlarını vs bir kıyaslayın, test sürüşü yapın ona göre karar verin.
  • derememo D kullanıcısına yanıt
    Üstadım ben sorayım müsadenle, yol tutuş, kabin sesi ve süspansiyon konforu konusunda kısaca bilgi verirseniz memnuniyetle okuruz
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    benim ilk aracım broadway dı.
    yaya halden broadway a geçtiğim için memnuniyetle kullandım.
    sonraki aracım fiat grande punto idi.
    broadway a kıyasla onu da çok sevdim ve memnuniyetle kullandım.
    şu anki aracım grand picasso,
    grande punto ile kıyaslayınca bu aracımdan da çok memnunum.
    görüldüğü üzere beklentim genelde az ve memnuniyetim fazladır.
    ve ben araçları hiç limitlerinin üzerinde kullanmadım. yavaş ve sakin kullanırım.
    grande puntoya göre yol tutuş, kabin sesi ve süspansiyonlar daha iyi.
    görüş açısı ve teknolojik özellikleri daha iyi.
    ilerde olası arızalardan korkuyorum ama şimdilik memnunum.
  • birinin sınıf lideri nissan keşkay, diğerini de reno scenic. en iyileri varken neden bunlar? daha mı ucuzlar?
  • derememo D kullanıcısına yanıt
  • picasso tabiki , daha kalite ,daha iyi marka ,
  • Kadjar 1.5 edc icon kullanıcısıyım çok memnunum araç kalite! 1-alabileceğiniz en uygun suv kadjar 2-Araç tutuldu 3- picassoya bi basar,sorun olursa sor cevaplarım :)
  • İkisinide kisa sure kullandim picasso daha genis ve daha luks geldi bana ..capture kullaniyormus gibi his verdi bana kadjar... picasso alirdim heralde :)

• Kadjarın içi tamamen sert plastik. Mpv araç Konforu vereceğini sanmıyorum. Elma armut karşılaştırma gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Picassoda kalite hissi daha iyi. Motor - şanzıman ikilisi de daha iyi. Donanım olarak da çok iyi Picasso. Ben Picasso derim.
  • Aile kaç kişilik? 3-4 kişi ise kadjar 5 ve daha fazla ise Picasso. MPV ve Crosover sınıf olarak da hitap ettikleri kitle olarak da farklı araçlar.
    Küçük aileyim hafta sonu pikniğe kaçarım diyor isen Kadjar yada QQ. Ben kalabalık aileyim ailem ile düz yoldan şaşmam diyor isen Picasso yada 5008 (Kasa değiştirecek yakında).
    Cam tavanlı bir Picasso 7 kişilik inanılmaz bir aile aracı.

Bütçem dar olduğu için uzun süredir ilk kasa temiz bakıyorum bulursam alacağım.

• Aile kaç kişilik? 3-4 kişi ise kadjar 5 ve daha fazla ise Picasso. MPV ve Crosover sınıf olarak da hitap ettikleri kitle olarak da farklı araçlar.
    Küçük aileyim hafta sonu pikniğe kaçarım diyor isen Kadjar yada QQ. Ben kalabalık aileyim ailem ile düz yoldan şaşmam diyor isen Picasso yada 5008 (Kasa değiştirecek yakında).
    Cam tavanlı bir Picasso 7 kişilik inanılmaz bir aile aracı.

Bütçem dar olduğu için uzun süredir ilk kasa temiz Picasso bakıyorum bulursam alacağım.

• elmayla armut kyyaslamasy olmu?... 4x4 olmadyktan sonra kadjar almanyn bence manty?y yok...

kadjar ile qq ayny platform biri ne üst di?eri ne alt... ikiside c segmentinin suv çakmasy... x rail abileridir...

?u bir gerçek picasso kesinlikle kadjardan daha geni? bir araç...

Scenic e hayrandym picasso çykana kadar... çolu?um çocu?um olsa kesinlikle dü?ünmeden alyrdym...
  • C4 Picasso derim.

Şekli Şemali...

Kadjar araba değil onun yanında.

Renault iyi değil Alırsan Talisman sadece .

Citroenin her modeli güzel :)

• İkiside değil Scenic
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.