Şimdi Ara

bu düşünceler uykumdan uyandırdı bi yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 12de kafayı koydum hala düşünüyorum mideme ağrılar girdi sabaha kadar kafayı yiyecem heralde bu sene en başından beri yaşadıklarımı anlatıcam yardımcı olun lütfen

mezunum gecen sene ygs5-176k tm3-44k geldi hedefim hukuk olduğu için mezuna kaldım zaten sağlam temelim olduğunu düşünüp yazın hiç ders çalışmadım eylülün başında çalışmaya başlıyacaktım dershanenin zaman kaybı olduğunu düşünüp yazılmayı düşünmüyordum ama bir yandanda tek başıma nasıl halledicem diye içim içimi yiyodu annemle konuştuk dershaneye yazılmaya karar verdik dersler eylülün son haftası başlıyacaktı dershaneyle birlikte giderim diye çalışmadım dershaneyle birlikte başladım ama zaten hemen bayram tatiline girdi dershane sonra çok yavaş ilerliyordu ve ben çalışma planı kitap listesi gibi saçmalıklarla uğraşarak ekimide çalışmadan geçtim artık düzenli çalışmaya başlamıştım ama dediğim gibi dershane çok yavaş ilerliyodu ocak ayına geldiğimizde forumdakilerin çoğunun konularını bitirdiğini deneme tavsiyesi istemelerini okudukça stres yapmaya başladım dershaneden önde gitmeye çalıştım ve türkçeden anlatım bozukluğu fiil çatısı matematikten p-k-o mantık işlem mod çoğrafya ve tarihten son iki-üç konular kaldı felsefe ve geometri neredyse hiç yok lys kısmıda halk edebiyatı polinom denklem eşitsizlik parabol bitirdim işte kalmış 32 gün hiç deneme çözmemişim ve eksik konular kafayı yemek üzereyim oturdum biraz önce program yaptım konuları adamakıllı 20 şubatta bitirebiliyorum 3. seneye kalmayı bile düşündüm napıcam ben

• bir sakin ol. dünyanın sonu değil durum ne bilmiyorum da mükemmeli değil yapabileceğinin en iyisini hedefle. stres de yapma her şey yerine oturuyor zamanla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyj

bir sakin ol. dünyanın sonu değil durum ne bilmiyorum da mükemmeli değil yapabileceğinin en iyisini hedefle. stres de yapma her şey yerine oturuyor zamanla.

zaman olsada otursa keşke ama zaman yok
  • Valla senin hatan desem diyesim gelmiyor, takma desem oda kendini kandırmak olur. Yani işin çok zor ama mezun psikolojisi daha da zorlaştırır.insan mezuna kalınca hep "ya şöyle olursa ya yapamazsam vs vs.. diye diye kendini yiyor.

Tek caren bi program cikarip ona uyman artık.

• retles R kullanıcısına yanıt
    170k dan 40 kya ceken birisi icin gereksiz stres yapmissin anladigim kadariyla lys saglam 100kda olsan bile lys ile hukuga yerlesirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurderman1

Valla senin hatan desem diyesim gelmiyor, takma desem oda kendini kandırmak olur. Yani işin çok zor ama mezun psikolojisi daha da zorlaştırır.insan mezuna kalınca hep "ya şöyle olursa ya yapamazsam vs vs.. diye diye kendini yiyor.

Tek caren bi program cikarip ona uyman artık.

benim hatam hocam kesinlikle benim hatam ama asıl kötü olan bu hatanın farkına geç varmak eksik konularımı mı bitereyim yoksa denemeye mi başlayım hangisi daha mantıklı olur birde benim genellere anca zaman kalacak bölüm çözmek çok mu gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lafonten1903

170k dan 40 kya ceken birisi icin gereksiz stres yapmissin anladigim kadariyla lys saglam 100kda olsan bile lys ile hukuga yerlesirsin

aslında pekte sağlam değil geçen sene mat20-1 edb44-9 cografya da 16 netti
    Hocam bende mezunum stres yaparsan iyice b*ka sararsin yani gecen sene nasil lysye calistiysan bu sene 2 kat daha calisir girersin.Netler bence iyi hocam mat2 biraz yuklen en azindan gunde 2 saat ayir derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 12yim tmyin geometrim cop geometrisiz dengede 23 25 yapiyorum geo olsa 30 olcak olamiyor. Sozellerle de başım belada benim ne yapcaz bilmiyorum ya her şey son saniyede yetişecek yada yetismicek (kendi adima)

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurderman1

Bende 12yim tmyin geometrim cop geometrisiz dengede 23 25 yapiyorum geo olsa 30 olcak olamiyor. Sozellerle de başım belada benim ne yapcaz bilmiyorum ya her şey son saniyede yetişecek yada yetismicek (kendi adima)

denememi çözüyorsun konu çalışmıyormusun
  • Şimdiden konulara abanıp bitirmek sadece bu sene işe yarayacak diye bir şey mi duydunuz da hemen mezuna kalmayı planlıyonuz? Çalışın işte sonuna kadar. Hayat pes edenleri ve yarıştan çekilenleri sevmiyor.

• hesaplamışsın 20 şuabtta bitiyormuş. tamam o zaman 20sine kadar bitir hepsini. bazı günler biraz daha ağır çalış daha çok konu bitir. sonra 22 gün istediğin kadar soru çöz deneme çöz. stres yapma bu zorlaştırır
  • kardeş o sınava mezun olarak girmen bile seni öne atacak stres yapma kendine gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Şimdiden konulara abanıp bitirmek sadece bu sene işe yarayacak diye bir şey mi duydunuz da hemen mezuna kalmayı planlıyonuz? Çalışın işte sonuna kadar. Hayat pes edenleri ve yarıştan çekilenleri sevmiyor.

zaten mezunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayısalcıyız_

hesaplamışsın 20 şuabtta bitiyormuş. tamam o zaman 20sine kadar bitir hepsini. bazı günler biraz daha ağır çalış daha çok konu bitir. sonra 22 gün istediğin kadar soru çöz deneme çöz. stres yapma bu zorlaştırır

20sinde bitirecem de deneme mi çözüyüm ygs mi tekrar edeyim lys mi bakamıyım
    ygs çalış şimdi 1 ay boyunca bruada falan duracağına çalış. günde 8 saat çalışsan 240 saat eder. bazı günelr daha fazla sa çalışrısın. umutsuzluğa kapılma
  • sayısalcıyız_ kullanıcısına yanıt
    tamam bırakıyorum zaten forumu teşekkür ederim
  • Abi sacmalamayin allah askina bak gecen yildan mezun olarak soyle soyliyim ygs sonucum iyiydi lysden kaybettim ama ben subat ayinda hala ygs calisiyodum ygsyi yaparsin inan bana marta kadar da calismaya devam et konun bitsin yaninda deneme coz mutlaka ama konular bitmeden de coz ygs senin sinav anina bagli ygs icin telas yapma lys de allah kismet ederse bi cik sinavdan ygs zamani yaptiklarini yapmazsan istedigin olur once sakin ol ama senin moralini bozmaya calisanlara di umursama sen ustune duseni yap sadece

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.