Şimdi Ara

Burak Yılmaz ÇİN'de (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
0
Favori
8.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım Podolskide gidiyor o da açıklanır kısa süre içinde
  • Bizde vitoru futbolcu diye kakalasak şunlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım gider.
  • UltraFast U kullanıcısına yanıt
    Şükür inşallah bir aksilik çıkmaz nazar değmesinden korkuyorum...
  • yanlış bir karar zira umut ile sezon geçmez. Trasfer sezonunda planlama yapılıp ona göre uygun fiyata forvetle güçlendirilmeli zira altyapıdan bir forvet şans bulur bu kadroda
  • Burak'ı e in çok istemeyenlerden biri benim fakat kötü oldu.Bir sürü beleş forvet varken alacaklardı birini , o Zaman satarlardı istediklerini.

• umut ve sabri'yi de hediye paketi yapıp teşekkür hediyesi olarak yanında verseydik.
  • çin iyi maden. ne bulduysak itelemek lazım

• Arkadaş sezon başında bu adama 12 milyon teklif ettiklerinde neden göndermediniz madem ? 4milyon euro farkı başkan cebinden ödesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Tabi tabi kurtulduk. Kesin Umut degil de forvette Sinan veya Podolski oynar degil mi? Transfer doneminde gitmedi. Sezon sonuna kadar kalmasi gerekirdi. Hope Cloud ile mutluluklar.

Hacı 12 milyon euro deniyor, 4 milyonda kendisi alıyor Trabzon'u düşünce 13 kalıyor. 13 milyon euro deli para.
  • Solda olcan sağda sinan forvette Podolski

• Ulaaan ne güzel haber cook güzel haber be

• Tek bir şey söylemek istiyorum UMUT BULUT
  • Çok iyi bir karar vermiş bence yönetim. Zaten bitmiş bir sezon. Hem yüksek maaştan kurtulup kasaya 8milyon €. Sinan Gümüş'e de kendini göstermesi için fırsat.
  • Sevinçten delirdim evde

Bu sezon bitti zaten, Sinanla tamamlarız seneyi. OH BE KARDEŞİM BE KURTULDUK SONUNDA.

• EEEEE TEK FORVET UMUT BULUT
  • İnşallah muhammet yeşilyurt ve volkan pala sık sık kadroda yer bulur. Büyük ihtimalle poldiyi öne atıp kanatları sinan olcan(yasin) yapacağız sneijder ve Selçuk gol oranını arttıracaktır.

• ersan 7'ye gitti zaten 12'den aşağı ise yazıklar olsun bu yönetime, gitmesine çok sevindim o ayrı konu
  • ersan 7 burak 8 :)

söylendiği gibi bedavaya gitmiş

arkadaş hiçmi pazarlık yapmadınız ..
  • gs için mantıklı hamle ama sonuçta eldekı forvetlerde belli avrupa liginden umudunuz kalmadıysa bir şey diyemeyiz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.