Şimdi Ara

Burak Yılmaz ÇİN'de (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
0
Favori
8.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JampolPapa

Mutluydum ama eğer 8'e gittiyse yazıklar olsun bu yönetime. Türk Milli Takımının forveti, Türkiye gol kralı adamı 8'e mi satabilmişler? Burak'a da senelik 8 vereceklermiş zaten, inşallah farklı rakamlar çıkar.

Buna da şükür. Burak ın yıllık ücretinden kurtulmuş olduk.
  • eee transfer sezonu kapandı ne halt edeceksiniz?
  • 31 yasinda burak'a 12 m euro cok iyi para. yillik maasini da dusunursek. galatasaray'in tasarruf etmesi gerekiyor. gercekci konusursak galatasaray burak'la 2. olamaz burak'siz 4. olmaz. her turlu 3. olacak gibi gorunuyor. ztk'yi sinan da goturur. bir tek UEL icin elestirilebilir ama demek ki yonetim gelecek sezon katilmayi bu sezondan daha onemli goruyor. gelecek sezon da iyi bir arastirmayla ucuz ve faydali bir golcu bulunabilir. fenerbahçe van persie'yi 6'ya falan aldi. iyi bir hamle galatasaray icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

şuan da ben

Bu ne lan tükrüğüm gırtlağıma yapıştı 5 dkdır gülüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Burak Yılmaz ÇİN'de

• Volkan Pala oynar gerekirse sorun değil. Ben bu yönetimi sevmeye başladım arkadaş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

eee transfer sezonu kapandı ne halt edeceksiniz?

Sinan Gümüş
  • Hayırlı olsun

• Üzüldüm nedense ya hayırlı olsun

• Burak dan para kazanmamız bile mucize.Şu 8m ise yaziklar olsun diyenlerin kafasini yasamak istiyorum

• ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Teklif güzel olum. Ona laf yok. Ama neden transfer dönemi bitmisken? Sezon sonuna kadar Hope Cloud lan !?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galatasaray defanstan hızla çıkıyor linnesten sneijdere sneijder hızlı oynuyor selçuğa.. selçuk kafasını kaldırdı burağı aradı... burak.. burakk ???? Burak yok burak çinde.. oynamıyom ben ühü.

• Beyler cok sevindirici bir haber olsada umuta talim birakirsa bu yinetim bizi iste o zmn s...

• Herşey için adama bi teşekkür etmek gerekiyor yinede. Ama gitmesi gereken zamanda gitti orası kesin
  • Ersan 7 Burak 8 yazmışlar ama Ersan'ın o kadar para etmesinin nedeni Avusturalya pasaportuyla yerli statüsünde oynayacak olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Teklif güzel olum. Ona laf yok. Ama neden transfer dönemi bitmisken? Sezon sonuna kadar Hope Cloud lan !?

ligde bir hedef yok, Sinan Podolski idare edeceğiz artık, seneye bu adamı nasıl satacaksın?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lugat47

İnşallah muhammet yeşilyurt ve volkan pala sık sık kadroda yer bulur. Büyük ihtimalle poldiyi öne atıp kanatları sinan olcan(yasin) yapacağız sneijder ve Selçuk gol oranını arttıracaktır.

umut oynayacak bundan sonra

podolskide sinanda kanat fw asla sirtik donuk oynayamazlar.

• çok ucuza gitmemiş mi bu adamlar 5 lik oyuncuya 20 veriyormuş bence karlı değil yine beceriksizlik var
  • ayrıca seneye avrupadan 1 yıl men yiyeceğimiz varsayarsak bu sene ligi 15. bile bitirsek ne olacak ki? para eden herkes(chedjou,poldi) hepsi satılmalı. seneye doğru düzgün bir yapılanmayla bu işi fırsata çeviririz. Sneıjder de 12,13m euro ve yukarısı fiyata gönderilebilir bence. hani cl de olsak sneıjder kalmalı derdim ama sadece lig de sneıjder olmasa da şampiyonluğu alabiliriz. ondan sonrasına da zaten 33 yaşına giriyor iyice gerileyeceğini varsayarsak sene sonu iyi bir fiyata sneıjder de gönderilebilir diyorum. ama ne yapıp ne edip podolskiyi de iyi fiyata okutmalıyız bunlara.
  • Gidiyor gönlümün efendisi...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.