Şimdi Ara

Migros ta sucuk ta indirim (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
25
Favori
37.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 2-3 Kg alacağım, acı sevmiyorum. Tavsiye edeceğiniz 1-2 marka varmı ? Kaç TL üzerinde eve ücretisiz getiriyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

hazir sucuk nasil yiyosunuz ya :( kasap sucuklari varken..

Keşke güvenilir kasap sucuk bulabilsek. İnan hiç güvenmiyorum kasaplara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Ürünleri pahalı satmasıyla ünlü migrostan çok kimse, sucuk almak için yanıp tutuşuyormuş da haberimiz yokmuş.. Almanya ve diğer avrupa ülkelerinde et çok ucuz...Burada karabosrsa ve fırsatçılığa ceza çok caydırı olmadığı için etler çok pahalıdır... Bu kadar sucuk yerseniz, kolon kanseri olma ihtimaliniz artar...

Yılda 5-7 kg sucuk yemekden kim ölmüş be dostum haftada 1-2 en fazla oda tostta yersen bişey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    sucuk konusunda ilkerin teccubeleri oldukça ıyıdır
    gerek hazır sucukta
    gerekse ev yapımı sucukta.
    şuda var damak tadının farklılık göstermesını görmek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    O kim ?
  • maraş migrostan 10 kg apikoğlu ayırtan forumdaşım; iki kg sini ben aldım. size tekrar getirteceklermiş hakkınızı helal edin
  • Sigaradan baska bi şey almam migrostan

• 2 kg kendime, 2 kg da anneye Polonez kasap sucuk. Apikoğlu gelmiyormuş. Gurme fermente vardı ama emin olamadığım için almadım. Bir de Erşan vardı yine fermente. Polonez candır.

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    şahin candır hocam.ben ondan başkasını yiyemiyorum.kayserili olduğum için heralde:)
    apikoğlu aldım.buradaki yorumlara dayanarak.hiç begenmedim.ekşimsi tadı var dediğiniz gibi.şahinden şaşılmaz
  • başlıkta ki "ta" lar neden ayrı yazılmış?
  • Arkadaşlar herkesin damak zevki farklı beğendim beğenmedim yerine yaplı baharatlı gibi betimleyici kelimeler kullansak alacak arkadaşlara yardımcı olabilirz saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Diyorum ya sucuk üzerine tez yazdım . senin ağzın başka çalışıyor ne demek konuşurken daha seviyeli ol samimiyetin olmayan kişiler ile.

Senmi tez yazdın güldürme beni sucuğun anavatanı kayseriye 4 ayda bir giderim en iyisini alırım hacılar köyünde ev yapımı malzeme parasını ödeyip doğal bağırsağa basılmış sucukda alırım tokattan bez sucukda alan benim kefen dediğimiz beze sarılı şimdi gelmiş tez yazdım dedin nereye yazdın hangi hoca onayladı senin tezi gelelim ağzın başka çalışıyor lafına şimdi anadoluda bazı deyimler laflar vardır sen o zaman onları duysan kavga çıkartırsın ağzın başka çalışması deyimide bizim oranın lafı he sana anlayacağın mealini yazayım ağzınızın tadı damağınızın ipeksi yapısı biraz farklı oldumu ilker ?

• Kampanya devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

şahin candır hocam.ben ondan başkasını yiyemiyorum.kayserili olduğum için heralde:)
    apikoğlu aldım.buradaki yorumlara dayanarak.hiç begenmedim.ekşimsi tadı var dediğiniz gibi.şahinden şaşılmaz

Kayserilsin beğendik için ne diyorsun şahini ben beğenmiyorum kaleönünde çok Aldım sizin ordan beğendik bomba diyorum senin yorum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Kampanya devam ediyor mu?

Asil onemli soru bu

• quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

kasapçılık olayı kalmadı ki ,üstelik güveniliri nerden bulcan ?

sende haklisin aslinda tabi guvenilir bulmak zor.ben aldigim yeri bildigim icin sikintim olmuyo.gerci bu hazirlar icinde gecerli kac tane islem goruyor.. ne yedigimiz belli degil :(

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle bu arkadasın yerin dibine soktuğu sapsarı etiketli apikoğlunu ben dahil herkes beğendi bizim ahalide buna binayen 3 kilo daha aldım. herkesin ağız tadı farklı bu arada polonez özel üretim izmirde stoklara girmiş deneme amaçlı yarım kiloda onu geçtim normal polonezi pek beğenmedim ne olur nolmaz.
  • YAW VALLAHA YETER YAW BIRAKIN TARTISMAYI ARTIK
    KİM NEYİ BEGENDIYSE ALIR
    YOK UZMANMIS YOK AGZININ TADI YOKMUS
    ÇOK BOŞ VAKTINIZ VAR GALİBA CENENIZ NE KADAR BOŞ CALISIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M-D-Luffy -- 6 Şubat 2016; 12:47:53 >
  • İbretlik konu

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

hazir sucuk nasil yiyosunuz ya :( kasap sucuklari varken..

Keşke güvenilir kasap sucuk bulabilsek. İnan hiç güvenmiyorum kasaplara.

bu konuda haklisiniz.malum serefsizlerle dolu bi ulkede yasiyoruz.hic unlu adi sani duyulmus bi kasap yok mu mesela oralarda?

yani pinar olsun imamoglu olsun sahin olsun hepsi saglik bakanligindan onayli ama kac tane islem goruyor ve ozellikle sahin bu kadar reklam verirken tadi kotu geliyo bana yiyemiyorum :(

ah ah..

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.