Şimdi Ara

AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Not : Link referanslidir. Emege katkida bulunmak adina Soldaki Referansli linki kullanabilirsiniz. Referansiz olan sagda ki( Fiyat ayni degismiyor )

Satin alinacak yer :
    Tıklayın---->AutoBot Eye Araç Kamerasi Bedava Kargo. GearBest --------------- Referans (Olmayan Link) Referanssiz--

İnceleme videosunda bol bol anlattım arkadaşlar. Kamera çok şık ve başarılı. Videoyu izleyin lütfen.

Not : YouTube aldatır. Gerçek netliği için lütfen kayıpsız netlik dosyalarını indirin.

Önemli !!! Paypal'a Da.ha Az Öd.eyin ( Kur Farkı Yemeyin )---------->Tıklayın Lütfen<----------

Kayıpsız netlik çekimleri : ( Tıklayıp indirebilirsiniz )

1- 86 Mb boyut - kısa örnek
    2- 280 mb kayıpsız netlik
    3- 280 mb lık başka bir netlik dosyası
    4- 94 Mb kısa netlik
    5- 112 Mb kayıpsız netlik
    6- 280 Mb kayıpsız netlik dosyası ( cam gibi netlik)

Youtube Örnek Çekimleri :

AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn ) AutoBot Eye Araç Kamerası incelemesi ( Özel dizayn )

Yurtdışı Alışveriş ile ilgili Detaylar :

---Global E Ticaret Sitelerinden Ürün Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler---
    ---Gearbest'ten Alışveriş Örneği Resimli Anlatım---
    ---Gearbest Alışveriş Rehberi---
    ---Gearbest nedir ? Ne kadar güvenilir, Ürünlerim ne kadar Sürede Elime geçer?---
    ---Yurtdışından Elektronik Eşya Getirmek---
    +++Yurtdışı Alışverişlerle İlgili Herşey ( Detaylı ve Eğlenceli Video )+++ Gümrük kuralları vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 30 Ocak 2016; 7:56:40 >

• abi gps e bağlanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil27

abi gps e bağlanıyor mu?

Gps olayını tam denemedim, denerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet çok şık ama vasat bir arka cam kamerası bence.
    Benim tabiiki sizler kadar tecrübem yok DVR lar konusunda ancak benim görüntü kalitesi anlayışım bit değerlerinden ziyade şudur.
    70-80km hız bile değil. 20-30km ile giderken ortalama aydınlık bir havada (akşam üzeri olabilir bu) çekilmiş görüntüleri izlerken, önünden giden aracın değil, Size doğru gelen ve yanınızdan geçip giden aracın plakasını yanından geçen aracın plakası, görüntüyü durdurduğunuzda okunabiliyor mu, okunamıyor mu.
    Hemen hemen tüm görüntüleri izledim, plaka okunamıyor. Belki kameranın menüsünden FPS değerlerinin yükseltilmesi gerekiyor onu bilmiyorum ama şu görüntüler ile alabileceğim bir kamera değil. Şu an 3 kamera kullanıyorum, Mini 0806, Mini0826 ve A118C (arka cam). Gizlenme ve kamera genel kalitesi anlamında mini serisi ile aynı. Ancak görüntü kalitesi anlamında Mini serisi kameraların, hatta A118C nin bile şu anda tahtından aşağı indiremez.

Lensin A118 gibi 170 derece açısı olsaydı ön panjurun arkasına gizleyebilirdim ön tampon köşelerini görmek için :) ancak yine de değerlendirebilirim belki..
    Zira öyle bir şeye ihtiyacım var ancak kameranın görüntüsünü aktarmak için ayrıca aracın içine ekran taktırmak istemiyorum. Wifi ile telefona gelmesi olayı iyiymiş.

Olgu bir şey istesem deneyebilir misin?
    Kameranın içine sdcard takmadığın zaman kamera çalışıyor mu bu birinci sorum,
    İkincisi, çalışıyorsa görüntüyü online bir şekilde telefona aktarıyor mu.. Anlık telefondan izleyebiliyor muyuz o anın kamera görüntüsünü.. Kayıt vs istemiyorum.

Kontrol edebilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Evet çok şık ama vasat bir arka cam kamerası bence.
    Benim tabiiki sizler kadar tecrübem yok DVR lar konusunda ancak benim görüntü kalitesi anlayışım bit değerlerinden ziyade şudur.
    70-80km hız bile değil. 20-30km ile giderken ortalama aydınlık bir havada (akşam üzeri olabilir bu) çekilmiş görüntüleri izlerken, önünden giden aracın değil, Size doğru gelen ve yanınızdan geçip giden aracın plakasını yanından geçen aracın plakası, görüntüyü durdurduğunuzda okunabiliyor mu, okunamıyor mu.
    Hemen hemen tüm görüntüleri izledim, plaka okunamıyor. Belki kameranın menüsünden FPS değerlerinin yükseltilmesi gerekiyor onu bilmiyorum ama şu görüntüler ile alabileceğim bir kamera değil. Şu an 3 kamera kullanıyorum, Mini 0806, Mini0826 ve A118C (arka cam). Gizlenme ve kamera genel kalitesi anlamında mini serisi ile aynı. Ancak görüntü kalitesi anlamında Mini serisi kameraların, hatta A118C nin bile şu anda tahtından aşağı indiremez.

Lensin A118 gibi 170 derece açısı olsaydı ön panjurun arkasına gizleyebilirdim ön tampon köşelerini görmek için :) ancak yine de değerlendirebilirim belki..
    Zira öyle bir şeye ihtiyacım var ancak kameranın görüntüsünü aktarmak için ayrıca aracın içine ekran taktırmak istemiyorum. Wifi ile telefona gelmesi olayı iyiymiş.

Olgu bir şey istesem deneyebilir misin?
    Kameranın içine sdcard takmadığın zaman kamera çalışıyor mu bu birinci sorum,
    İkincisi, çalışıyorsa görüntüyü online bir şekilde telefona aktarıyor mu.. Anlık telefondan izleyebiliyor muyuz o anın kamera görüntüsünü.. Kayıt vs istemiyorum.

Kontrol edebilir misin?
    quote:

Orijinalden alinti: AXAPTA

Evet çok sik ama vasat bir arka cam kamerasi bence.
    Benim tabiiki sizler kadar tecrübem yok DVR lar konusunda ancak benim görüntü kalitesi anlayisim bit degerlerinden ziyade sudur.
    70-80km hiz bile degil. 20-30km ile giderken ortalama aydinlik bir havada (aksam üzeri olabilir bu) çekilmis görüntüleri izlerken, önünden giden aracin degil, Size dogru gelen ve yaninizdan geçip giden aracin plakasini yanindan geçen aracin plakasi, görüntüyü durdurdugunuzda okunabiliyor mu, okunamiyor mu.
    Hemen hemen tüm görüntüleri izledim, plaka okunamiyor. Belki kameranin menüsünden FPS degerlerinin yükseltilmesi gerekiyor onu bilmiyorum ama su görüntüler ile alabilecegim bir kamera degil. Su an 3 kamera kullaniyorum, Mini 0806, Mini0826 ve A118C (arka cam). Gizlenme ve kamera genel kalitesi anlaminda mini serisi ile ayni. Ancak görüntü kalitesi anlaminda Mini serisi kameralarin, hatta A118C nin bile su anda tahtindan asagi indiremez.

Lensin A118 gibi 170 derece açisi olsaydi ön panjurun arkasina gizleyebilirdim ön tampon köselerini görmek için :) ancak yine de degerlendirebilirim belki..
    Zira öyle bir seye ihtiyacim var ancak kameranin görüntüsünü aktarmak için ayrica aracin içine ekran taktirmak istemiyorum. Wifi ile telefona gelmesi olayi iyiymis.

Olgu bir sey istesem deneyebilir misin?
    Kameranin içine sdcard takmadigin zaman kamera çalisiyor mu bu birinci sorum,
    Ikincisi, çalisiyorsa görüntüyü online bir sekilde telefona aktariyor mu.. Anlik telefondan izleyebiliyor muyuz o anin kamera görüntüsünü.. Kayit vs istemiyorum.

Kontrol edebilir misin?

İçinde kart yok şu an :

Bence wifi görüntü aktarım hızı gayet iyi. Ayrıca boyutuna göre 12 mpbs + sony lens ile iyi performans sunuyor. Tabi minicik kameradan bu kadar çıkıyor .) Özellikle zaten hep yazdım 12 bin Mpbs diye. Kayıpsız netlikleri ve ses kalitesini de beğendim aslında

Şık bir cihaz isteyenler için iyi bir tercih.

• Teşekkür ederim Video için zahmet verdim.

1 saniye civarında lag var aktarımda. Bu değer çok fazla bahsettiğim proje için.

Wifi ile görüntü aktarımı yapabilen 100 usd altı başka cihaz var mı Olgu? Normal kamera (Geri vites kamerası benzeri düz bir kamera), Aksiyon kamerası ya da DVR farketmez.
    Sizin kullandığınız aksiyon kameraları Wifi üzerinden anlık görüntü iletebiliyor mu telefona? iOS desteği olursa iyi olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AXAPTA -- 27 Ocak 2016; 1:42:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Teşekkür ederim Video için zahmet verdim.

1 saniye civarında lag var aktarımda. Bu değer çok fazla bahsettiğim proje için.

Wifi ile görüntü aktarımı yapabilen 100 usd altı başka cihaz var mı Olgu? Normal kamera (Geri vites kamerası benzeri düz bir kamera), Aksiyon kamerası ya da DVR farketmez.
    Sizin kullandığınız aksiyon kameraları Wifi üzerinden anlık görüntü iletebiliyor mu telefona? iOS desteği olursa iyi olur :)

Bir çok aksion kamerasında mevcut ama o delay hep var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.