Şimdi Ara

YENİ MAZDA 3 - ALFA ROMEO GUILIETTA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guilietta mı yeni Mazda 3 mü? Guilietta kasasını değiştirecek mi bilgisi olan ?

Genel olarak iç-dış tasarım yol tutuş ve araç içi teknoloji olarak kıyaslıyorum. Hız meraklısı değilim performans diğerleri kadar önemli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juejo -- 21 Ocak 2016; 16:39:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Giulietta henüz kasa değişmeyecek ve yakında dizel otomatik geliyor.Araçları karşılaştırırken kriterlerinizi de eklerseniz iyi olur.Mazda 3 güzel bir araç fakat giulietta yol tutuş performans güç gibi kriterlerde ayrı bir noktada yer alıyor.
  • giulietta tasarım harikası ama almadan önce içine oturup biraz zaman geçirin
    çünkü malzeme kalitesi bence sınıfının altında kalmış
  • Tasarım olarak C segmentinde alfaya en ciddi rakiplerden biridir Mazda 3. Leonla beraber sert 3 lümün 2 parçası Ama Alfa derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen duygusal olarak mazda 3 diyorum...
  • Guiletta daha iyi bir otomobil. Yol tutuş, performans, tasarım olarak premium markalarla yarışır. Mazda 3 aile aracı, Guiletta genç aracı benim gözümde. O yüzden Guiletta diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazda 3 ün giu ile kapışacak motoru yok ki şuan beygir ve tork fakiri skyactive motoru var. 170 tct sanziman giu çok tatlı olur.

• Guilietta eskidi hocam, ama yine de güzel araçtır. Ama ben yeni olmasından dolayı Mazda diyorum. Ama şimdi gelir onu almacılar, Golfcüler Astracılar.

• Bu sorunun cevabını test sürüşü sonucu kolayca verebilirsiniz bence. Giulettelar bu ara fiyat olarak daha avantajlı gibi geldi bana o yüzden alfa diyorum. Dizel donanımlı olanı 82bin yazıyor bence çok iyi fiyat. Eğer güzel indirim yapıyorlarsa mazda da olur tabii.

Alternatif olarak da honda civic hb öneririm. Fiyatları alınabilir seviyede. 1.6 dizel ünitesi başarılı.
  • shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik versiyonu mu geliyor hocam ? Kaynak verir misiniz

• milliyet.com.tr de tr sorumlsunun aciklamalari vardi google giulietta 2016 yazarsaniz cikiyor mobildeym dostm

• Benzinli dizel ?

Bunlari belirtmemissiniz , donanim bilgileri yok

Niye boyle konular aciyorsunuz tek cumlelik ?

• Kendim yeni mazda3 hb sahibiyim ve daha yeni aldım.İçeriye gram ses almıyor şehir içinde bu bir,yalıtımı çok iyi,süspansiyonları çok iyi.Uzun yolda da yol tutuşu iyi,araba kendini tok hissettiriyor her haliyle.Ayrıca oldukça sportif ve agresif bir duruşu var.Güvenlik özelliklerini anlatmama lüzum yok zaten,en boş versiyonunda bile şehir içi aktif fren sistemi var.
    Romeo hiç kullanmadım ama yüzü oldukça eskidi,yakında değişebilir kasası.

Tercih meselesi elbette mazda3 bastığında gitmemem gibi birşey demiyor,tabi 170 beygirlik bir araçla da kafa kafaya gitmez orası ayrı.Kriterlerinizi belirleyin ikisini de test edin öyle karar verin bence.
  • İki arabaya da aşığım ama beklentiye göre seçenek değişir. Performans istiyorsan kesinlikle alfa ama diğer türlü benim şahsi görüşüm mazda.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Konuya cevap vermek zorunda değilsiniz konuyu açma şeklimde foruma aykırı bir durum yok iyi günler

• Asla almayı düşüneceğim bir Araç değildir ama juliet gibi tasarım kolay gelmez keşke içide dışı kadar etkileyici olabilseydi ama bu kolay değil elbette.

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Düzenledim hocam sağol

• Giu ya makyajla birlikte dizel otomatik gelecek...Araç 3. kez makyajlanıyor (2016 3. çeyrek gelme ihtimali yüksek)
  • ..NeyzeN.. kullanıcısına yanıt
    Onu görmek lazım o zaman. Zaten ancak o dönemlerde alıcı gibi bakabilirim sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Juejo

Onu görmek lazım o zaman. Zaten ancak o dönemlerde alıcı gibi bakabilirim sağolun

Yüksek ihtimalli ön tasarım...

YENİ MAZDA 3 - ALFA ROMEO GUILIETTA
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.