Şimdi Ara

TR'DE İLK!! Masaüstü Ekran Kartlarınızı Notebookta çalıştıran adaptör-150 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
4
Favori
1.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar,resimdeki ürün masaüstü ekran kartlarını notebooklara bağlayabilmenizi sağlayan bir adaptör.Sadece güç kaynağı ve ekran kartına ihtiyacınız var.HDMI kablosunu notebook'un Mini PCI-e girişine bağlayarak kullanabilirsiniz.Tüm kabloları tamdır.Test amaçlı kutusu acılmıştır.İlk günkü gibi temizdir.

Çalışma Videosu : Youtube

Fiyat: 150 TL havale ile
    isterseniz ekran kartınızı direkt USB'den bağlamak için de USB 3.0-Mini PCI-e dönüştürücü de temin edebilirim 20TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Company X -- 25 Ocak 2016; 23:43:44 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• gtx 970 i bununla laptop a baglayabilirmiyim ?

Laptopta mimi pci yok usb uzerinden performansli oluyormu?
  • Evet bağlayabilirsiniz,bant hızı olarak mini pci-e daha etkili olur

• quote:

Orijinalden alıntı: hasancem20

gtx 970 i bununla laptop a baglayabilirmiyim ?

Laptopta mini pci yok usb uzerinden performansli oluyormu?

ssdlerden örnek çıkartabilirsin :) usbli ve direk pci exp olan ssd hızlarına bak bi
  • Beyler buradan nasıl çalıştığına bakabilirsiniz. Vay be, şaşırdım açıkcası.
    https://www.youtube.com/watch?v=bP_8EYQ-2RA
  • Çok güzel fikir ama ayrıca bir güç kaynağına ihtiyaç duymamaz güzel olmamış.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Ekstra güç istemeyen ekran kartları için güç kaynağına ihtiyac yok ancak 6-8pin güç girişli ekran kartları için ihtiyac var güc kaynagına

• Ürününüze lafım yok ama ekran kartı takacaksak laptop niye alıyoruz ? Monitörü için mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Taşınabilirliği için alıyoruz ama oyunda oynamak istiyoruz, herkesin hem masaüstü hem notebook bilgisayarı yok.Öğrencisiniz veya çalışan birisiniz okula ofise götürürsünüz eve gelince bu adaptörle oyun da oynayabilirsiniz.

• vayy süpermiş sevdim bu işi :)
  • Gayserideymişsiniz 15 tatilde olmasaydım gelip macbook airde deneyecektim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Company X

Ekstra güç istemeyen ekran kartları için güç kaynağına ihtiyac yok ancak 6-8pin güç girişli ekran kartları için ihtiyac var güc kaynagına

12 volt ayrıca besleme varsa dediğiniz olur.
    Yoksa 75 watt güç lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün süper ve hatta harika, çoğu zaman sorulan bir sorunun cevabı işte bu kart !
  • Bu teknoloji uzun zamandır var,önemli olan ne kadar geliştirdikleri.Siz denediniz mi performansı nasıl_
  • quote:

Orijinalden alıntı: --STALKER--

Bu teknoloji uzun zamandır var,önemli olan ne kadar geliştirdikleri.Siz denediniz mi performansı nasıl_

Zotac GTX 750 ti ile denedim.Normal Masaüstü bilgisayardaki perfomansın %80-85 arasında bir perfomans gösteriyor bu adaptörle

• benim anlamadığım video da 9 yıllık laptop ile ekran kartı takip deniyor işlemci hiç mi darboğaz yapmıyor. Güzel parçaymış arkadaşlar ZAten cok genel bir ihtiyaç olsa fabrikasyon üretimliböyle modelller olurdu. Biraz spesifik bir istek ama tr de bulunması hele kayseride olması ap ayrı güzel.
  • Peki Thunderbolt üzerinden bağlamak için aparat var mı Mac airlerde performans nasıl acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysem1453

Peki Thunderbolt üzerinden bağlamak için aparat var mı Mac airlerde performans nasıl acaba

Thunderbolt aparatı yok elimde ne yazık ki

• Ürünün ayrıca MAC Versiyonu da var! Soran arkadaşlar için.

Ayrıca bana %80-85 performans bana mantıklı gelmiyor.O zaman normal CPU'nun bir mantığı olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fa1yan0s -- 17 Şubat 2016; 9:10:49 >

• Bu işi Alienware graphics amplifier çok profesyonelce yapıyor ama sadece kendi laptoplarına destek veriyor malesef.

Bu üründe tüm laptoplara destek var ama kayıp varmı onu bilemiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.