Şimdi Ara

Garry's Mod'un Toplam Satışları 10 Milyonu Geride Bıraktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Şu sıralar Rust'ın geliştirilme aşamasıyla meşgul olan Garry Newman, bildiğiniz gibi Garry's Mod'un arkasındaki isim. Newman, Twitter üzerinden Garry's Mod'un satış rakamını paylaştı.

Newman, oyunun yeni yıl itibariyle toplamda 10 milyondan fazla sattığını duyurdu. Böylelikle yapım 2014'ün Eylül ayından beri 4 milyondan fazla satmış oluyor. Oyunun Steam üzerinden yılbaşı indirimleriyle birlikte %75 indirimle 4,50 TL'ye satıldığını hatırlatalım. Eğer oyuna sahip olan oyunculardan değilseniz bu indirimi kaçırmamanızı öneririz.

• pc icin 10 milyon satis rakami cok iyi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyun tek başına da oynayınca zevkli mi?Ona göre alıcam bende.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

oyun tek başına da oynayınca zevkli mi?Ona göre alıcam bende.

Değil. Sandbox tarzı. Harita indirirsin, oyun modu indirirsin (ki serverların %90'ı modlu ve hepsine girerken yığınla dosya indiriyorsun bir süre sonra oyun 70 gb yer kaplamaya başlıyor pcde) Modsuz serverler zevksiz, arkadaşında olacak ki oyun birlikte aynı modları haritaları indirip oynayıp zevk alacaksınız. Aksi takdirde eğer modlu serverlarda cidden güzel oyunlar atmak istiyorsan 100 gb ve üzeri kadar alanı gözden çıkarman lazım. Oyun tamamen mod yükleme simulasyonu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 3 Ocak 2016; 23:04:23 >
  • tek ben almadım ve oynamadım galiba bu oyunu :/

• Oynayacak Türk Serveri kalmadı mı Garry's Mod için geçen girdim yabancı serverlerda hiçbir zevki olmuyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: iamburak

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: emrebdt

oyun tek başına da oynayınca zevkli mi?Ona göre alıcam bende.
    </blockquote>
    Değil. Sandbox tarzı. Harita indirirsin, oyun modu indirirsin (ki serverların %90'ı modlu ve hepsine girerken yığınla dosya indiriyorsun bir süre sonra oyun 70 gb yer kaplamaya başlıyor pcde) Modsuz serverler zevksiz, arkadaşında olacak ki oyun birlikte aynı modları haritaları indirip oynayıp zevk alacaksınız. Aksi takdirde eğer modlu serverlarda cidden güzel oyunlar atmak istiyorsan 100 gb ve üzeri kadar alanı gözden çıkarman lazım. Oyun tamamen mod yükleme simulasyonu gibi.

3 kişi bul deme keyfe

• burağın dediklerini yapmak maalesef şart ama değiyor mu? benim için kesinlikle evet !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.