Şimdi Ara

yağmurda çamurda merdivenlerde arazide 700tl lik mtb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 14 yaşındayım 1.68 boyum var ordan burdan atlamayı seviyorum bisiklette merdivenler iniyorum çok dik yokuşlar iniyorum çamura giriyorum trafiğe çıkıyom ve her gün okula bu bisikletle gitmek istiyorum çokmu şey istiyorum 50-100tl cıvarı masrafı olan bianchı white shark ımvar 2013 te aldım 1 senedir yatıyo onumu toplasam dedim 400 tl ye yakın masraflar yaptım genede dahıldı gene dahıldı 450 tl ye almıştım vites ve fren kolları deişti 200-250 tl ye elden çıkarmayı planlıyorum 400tl babamdan araklıcam ve bu fiyata 3-4tane mtb kaldı aklımda (salcano ng650 26 md),(salcano ng 750 26 md),(kron xc150 26 v) ve sizin önercekleriniz.

• ng650 26 md kullaniyorum gayet memnunum. 27.5 ede goz atmakta fayda olabilir. bide fren hd olursa daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazıları md yerine v tavsiye ediyo v alırsamda kron alırım ama yağmurda çamurda kışında bınıcem ve elinde sonunda fren balatası değişek bişi olcak md yı burda herkez yapamaz v frende jantı boyuyo nekadar temızlesemde yağmurda tutmuyo çok kararsız kaldım.Arazidede sürcem merdivenlerden incem o yüzden v fren dağılır gibime geliyo bu aklımdaki şüpheler giderse v alırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.