Şimdi Ara

The Punisher (2004)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam The Punisher filmini izleyen var mı?
    Ben çok beğenmiştim filmi,
    filmin devamı çekilmeyecek mi bilen duyan var mı?
    Bence çok iyiydi birincisi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ben izledim geçen sene , gerçekten çok güzel bir filmdi ,

İntikam olayı girince film bambaşka oluyor
  • Güzel bir film ozellikle John Travolta yine rolunu süper oynamıs.

Filmin 2.si cekilecek.
  • 1. film harikaydı 2. de iyi olur umarım....
  • Ben filmi seyredemedim ama oyunu süperdi:)
  • Oyununu atari salonunda tek jetonla bitirirdim bir zamanlar...sonunda kingpin le dövüşüyordun hatta.filmdede böyle bişeyler beklerdim ama kingpin in isim hakkı daredevil filminde olduğu için kullanamamışlar...ilk filmin konusu aslında tam olması gereken gibiydi...frank castle ın nasıl punisher olduğu gayet iyi ve çizgi romandaki hikayeye uygun olarak anlatıldı...

2. film yakında çekilicek diye okuyoruz yabancı forumlarda...benccede kesinlikle çekilmeli...nick fury falanda eklenir belki ikinci filme oyunu oynayanlar bilirler...
  • İgn sitesindede gecti 2. filmin yapılcagı hatta Tomas Jane ile roportaj bile yayınladılar.
  • 1. çok güzeldi
  • nesi guzel ya rezalet bi film tek guzelligi john trovolta var iste o kadar

film senaryo olarak cok kötü geldi bana,bi de o dialog lar cok sacma sapan dı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo Pacino

nesi guzel ya rezalet bi film tek guzelligi john trovolta var iste o kadar

nesini beğenmedin?
  • quote:

Cidden nesini beğenmedin?Bence gayet güzel film en azından izlenmeyi fazlasıyla hakediyor.
  • Bu film Number One filmya nasıl beğenmezsin :D

-SPOILER-

O hipi tarzı çocuğun adamı yakalatmamak namına piercinlerinin suratından kanla sökülmesine gıgını çıkarmaması kadar destansı bir olay görmedim arkadaş

Haksızmıyım?
  • izlenir babalar yapmayın harika filmdi yau hele o adamın vücudu bitirdi beni o filmi izledikce spor salonuna gidip vücud calışasım geliyo
  • güzeldi.izlenebilir filimlerden birisi.con abim olurda izlenmez mi
  • quote:

+1.. rezil ötesi bir filmdi.. ben kolay kolay sıkılmam film izlerken ama saçmalıklarla doluydu malesef film..
    Dolph'un oynadığı cezalandırıcı bile daha kalitelidir bu filmden..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mhyen

quote:

Cidden nesini beğenmedin?Bence gayet güzel film en azından izlenmeyi fazlasıyla hakediyor.

spoiler veriyom(zaten spoiler versem ne yazar o kadar igrenc bi film izlemeyin yani)
    bi kere senaryo olarak en basindan belli nolcagi bu erif cikcak herkezi öldürcek intikamını alcak bu yani olay,çok kötü yani bu yönden senaryo film boyunca tamam bu adam(punisher) intikamını alsında ne tribe giriyo ole eve kapanıyo aptal aptal hareketler yapıyo abuk subuk seyler, oturuyo boşluğa bakıyo ,gerizekalı salak salak ya hic çizgi roman kahramanı böle yaparmı kahramanımız aptal ötesi bi şey zaten bi de o aptal tisort u giymis geziyo ya ustunde punisher yazıyo kollarını kesmis bi de güzelim tşört un, öle takılıyo iste ortalıkta
    diger taraftan senaryo saçmalığı izlediyseniz hatırlarsınız adamın ailesini ada da basıyolar herkez öldürüyolar sonra bi tek bizim punisher ımız hayatta kalıyo adamı çok yaralı bi durumda zenci nin biri kayık la alıyo sonra nasıl olduysu nerden bulduysa hastaneyi veya kendimi yaptı iğleştirdi bunu gene kayıkla aynı yere sapasağlam bırakıyo olucak is degil o kadar kurşun yemiş komada olan adam nasıl o hale geliyo tekrar ,daha sonra adam iğleşiyo işte şehre gidiyo ev arkadasları oluyo 1 kadın 2 erkek onların filmdeki fonksiyonunu anlamıs degilim niye onlar var madem o yeni tanıstıgı kadınla birlikte olmucak evlenmicek niye o kadını koymuslar oraya o zamn, ,tamam illa bi kadın cıkınca onla bi sey olcak diye bi sey yok da kardesim adamlar kadinla erkek arasinda bi seyler olacak diye film boyunca bunu belli etmeye calistilar bos kaldi iste sonra,unuttular hatunu galiba
    sonra film biterken hatunu alıp gitmek varken kahramanımız o köprüde napıyo? gaza geliyo gene galiba kahramanızmız,trip atıyo
    o aptal diaolag lara gelince onlardan sadece bi kac tanesini buraya yazıyom

yeni tasındıgı evden ayrılırken hatuna diyo bunları
    870
    01:49:08,331 --> 01:49:09,969
    Gidiyor musun?

871
    01:49:10,171 --> 01:49:11,729
    punisher :Yapacak işlerim var.

872
    01:49:13,931 --> 01:49:16,923
    punisher:Her gün gazeteyi okursan
    anlayacaksın.

873
    01:49:17,971 --> 01:49:19,962
    Hangi bölümü?

874
    01:49:20,811 --> 01:49:23,086
    punisher:Ölüm ilanları.

köprüdeyken
    875
    01:50:36,571 --> 01:50:38,129
    punisher:Başkalarına kötülük yapanlar...

876
    01:50:38,331 --> 01:50:43,086
    ...katiller, tecavüzcüler,
    psikopatlar, sadistler...

877
    01:50:43,291 --> 01:50:45,486
    ...beni yakından tanıyacaklar.

878
    01:50:45,691 --> 01:50:48,125
    Frank Castle öldü.

879
    01:50:48,651 --> 01:50:50,687
    Artık adım...

880
    01:50:51,611 --> 01:50:53,567
    ...Cezalandırıcı.

nesini begendiniz hala anlamis degilim imdb deki oylara kanmayın

• Bi Filme 10 kişiden 8 i iyi 2 si kötü diyorsa o film bence gayet iyidir...Bende çok beğendim...kötü eleştiren 2 kişi görüyorum topikte sadece onlarada zevk meselesi diyorum sadece...ama birilerinin beğendiği birşeye İĞRENÇ kelimesini kullanmak bence çok yanlış birşey...konuşurken dikkatli kelimeler seçersek başkalarının zevkine hakaret etmemiş oluruz...saygılar..
  • güzel flim... ailesi için şavaşan terminatör..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliavcili -- 2 Ocak 2007; 12:54:59 >
  • Zaten çizgi roman uyarlamalarının en önemli sorunu bu ne olacağı biliniyor hiçbir zaman bizi şaşırtacak bi senaryo olamıyor bide çizgi romanda ne anlatıldıysa filmdede o anlatılmak zorunda o yüzden filmi eleştirirken o gözle bakmak lazım amaç bir kahraman yartamaktı ve bu ilk film onu yaptı zaten köprüde öle yarım bitmeside bunu gösteriyo çizgi romanda cezalandırıcı karakteri olarak kötüleri öldürmeye devam ediyor.Ha biz filmde göremiyoruz ama o kadın ve 2 arkadaşı belki hayatında yine yer alıyor.

dün gece showtvde sesisiz sedasız gösterdi bu filmi kimse izlemedi sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdemgtr

Zaten çizgi roman uyarlamalarının en önemli sorunu bu ne olacağı biliniyor hiçbir zaman bizi şaşırtacak bi senaryo olamıyor bide çizgi romanda ne anlatıldıysa filmdede o anlatılmak zorunda o yüzden filmi eleştirirken o gözle bakmak lazım amaç bir kahraman yartamaktı ve bu ilk film onu yaptı zaten köprüde öle yarım bitmeside bunu gösteriyo çizgi romanda cezalandırıcı karakteri olarak kötüleri öldürmeye devam ediyor.Ha biz filmde göremiyoruz ama o kadın ve 2 arkadaşı belki hayatında yine yer alıyor.

dün gece showtvde sesisiz sedasız gösterdi bu filmi kimse izlemedi sanırım.

ben dün gece izledim çizgi roman uyarlamaları içinde günümüzdeki belkide en düşük bütçe ile çekilmiş film.bence gayet güzel bir aksiyon filmi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.