Şimdi Ara

Telefon arama ekranında çıkan numara ?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın aleyküm arkadaşlar.. Telefon arama ekranını açtığımda 2242 numara gözüküor

" her açtığımda silip tekrar açtığımda "

bu nedir nasıl silebilirim ?
     Telefon arama ekranında çıkan numara ????? Telefon arama ekranında çıkan numara ?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu Abi :)) -- 29 Aralık 2015; 20:56:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sol üstte silme yeri var.Sola bakan içinde "x"li ok.

• Allahım bu nasıl bir troll 😄 Sağ üstteki çarpıya basın. Olmazsa kapatıp açın düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackrz -- 29 Aralık 2015; 6:23:33 >
  • Numarayı 3 kere ara, kendiliğinden gidecektir.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Allahım bu nasıl bir troll 😄 Sağ üstteki çarpıya basın. Olmazsa kapatıp açın düzelir

Tam anlatamadım derdimi ama yinede böleküçümseyecek cwp vermen gerekmez karşındaki senden büyük oldugunu yada küçük oldugunu anlayarak cwp vermen yakışırdın... Neyse kApatıp açınca çıkıor silsen dahi her açtığımda.. Bir cwbın vardır umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Godiantus

Sol üstte silme yeri var.Sola bakan içinde "x"li ok.

Solda degil sagda bikere o silme 😉

• Dogu Abi :)) kullanıcısına yanıt
    Cihazı sıfırlaman gerekiyor o zaman. Yani o numaranın orda kalıyor olması garip işte. Arama geçmişini temizleyerek denersin önce. Olmazsa telefonu sıfırlarsın cok garip bi durum

Nedense "sağ"diye düşünüp "sol" yazmışım Iphone kullanmama rağmen.

• Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneseniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da farklı bilmediğim numara olmuştu nasıl geçtiğini sorarsanız bilmiyorum ama sürümle alakalı olabileceğini düşünüyorum sürümden sonra cıkmadı bide rehberde bırakarak sekmeyi kapatın belki öyle düzelebilir
    aynı problemle ben de karşılaştım. daha önce aranmış kayıtlı olmayan bir numara her açtığımda ekranda görünüp 1 sn sonra gidiyor. orta tuşa 2 kere basıp arkaplan uygulamalarına bakıyorum yine arama ekranında aynı numara. arama kayıtlarını siliyorum numarayı rehbere ekleyip siliyorum hiç bir şekilde çare bulamadım. Bulan varsa paylaşırsa sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.