Şimdi Ara

ADSL fiyatları değişiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
4.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom ADSL fiyatlarında yılbaşından sonra değişiklik yapacakmış. Ama yine de yurtdışında bizden daha ucuza daha hızlı internet kullanıyorlar biz ise burada sürünüyoruz. Burada bizim günahımız ne!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarppy -- 30 Aralık 2006; 19:19:15 >

• haberin kaynağı nedir?
    doğru olduğunu zannetmiyorum. zaten şimdiye kadar hiç zam yapılmadı ki adsl çıktığından beri sürekli ucuzladı ama hala çok yüksek ücret ödüyoruz.
  • 256 sınırsızı 49dan 55 ytlye
    1024 kotalıyı 29 dan 35 ytlye çıkartacaklar heralde. Telekomdan herşey beklenir. İndirim diye zam yapar.
  • quote:

ADSL konusunda çok büyük planlarımız var.

acaba planları ne?

kaynak=>http://www.haberturk.com/haber.asp?id=10743&cat=130&dt=2006/12/29
  • bunlar indirim de dese planımız var da deseler kesin zamdır...
    elin ecnebisinden indirim mi beklenir
  • ADSL'e zam olacağını açıkçası düşünmüyorum.Zaten verdikleri hizmet belli bi de zam yaparlarsa artık akraba sayıları bayağı bi artar.Ancak avrupa seviyesi dediler.Mesela Avusturyada internet 31€.Acaba burda da 31€ yani 60lira yaparlar die korkmuyor da diilim
  • Biz avrupalı değiliz, biz asyalıyız. Japonya ile, güney kore ile kıyaslama yapması lazım sevgili TETEE`nin...
  • biz kendimizi 3.dünya ülkesi görmüyoruz ama telekom bize böyle davranıyor!
  • SARRPY anlamadığım şey foruma sırf bişeyler yazmak içinmi bunu yazdın anlamadım başlığıda ona göre yazmışsın kaç gündür televizyonlarda şehiriçi görüşmelerine zam yapiliyor şehirler ve milletler arasına indirim yapılıcak adsl de ise yüksek indirimlere gidiyoruz dediler tv ye çıkıp çıkıp söylüyorlar...ayrıca verilen linkde bana 1 tane yazı cümle gösterin adsl zamlanıyor diye....bence insanları yanlış yönlendiriyorsunuz yapmayın böle arkadaşlar...
  • Lütfen haberi iyi okumadan başlık açmayalım bence. İnsanların kafasını karıştırıyorsunuz. Haberde adsl ye zam yapılacağı söylenmemiş şehir içi telefon tarifelerine zam, şehirlerarası ve uluslararası tarifelerde indirim yapılacağı söylenmiş.

ADSL konusunda ise 2007 de yeni tarifeler uygulanacak. Daha önce de konuşulduğu gibi ilk etapda yüksek hızlarda indirim olacak.

Edit: 33 sn ile kaçırmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James T. Kirk -- 30 Aralık 2006; 11:09:32 >
  • Yasal düzenlemelerin devam ettiği için duyurusunu 11 Ocak 2007’de yapacakları yeni tarifeler hakkında bilgi veren Paul Doany, şunları söyledi:

Yeni ADSL toptan satış tarifelerini hayata geçireceğiz. Kısaca, yeni tarifelerle yeni bir dönem başlıyor. Türk Telekom’un müşteri odaklı yaklaşımı ve iş modelinde yapılacak değişikliklerle kullanıcılar daha iyi hizmetler ve geniş seçeneklere kavuşacak. 2007 konusunda çok heyecanlıyız. Hem ses açısından hem de ADSL konusunda çok büyük planlarımız var.
  • http://www.ntvmsnbc.com/news/395680.asp

burada da var...

ulen bu adamlar sömürüyolar biz resmen yaaa.60mb lık bir dosya indiriom..1 saattir indiremedi..
    lanet tt
  • 2007 yılı ADSL yılı olacakmış heeey maşallah!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcqo

http://www.ntvmsnbc.com/news/395680.asp

burada da var...

ulen bu adamlar sömürüyolar biz resmen yaaa.60mb lık bir dosya indiriom..1 saattir indiremedi..
    lanet tt

Her zaman sorun ttnet kaynaklanır diye bir şey yoktur. Bazen yükleme yapmak istediğiniz serverin internet bağlantı hızı ve yoğunluğuda önemlidir. Sen 60 mb 'lık dosyayı 1 saate çekemezken ben 300mb'lık dosyayı 1 saatte indiriyorum. İnternet hızımı soracak olursan 1024. 256 ile ise 90mb saatte indiriyorum.

• eywah bu kötü haber

quote:

Orjinalden alıntı: udede

2007 yılı ADSL yılı olacakmış heeey maşallah!!!!
  • Ben her türlü indirime açığım açıkçası . Hızımı arttırmasınlar yeter . Zaten haşırt diye doluyor kota , birde hızı arttırırlarsa daha beter olurum . Ya aylık ücreti düşürsünler , ya kotayı arttırsınlar . 2Mbit/s in bana pratikte hiç bir faydası olmaz . DL hızımdan çoğu zaman (aslında çok şikayet ediyorum ama , Seed olmadığı için) genelde memnunum , oyun oynamak istediğim zamanda takılmıyor . Ama her ay kotayı 2GB aşıyorum ki , o çok fena giriyor işte . Evdekileride sınırsıza geçmek konusunda ikna edemiyorum (sınıfını geç diyorlar) , bu şekilde gidiyor ...
  • evet haberleri iyi okuyun lüfren öyle adslye zam yapack kadar yürek yok bu hükümette, açıkçası sıkar
  • telefona zam geliyo, adsl'ede yeni tarifeler. okumadan yorum yapmayın
  • geçiş masrafsız olsa direk kablointernete geçerdim ama şimdi tekrar modem masrafı, bağlantı ücreti korkutuyor insanı.

yeni adsl almayı düşünenler kabloneti düşünsünler bence.
  • Arkadaşlar bana inanmıyor olabilirsiniz ama ben gördüğümü söylüyorum. Haberde ADSL'e zam geldiği kocaman yazıyordu.
    Hatta bu haberi gören başka bir arkadaşta bir topic açmış: Kötü bir son haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarppy -- 30 Aralık 2006; 15:49:38 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.