Şimdi Ara

Limewire de mp3 te sorun yaşamazken filmler inmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • film indirirken "need more sources" yani daha fazla kaynağa ihtiyaç var diyor.Oysa 80-90 kaynağın bulunduğu filmleri indirmeye çalışıyorum.Filmler neden inmiyor olabilir.Teşekkürler

Saygılar

• limewirede doğaldır emule kullan derim
  • lime wire ın tipik davranışları..istersen 1000 kaynaklı bişey çek % bilmem kaça geldikten sonra aynen o dediğin hatayı veriyor..gıcık bi programdır kendisi zaten fake dolu..EMULE veya TORRENT kullan film için
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesh_fosil

lime wire ın tipik davranışları..istersen 1000 kaynaklı bişey çek % bilmem kaça geldikten sonra aynen o dediğin hatayı veriyor..gıcık bi programdır kendisi zaten fake dolu..EMULE veya TORRENT kullan film için

ben bazen gayet güzel indiriken de bazen de çok beklediğim oldu limewire da(film indirirken)
    Ayrıca fake ler gerçekten çıldırtıyor insanı
  • aslında lime ile film indirmek te mantıksız..neden derseniz emule veya torrent gibi daha geniş arşivli programlar varken ve neredeyse her aradığını buabileceğin programlar dururken gidip te lime kullanılmaz..hadi mp3 için ok(gerçi onda da çok fake çıkıyor) ama film için pek kullanuşlı bi program değil bana kalırsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesh_fosil

aslında lime ile film indirmek te mantıksız..neden derseniz emule veya torrent gibi daha geniş arşivli programlar varken ve neredeyse her aradığını buabileceğin programlar dururken gidip te lime kullanılmaz..hadi mp3 için ok(gerçi onda da çok fake çıkıyor) ama film için pek kullanuşlı bi program değil bana kalırsa

şöyle ki; limewire da aslında film arşivi fena değil.Fake ler kusturacak derecede fazla ama işin asıl ilginç tarafı arama yaparken limewire da birinci arattığın sonuçta çıkan dosyalar ikinci ya da üçüncü aratışında çıkmıyor.Az uğraşmamıştım aynı sonucu bulabilmek için yani insanı fıttırtıcı özellikleri çok

• limewire daha çok mp3 indirme programıdır zaten fark ettiysen film pek fazla yoktur!
  • quote:

Orjinalden alıntı: snsnc

limewire daha çok mp3 indirme programıdır zaten fark ettiysen film pek fazla yoktur!

genellikle öyledir ama bazı filmleri oradan bulabilmiştim
  • Bearshare film için iyidir
  • Arkadaslarin dedikleri gibi limewire film icin uygun degil bence!
  • bir de film için limewire ın iyi bir özelliği de (eğer aradığınız filmi bulabilirseniz tabi) oldukça hızlı indirmesi ve indirirken neredeyse internet hızının tümünü kullanması
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.