Şimdi Ara

Carrefour Hafta Sonu İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekleme:İphone 5s cep telefonu 1700tl+200tl market puanı+75tl Cardfinans puanı+65tl avantajix ile 1361tlye geliyor.
     Carrefour Hafta Sonu İndirimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urbanrevolt -- 28 Kasım 2015; 22:54:51 >

• Ä°phone 5s 1500 tl ye denk geliyor gayet iyi bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg monitör tv kac ekran acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazanılan puanlar alınan üründe kullanılamıyormuş, 200 tl anında karta yükleniyor fakat farklı alışverişlerde geçerli oluyor. Maalesef iPhone 1499' a gelmiyor.
  • terlikler güzelmiş
  • Sene olmuş 2016 snapdragon820 cikacak ve hala aypon 1700 küçücük ekran azcik batarya kac sene oldu cikali o zamanlar Trabzonspor sampiyondu ve millet 1500 olacak diye sevinir vay be

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Sene olmuş 2016 snapdragon820 cikacak ve hala aypon 1700 küçücük ekran azcik batarya kac sene oldu cikali o zamanlar Trabzonspor sampiyondu ve millet 1500 olacak diye sevinir vay be

Millet iphone diye para vermiyor.1500 tl olduğu için para veriyor. Şayet 300tl deselerdi 1 tane bile satamazlardi

• quote:

Orijinalden alıntı: me_kar

quote:

Sene olmuş 2016 snapdragon820 cikacak ve hala aypon 1700 küçücük ekran azcik batarya kac sene oldu cikali o zamanlar Trabzonspor sampiyondu ve millet 1500 olacak diye sevinir vay be

Millet iphone diye para vermiyor.1500 tl olduğu için para veriyor. Şayet 300tl deselerdi 1 tane bile satamazlardi

Doğru tespit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan CK

terlikler güzelmiş

+1...

az daha yakından çekilse çözünürlük daha iyi olurdu....

• quote:

Orijinalden alıntı: Oknnn06

Kazanılan puanlar alınan üründe kullanılamıyormuş, 200 tl anında karta yükleniyor fakat farklı alışverişlerde geçerli oluyor. Maalesef iPhone 1499' a gelmiyor.

O 200 tl markette kullanilmiyor mu gidada?

• Teşekkürler hocam
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Dikkat ederim hocam bundan sonra
  • Ümraniye kiler carrfour a dönüştü bugün yarin açılış indirimleri var

Yudum ayçiçek yagi 5 lt pet 23.90
    Sirma misir yağı 5 lt teneke 23.90
    Irmak toz şeker 5 kg 15.50
    lipton yellow label 1 kg çay 15.50
    Ekici tam yağlı beyaz peynir 11.90
    Kıyma kg 28.90
    Keskinoğlu baget pirzola 5.45
    Keskinoğlu kanat 7.50
    Bütün piliç 3.99
    yerli muz 3.99
    Antep fıstık 29.90
    Ulker içim kaşar 1000 gr 16.95
    Damla 5 lt su 0.90
    Alo 8 kg 15.90
    Ariel 8 kg 25.90 (tam emin değilim)
    500 luk puzzle KS game 2.00
    Pro line 1.5 kg kedi maması 4.90

Gorebildiklerim

Ayrı bir konu açmaya gerek varmı bilemedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluecastle37 -- 28 Kasım 2015; 15:51:11 >
  • quote:

quote:

Senin ucuz dedigin telefonlar ise su an piyasadan kalkmis veya coktan bozulmus olurdu.Babamin aldigi 900 tl lik samsung ise 18 ayi goremedi yavasligi ve takilip donmalar yuzunden.Iphone 5s aldim 22 ay once 2000 tl ye ve hala kanpanyali 1700 tl su an ve canavar gibi hizli. Bu telefon bozulsun veya kaybolsun gene iphone alacagim. Ucuz telefon alacak kadar zengin degilim. Sen git ust model cikti diye 1 sene kullanmadan yok parasina telefonunu satip savurganlik yapanlari elestir

• Seg 42 önerirmisiniz?

• Urbanrevolt kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu ben acacaktim madem sen actin, iphone 5s 1700tl+200tl market puani+ 75tl cardfinans puani+65tl avantajix ile 1361tlye geliyor bunu bence konuya eklemelisin.
    Bende bu sekilde bir tane aldim.

• Online alımda Market puanı nasıl yükleniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

quote:

quote:

Senin ucuz dedigin telefonlar ise su an piyasadan kalkmis veya coktan bozulmus olurdu.Babamin aldigi 900 tl lik samsung ise 18 ayi goremedi yavasligi ve takilip donmalar yuzunden.Iphone 5s aldim 22 ay once 2000 tl ye ve hala kanpanyali 1700 tl su an ve canavar gibi hizli. Bu telefon bozulsun veya kaybolsun gene iphone alacagim. Ucuz telefon alacak kadar zengin degilim. Sen git ust model cikti diye 1 sene kullanmadan yok parasina telefonunu satip savurganlik yapanlari elestir

Siz ve sizin gibiler olduğu sürece. Tedavülden kalkmış bir telefon için 2 ton domates ihraç ederiz. Yazık bu ülkeye

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Carrefoursa kart yolluyorlar siparisle birlikte onun icerisinde yuklu.

• slckssmz kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.Güle güle kullanın.Ekiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.