Şimdi Ara

Zaman 5 (2 Aralık) girenler gelsin degerlendirelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence bu deneme baya kolaydı fizik biraz zor geldi mat çok kolaydı aynı şekilde türkçede öyle sosyal de sadece coğrafya biraz zordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Matematik bana zor geldi.Geometride oyle.Fen dersleri biraz acik uclu gibiydi yanlis olmaya musait.Turkce cok kolaydi.Sosyal genel manada kolaydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matematik kolaydi ya fende biraz zor geldi bana ama kimya çok kolaydi

• Körfezin miydi?

• Gecen haftaki nasildi beyler 25 kasım bugün olduk da

• Türkçeyi böyle sormaya devam ederlerse bi cacık olmaz bu zaman denemelerinden

• ygslysciyiz Y kullanıcısına yanıt
    Zaman 4 diğerlerine göre en kolayıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E982D063 -- 27 Kasım 2015; 21:07:28 >
  • Sizce matematik ygsye göre aşırı mı kolay ben problemler dışında ygs ayarında olduğunu düşünüyorum

• Giren varsa karsilastiralim PM atsin

• Umutcansomuncu37 kullanıcısına yanıt
    Hocam, beşinciye girmedim daha ama zaman bu sene önceki senelere nazaran çok kolay. (feni hariç, o da zorluğundan değil ösym sınavına yakınlığından)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ygsye yakin sorular vardi bu haftaki denemede ayrica turkce kolay degil ortanin bi tik yukarisinda sorulardi.

• 0nurGS kullanıcısına yanıt
    Hocam doğrudur zaman denemesi zorluğuyla gelmiştir hep kulağıma bu sene pek zorlamıyor. Bu denemeler ygsye sizce ne kadar yakın matematik olarak

• Geometrisi çok yakin matematikte problem az ve kolay olduğundan yakin degil

• Matematik problemler dışında nasıl sizce

dediğim gibi feni dışında özellikle türkçesi ygsnin kat kat altında zorluk olarak. üstelik sınavların her yıl daha da zorlaştığını ve zorlaşacağını düşünürsek bu kadar vasat sınavlar hazırlamaları bana mantıksız geliyor.
  • Ben birde feme gidiyorum öve öve bitiremiyolar zaman denemelerinin kalitesini niye böyle yaptılar anlayamadım

bende anlayamadım. ama kime sorsam tutturmuşlar bu sene kolay olacak. neden kolay olsun? bu sınav her sene zorlaşmıyor mu? her sene daha fazla iddialı öğrenci giriyor, bunları elemek için daha seçici sormaları gerekmiyor mu? belki sınavı hazırlayanlar da öyle düşündüğündendir kolay olma sebebi.
  • Arkadaşlar bu zaman denemesi nasıl oluyor nerde giriyorsunuz
  • retles R kullanıcısına yanıt
    yakınındaki bir fem dershanesine git ( başka dershaneler oluyor mu bilmiyorum) zaman denemelerine katılmak istiyorum diye söyle kayıt yaparlar 250tl civarı bir şey olması lazım.
  • 5. Denememe oldu en sonunda mat ve geo da azda olsa belirleyici sorular çıktı kalitenin düşmesinin sebebi bu sene korfez tarafından hazırlanıyor olması

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.