Şimdi Ara

Cs Go 12 TL , Ets 2 7.80 TL - STEAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
2.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dikkatimi çekenler bunlar, sonbahar indirimi yapmışlar. Enparası olanlara yanıyor.

http://store.steampowered.com/app/730/?l=turkish

http://store.steampowered.com/app/227300/?l=turkish

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose Mari -- 27 Kasım 2015; 2:46:53 >

• steam indirim konusu var herkesinde haberi var sanırım, sıcak fırsatlar bölümüne uymamış bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 27 Kasım 2015; 3:16:00 >
  • Bilgi için teşekkürler. CS Complete Pack'te de indirim vardı onu satın aldım.
  • Origin e de bakin arkadaslar. Bende battlefield 4 u %50 indirimle aldim. Baska oyunlar da indirimde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cs Go için 1 aralıkta indirim bitecek mi yoksa son gün mü ? Enpara ile limiti doldurdum bu ay.

• Steam indirim konusu nerede bulamadım
  • CS GO bedava olsa ne yazar? 1.5 aydır yüksek pingten dolayı oynanmıyor ki? Avrupalılar 5 pinle oynuyor, bizde 120. Botlarla çevrimdışında ancak 5 ping görüyorum. İlginç; 120 ile oynamaya bir parça alıştık. 5 pingle oynasak bizi öldüremezler diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

CS GO bedava olsa ne yazar? 1.5 aydır yüksek pingten dolayı oynanmıyor ki? Avrupalılar 5 pinle oynuyor, bizde 120. Botlarla çevrimdışında ancak 5 ping görüyorum. İlginç; 120 ile oynamaya bir parça alıştık. 5 pingle oynasak bizi öldüremezler diye düşünüyorum.

Mehter takımı gibiyiz Türkler olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ping 70 80 bazen 50 bazen 120 vs oluyor. fena da değil gibi :)

h1z1 de enparayl 10 tl ye geliyor, alsam mı diyorum, bayadır ilgimi çekiyodu :D
  • Fiyat bence çok iyi. Zaten piyasadaki en zevkli oyunların başında geliyor CS:GO. Fakat son 1 aydır 24mbit internetimle ping 100 den aşağı düşmüyor. 5 pingli adamı göremeden tek kurşunla ölmeniz mi dersiniz, sniperi bir saniye sonrasına nişan almanız mı.. Cidden bazen sinir krizi geçiriyorum
  • cs go yılbaşında tekrar indirme girecek. ama % kaç olur bilinmez.
  • Cs GO aylık mı?
  • ets 2'yi alsam torrent'ten indirdiğim oyun üzerinden devam edebilir miyim? bir de bu bundle'lar e işe yarıyor.

damienn mağaradan soruyor. teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damienn -- 27 Kasım 2015; 11:20:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damienn

ets 2'yi alsam torrent'ten indirdiğim oyun üzerinden devam edebilir miyim? bir de bu bundle'lar e işe yarıyor.

Normalde oynanir galiba ama benim torrent indirdigimde meger Going East DLC'si varmis ondan dolayi kariyeri acmamisti
    Going East lazim bu kariyeri kullanmak icin diyordu

• Arkadaşlar senelerce cs 1.5 oynadım. Serverler de , cs go alsam o eski keyifi alırmıyız ?
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    ömürlük
  • quote:

Orijinalden alıntı: damienn

ets 2'yi alsam torrent'ten indirdiğim oyun üzerinden devam edebilir miyim? bir de bu bundle'lar e işe yarıyor.

save dosyanı kopyalıyıp yeni steamden indridiğin yere atarsan devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snatch1903

Arkadaşlar senelerce cs 1.5 oynadım. Serverler de , cs go alsam o eski keyifi alırmıyız ?

Fazlasini bile alirsin alistiktan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: snatch1903

Arkadaşlar senelerce cs 1.5 oynadım. Serverler de , cs go alsam o eski keyifi alırmıyız ?

İlk önce biraz garipsiyorsun, sonra alışıyorsun. Soğuk suya girip saatlerce yüzmek gibi
  • ets2 çok iyi
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.