Şimdi Ara

PSİKOLOJİM BOZULDU ELİMDE OLMİYAN BİRŞEY YÜZÜNDEN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaşım 16 boyum 1.65 babamın boyu 1.66 annem 1.60 doktora gittim boy uzama plakların kapandı dedi kendimi kısa hisediyorum artık psikolojimi etkliyor birisini görsem onla kendi boyumu kıyaslıyorum napmamı önerilsiniz

• Allah baska dert vermesin pnp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trustem.111 -- 26 Kasım 2015; 4:57:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cokta onemli bir sorun degil ama boyun uzun gozukmek istiyorsan yuksek taban ayakkabi giy bkz:airmax

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif1

Cokta onemli bir sorun degil ama boyun uzun gozukmek istiyorsan yuksek taban ayakkabi giy bkz:airmax

Haklısınız ancak ortalamadan çok kısayım
  • Patriotic man P kullanıcısına yanıt
    Kisaysaniz kisasiniz ucunda olum yok ya. Hem uzun olmak da cok bi marifet degil kendimden biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: akif1

Kisaysaniz kisasiniz ucunda olum yok ya. Hem uzun olmak da cok bi marifet degil kendimden biliyorum

Haklısınız ancak insan yaşıtlarından geri kalınca ister istemez kafasına takıyor
    Aklın geri kalmasın kardeş, boy bir şey ifade etmiyor.
  • şimdi burada " çokta önemli sorun değil qwqwwewe" diyecekler bir sürü, neyse ben yorumumu yapayım

kardeşim seni kırmak istemem ama önemli bir sorun bende kısayım(170) ve çevremdeki birçok kişi en az 175 ve kızlar bile çok uzun kız arkadaşlarımda 165 en az genellikle ve bot topuklu falan giyince yanlarında çocuk gibi kalıyorum senin şuan yapman gereken çabuk fitness salonuna gidip boy uzatmak için yardım alman gerekir ben yapmadım sen yap zararın neresinden dönersen kardır, 18 yaşına kadar uzarsın hatta 170e bile rahat çıkarsın bunun için spor ve uyku şart
  • kardeş uzama plakların kapanmış psikolojinin bozulmasında haklısın çok talihsiz bir durum
  • Önemli olan işlevi çok takma.

Kardeşim boyun 2 metre olsa ne faydası olacak 1 metre olsa ne faydası olacak. Allah her şeyden önce sağlık versin gerisi boş. 2 metre ol sağlığın olmadıktan sonra neye yarar boy pos? Takma kafana içinde bulunduğun dönemden kaynaklı düşünceler bunlar. Ayrıca boyun kısa falan değil normal seviyelerde kilo alma, zayıfta olma ideali budur.
  • 1.69 da benim boyum. Kardesim kafaya takma. Allah baska dert vermesin.

• Böyle olaylarda niye zügürt tesellisi yapiyorsunuz.

1.65 boya kisa degil diyenler olmus. Yuh be.

2 metre olup sagliksiz olsan ne olacakti demis birisi. 2 metre olup saglikli olanlar ne olacak ?

Durust olun. 16 yasinda cocuk. Her seyin farkinda.

Kisasin kardesim. Ortalamanin altindasin. Olay bu.

Peki boyunu uzatabilecek misin ? Hayir.

O zaman ne yapacaksin ? Baska islerde iyi olacaksin.

Cok zengin ya da cok komik cok basarili oldugun zaman kimse senin boyuna bakmaz. Cem yilmaz mesela. Adam kisa. Ama komik ve zengin. Oguzhan koc. Kisa. Ama sesi guzel, tiyatrocu, programi var.

Bir yanin olumsuzsa, diger yanlarini gelistir.

• Ali Ağaoğlu 160 cm , adam ağlıyor mu ? Cebinde az paran olsun kızlar etrafında çubuk olsun

• Bende 15 yaşında başlayan sindirim sistemi rahatsızlığımdan dolayı kilo alamıyorum 15 yaşında 40 kiloydum şuan 25 yaşındayım boyum 1,80 ama kilom 50 hiçbirzaman 55 kiloyu geçemedim ve bu yüzden hayatım boyunca hiçbirzaman kendime güvenim olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowFlea -- 27 Kasım 2015; 22:05:59 >
  • kardeş kafana takma benimde validenin tarafının saçları dökük genetik banada yansıdı 25imden sonra üzmüyorum kendimi,insan illaki sahip olamadığı yada kaybettiği şeylere heveslenir kimse kusursuz değil.elindekilerle mutlu ol ailen çevren sevilen biri ol gönlün güzel olsun fiziksel özelliklerine takma kafanı özgüvenini etkilemesin boyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

Bende 15 yaşında başlayan sindirim sistemi rahatsızlığımdan dolayı kilo alamıyorum 15 yaşında 40 kiloydum şuan 25 yaşındayım boyum 1,80 ama kilom 50 hiçbirzaman 55 kiloyu geçemedim ve bu yüzden hayatım boyunca hiçbirzaman kendime güvenim olmadı.

Spor ve hayvan gibi yemek yeme ikilisini denedinmi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.