Şimdi Ara

Dikis aldirirken aciyormu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
13.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazartesi gunu kil donmesi ameliyati oldum. Ayin18inde dikislerim alinacak. Kuyruk sokumumda Zseklinde dikis var. Dikis alinirken aci oluyormu ? Cok merak ediyorum ve birazda tirsiyorum acikcasi.

• oooww o acı varya o acı adamii oldurur. hea bide seninki kuyruk sokumu ya daha fenaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Pazartesi gunu kil donmesi ameliyati oldum. Ayin18inde dikislerim alinacak. Kuyruk sokumumda Zseklinde dikis var. Dikis alinirken aci oluyormu ? Cok merak ediyorum ve birazda tirsiyorum acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lieutenant Dan Taylor

oooww o acı varya o acı adamii oldurur. hea bide seninki kuyruk sokumu ya daha fenaaaa

Beni korkutmaya calistigini varsayiyorum
  • quote:

quote:

oooww o acı varya o acı adamii oldurur. hea bide seninki kuyruk sokumu ya daha fenaaaa

Alıntıları Göster
    Hafif bir acı hissi olabilir fakat dikiş alınırken bu yorumum aklına gelsin inan önemli bişey değil.Almazlarsa çürüyüp gidecek bir kaç güne zaten.Hiç korkma ben 2 kaşımdan ve el baş parmağımdan dikiş aldırdım hiç hissetmedim bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: sandmann.

Hafif bir acı hissi olabilir fakat dikiş alınırken bu yorumum aklına gelsin inan önemli bişey değil.Almazlarsa çürüyüp gidecek bir kaç güne zaten.Hiç korkma ben 2 kaşımdan ve el baş parmağımdan dikiş aldırdım hiç hissetmedim bile.

Alıntıları Göster
    acımaz rahat ol benim omzuma dikiş atılmıştı kendim almıştım dikişleri jiletle sıfır acı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

acımaz rahat ol benim omzuma dikiş atılmıştı kendim almıştım dikişleri jiletle sıfır acı

Alıntıları Göster
    dikiş derken eskiden iki parmahım iltihap toplamış işmişti doktor neşterle parmahımı 2 sinide ortasından aşağı kadar yarmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 9 Şubat 2013; 20:02:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

dikiş derken eskiden iki parmahım iltihap toplamış işmişti doktor neşterle parmahımı 2 sinide ortasından aşağı kadar yarmıştı

Alıntıları Göster
    ufak bi gıdıklıyor çekerken o kadar
  • hiç acımıyor ama gıdıklıyor zaten ipi direk çekmiyola uzunsa makasla kesiyolar çekiyolar ne kadar yavaşsa o kadar gıdıklanır bide nazik yer sonuçta daha fazla gıdıklancak
  • quote:

quote:

hııı sen öyle san sen bi dikisini aldır da o zaman gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8D0D00F1A

quote:

quote:

hııı sen öyle san sen bi dikisini aldır da o zaman gör

Alıntıları Göster
    anlımdaki 6 dikişi aldırdım ve hissetmedim sen düşün gerisini

• quote:

Orijinalden alıntı: HORSESHOEBREAKER

Alıntıları Göster
    Doktora bağlı.Ama acıyacağını sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nitrourea

Bu yorum içimi ferahlattı
  • 2 ameliyatım oldu tırnak batmasından ayak baş parmağımdan.
    Dikiş alınırken için gıcıklanıyo gibi bi' his oluyo. Tam olarak acımıyo yine de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

2 ameliyatım oldu tırnak batmasından ayak baş parmağımdan.
    Dikiş alınırken için gıcıklanıyo gibi bi' his oluyo. Tam olarak acımıyo yine de.
    Şimdiye kadar 24 dikiş aldırdım hiçbirinde acı hissetmedim sadece bölgesine göre gıdıklanma hissi oluyor dostum kasma fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seraphine

Şimdiye kadar 24 dikiş aldırdım hiçbirinde acı hissetmedim sadece bölgesine göre gıdıklanma hissi oluyor dostum kasma fazla.

Alıntıları Göster
    50 cm metal dikiş aldırdım, onun dışında boyu 3-5 cm olan iplik dikişlerim kendisi gitti, acısı felan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

50 cm metal dikiş aldırdım, onun dışında boyu 3-5 cm olan iplik dikişlerim kendisi gitti, acısı felan yok.

Alıntıları Göster
    Sünnet olduktan sonra dikişlerimi kendim sökmüştüm acı hissetmemiştim:D
  • Beyler birde su var ama sizin dikisler hep kolay yerlerde. Benimkiler tam kuyruk sokumunda. O catal diye tabir ediilen kismin icinde kaliyor yani.
  • quote:

Beyler birde su var ama sizin dikisler hep kolay yerlerde. Benimkiler tam kuyruk sokumunda. O catal diye tabir ediilen kismin icinde kaliyor yani.

ee? daha mı hassas? ulaşılamaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

quote:

Beyler birde su var ama sizin dikisler hep kolay yerlerde. Benimkiler tam kuyruk sokumunda. O catal diye tabir ediilen kismin icinde kaliyor yani.

ee? daha mı hassas? ulaşılamaz mı?

Hayir tabii ki ama orayi gerdirecekler falan ya. Ondan yani
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.