Şimdi Ara

Çizim ve tasarım için iPad Pro (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
10.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Procreate de video kayıt etme özelliğide var çok zevkli arkadaşlar. Bu gün yaptığım kısa bir çalışmadan örnek göstereyim.

Çizim ve tasarım için iPad Pro

https://youtu.be/IulRjZMjBgw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel paylaşım, kılıf işlemci bilmemne mesajları yerine böyle paylaşımlar olsa keşke, birde kalemle ilgili birşey sorayım, note kalemlerinin uçu yumuşak plastik ve ekrana belirli bir ölçüde tutunuyor, çok kolay kaymıyor yani, beğenmediğim için değil ama applenin kalem yapısı nasıl bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple kaleminin ucuda plastik fakat note kalemi gibi kalitesiz durmuyor ( bende kullandım ) başta aşırı kaygan gelsi sonradan alıştım ve bu benim için bir avantajmış gibi hissettirdi. Ekranda cam koruma var ondanda olabilir tabi.

• Cok guzel ciziyorsunuz. Golgelendirme cizgileri baya dramatik hava katiyor cizgi roman tarzi :D Procreate forumunda farkli brush'lar indirebilirsiniz, bir suru var. Hayirli olsun cihaziniz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim :))) nasıl indiriliyor ya ilk kez duydum ? :)

• Bu arada ipad de 3 keredir bir sorunla karşılaşıyorum. Şarja bıraktığımda bir süre ellemeyince tekrar açmak isteyince açılmıyor ipad kitleniyor. kapatma ve home tuşuna basıp resetlemek zorunda kalıyorum. Hep olmuyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • Ekrandaki cam koruma Apple Pencil i olumsuz etkiliyor mu arkadaslar? Normal seffaf film var bende fakat cok fazla parmak izi birakiyor ve parmak guzel kaymiyor.

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    hayır olumsuz etkilemiyor. Başta çok kayıyor gibi hissediyorsun fakat sonradan çok güzel kullanılıyor. Hem el kayıyor hem kalem.
  • Indirme uygulamasiyla indirip sonra Procreate'e paylasarak yapiliyor sanirim. Kitlenme olayi ise genel bir sorun, 9.2 ile duzelir herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir sorum olacaktı ana ekran veya safari derken Web sayfası üzerindeyken belirli bir kısm işaretleyip Apple pencil screenshot alabiliyormuyuz kalemle
  • hocam note serilerinde olupda ayfonda eksikliğini en çok hissettiğim şey budur, bari parmakla yap şunu epıl, parmak kol bacak bişeyle kes o resmi işte..

• badcrow B kullanıcısına yanıt
    Home tuşu ve power tuşuna aynı anda bastığınızda fotoğraf çekiyor. Kalemle işaretleme işi uygulamalara kalıyor. İlerleyen zamanda yapabilirler

• Susan Apple Storedayim Ve bu yaziyi ipad ve pencil ile yaziyorum ancak bu kalemin tam olarak ne ise yaradigini anlamadim . birde kalemin ustunde bi nokta var bu ne ise yariyor ?

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    Etrafınızda hiç mi mavi tişörtlü bir yok(tu)?

• quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Susan Apple Storedayim Ve bu yaziyi ipad ve pencil ile yaziyorum ancak bu kalemin tam olarak ne ise yaradigini anlamadim . birde kalemin ustunde bi nokta var bu ne ise yariyor ?

Hocam onun ne işe yaradığını bilmiyorsanız onu sakince yere bırakın ve uzaklaşın.

Eğer müzikle, video editle ve ya çizimle uğraşmıyorsanız ipad pro almanıza gerek yok. Ipad air 3 çıkınca onu alırsınız.

Apple pencil çizim yapmaya veya not almaya veya sunum yapmaya yarayan bir kalemdir. Menüler arasında gezinmek için yapılmadı tabikide. Üzerinde nokta yok o lightning girişi havasız kalmasın diye orayı açık bırakmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asruh03

quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Susan Apple Storedayim Ve bu yaziyi ipad ve pencil ile yaziyorum ancak bu kalemin tam olarak ne ise yaradigini anlamadim . birde kalemin ustunde bi nokta var bu ne ise yariyor ?

Hocam onun ne işe yaradığını bilmiyorsanız onu sakince yere bırakın ve uzaklaşın.

Eğer müzikle, video editle ve ya çizimle uğraşmıyorsanız ipad pro almanıza gerek yok. Ipad air 3 çıkınca onu alırsınız.

Apple pencil çizim yapmaya veya not almaya veya sunum yapmaya yarayan bir kalemdir. Menüler arasında gezinmek için yapılmadı tabikide. Üzerinde nokta yok o lightning girişi havasız kalmasın diye orayı açık bırakmışlar.

Benım nano bozuldu onun için gitmiştim . Gitmişkende bakayım dedim yoksa ipad alıcagımdan değil . Cevap için de teşekkürler.

• iPad Pro ve Karikatürist

• Pupa internet sitesine Apple Pencil'lar gelmiş. Aynı gün kargo var, bir tane aldım hemen kritik stoka düştü.

http://www.pupadankapiniza.com/ipad-pro-icin-apple-pencil-pmu3794

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 13 Aralık 2015; 22:57:19 >
  • Biri de bende. Hala 4 adet alınabiliyor. Demek o kadar da kritik değil stok.
    Bu arada, aynı gün kargo lafı doğru değil. 14'teki siparişi çıkartamadılar yola bugün.

Pupada biterse escmarket'te de var.

Edit: 1.5 gün geçti. Aynı gün kargo dedikleri ürünü hala çıkartmadılar, "sipariş hazırlanıyor" diyor. Verdikleri cep numarasına ulaşılamıyor. Normal telefona cevap veren yok. Bugünkü aklımla olsa escmarketten alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 18 Aralık 2015; 18:19:55 >
  • kalem süper. Bu arada procreate de cut copy falan varmış yok sanıyordum. Bir çok işimi yapabiliyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.