Şimdi Ara

Xperia m5 mi G4 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Xperia m5 bayadır takip ettiğim bir telefondu çok geç ülkemize giriş yaptı malum....G4 ile kıyaslarsak g4 ithalatta 1500 e falan alınıyor m5 ise sony garantili 1400 civarında aralarında 100 lira fark var sizce hangisi daha iyidir ?

• Ben g4 alırdım kamerası ve tasarımından ötürü
  • m5 de 13 ön 21.5 arka kamera var kamerası kötü müdür ?
  • Keremkasikci07 kullanıcısına yanıt
    Kamerası kötü değil güzel ama g4'ün gerisinde
  • Kesinlikle G4.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en ıyı ekran ve kamera G4 acık olalım androıd cephesınde,m5 orta segmente gelıyor g4 ıse amıral gemı,suda var m5 orta segmente gore fazla guclu cıpset kullanıyor,tasarım gorecelı kısıye gore,sanıorum m5 daha hafıftı ve su gecırmez,g4 ıse ekran kamera cıkan batarya kapak gıbı fonksıyonellıklere sahıp,ama aradakı fark 100 lıra olacaksa g4 daha alınası,sahsı fıkrım ıkısıde guzel,alınası vede uzun surede rahat ettırecek cıhazlar,o parayı gıdıp bır baska modele verme sacmalaıgından kurtarıorlar pıyasayı en azından
  • bırde G4 un paralellerı degılde resmı garantıyı tercıh edın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 19 Kasım 2015; 12:12:58 >
  • kesinlikle lg g4 islemcin stabil snapdragon kameran hem ön hem arka kamera cok daha iyi tasarım desen en az sony kadar iyi kutudan cikan kulakligin cok daha iyi arti arka kapak ve pilin cikiyor
  • ikisi arasından g4 tercih ederdim
  • Keremkasikci07 kullanıcısına yanıt
    her türlü g4 alınır
  • g4'ün arka kapağını değiştirebiliyoruz değil mi? genelde deri olanları daha ucuz cünkü ileride yipranma fln olur.
  • G4 resmi garantisi halen 1700 1800 lerde ....Şu an ki telefonum sony Sp ve bu telefondan çok memmun kaldım çok sağlam bir telefon bir kere bile bozulmadı sıkıntı çıkarmadı ufak tefek kasılmalar oluyor çok normaldir....O yüzden marka olarak Sony beni cezbediyor Lg için de çok sorun yaşayanlar gördüm sesin karşıya gitmemesi ekran da çıkan sorunlar vs baya var yani...Ayrıca m5'in kamerası Lg g4 gibi olmayabilir ama çok güzel çekiyor nette gördüğüm inceleme videolarına bakarsak....M5 almaya karar verdim Turkcell de 1400 lira Nette 1385 lira civarında Sony garantili
  • Enterasan bir soru aslında m5 sony orta segment. g4 lg amiral gemisi karsılastırılıyor. Lg daha cok calışması lazım sanırım.Bende tercihi g4 den yana yapardım bakıyorumda paraleleerde delta garanti bile yok başka firmalar onlarada güven olurmu olmazmı.. 1700 1800de verilmez gidip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Enterasan bir soru aslında m5 sony orta segment. g4 lg amiral gemisi karsılastırılıyor. Lg daha cok calışması lazım sanırım.Bende tercihi g4 den yana yapardım bakıyorumda paraleleerde delta garanti bile yok başka firmalar onlarada güven olurmu olmazmı.. 1700 1800de verilmez gidip.

3 gb ram, 8 çekirdekli 2 ghz işlemci, 21 mp arka 13 mp ön kamera, full hd ekran

bu telefon mu orta segment ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DROID RAZR

quote:

Enterasan bir soru aslında m5 sony orta segment. g4 lg amiral gemisi karsılastırılıyor. Lg daha cok calışması lazım sanırım.Bende tercihi g4 den yana yapardım bakıyorumda paraleleerde delta garanti bile yok başka firmalar onlarada güven olurmu olmazmı.. 1700 1800de verilmez gidip.

Kagıt üstünde özellik yazarak karsılastırmayı yapmayı bırakın artık :) ciktigi günden düne kadar c5 sahibiydim orta segment diyorsak birşey vardır. aynı özellikte 150dolara çin telefonları var ozaman onlarda aynı amiraller ile :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DROID RAZR

quote:

Kagıt üstünde özellik yazarak karsılastırmayı yapmayı bırakın artık :) ciktigi günden düne kadar c5 sahibiydim orta segment diyorsak birşey vardır. aynı özellikte 150dolara çin telefonları var ozaman onlarda aynı amiraller ile :))

farkındaysan c5 değil m5 ten bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .BUTTERS STOTCH. -- 23 Kasım 2015; 16:48:47 >

• Aynı m5 c5 yani orta segment. c5 için diyorsun sandım özellikler benzer. sony amirali z serisidir. lg amiralide g serisi tartısmanın manası yok.

Siz m5 sonynin amiral gemisi olarka görüyorsanız farklı bakıyoruz demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 23 Kasım 2015; 18:26:05 >
  • Amiral general farketmez Sony- her bağlamda- > LG

edit:Apple kullanıcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nastyobi -- 23 Kasım 2015; 16:49:26 >
  • Yorum yapan arkadaşlar m5'in 16gb, g4'ün 32gb olduğunu atlamışlar fiyat hususunda.

Diyeceğim odur ki G4 çok daha makul resmi distribütörde bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki G4 karşılaştırmak hatadır yav
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.