Şimdi Ara

The Walking Dead kötü adamını buldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Walking Dead kötü adamını buldu

Amerikan kablolu kanalı AMC tarafından hazırlanan ve son yılların en başarılı dizileri arasında yer alan The Walking Dead, uyarlandığı çizgi roman serisinin en önemli isimlerinden birini izleyicilerin karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Altıncı sezonuna hızlı bir başlangıç yapan dizi, çizgi roman serisinin hayranları tarafından merakla beklenen Negan karakterini kadroya ekliyor.

Yazının devamı çizgi roman hakkında bilgi sahibi olmak istemeyenler için hafif spoiler içerir. 

Robert Kirkman'ın ünlü çizgi roman serisini takip edenlerin yakından tanıdığı Negan, bu sezonun son bölümlerinde diziye dahil olacak. Altıncı sezonda diziye dahil olabileceği bu yılın başından beri konuşulan Negan, The Walking Dead evreninin en tehlikeli kötü adamlarından biri. Bu önemli karakteri canlandırması için bir süredir oyuncu arayışında olan yapımcılar, aradıkları kötü adamı Jeffrey Dean Morgan'da buldular.

The Walking Dead kötü adamını buldu

Watchmen filmindeki Komedyen rolüyle yıldızı parlayan Jeffrey Dean Morgan, televizyon dünyasının tanınmış isimleri arasında yer alıyor. Daha önce Supernatural ve Magic City dizilerinde yer alan Morgan, şu sıralar The Good Wife dizisinde boy gösteriyor. Morgan'ın yanı sıra Negan rolü için değerlendirlen isimler arasında Timothy Olyphant, Matt Dillon ve Garrett Hedlund' gibi tanınmış isimler yer alıyor.

Morgan tarafından canlandırılacak olan Negan karakterinin bu sezonun son bölümlerinde diziye dahil olacağı ama asıl etkisini önümüzdeki sezon göstereceği belirtiliyor. 29 Kasım'da yayınlanacak 8.bölümünün ardından araya girecek olan The Walking Dead, 14 Şubat yeni bölümleriyle geri dönecek. 

• Bu dizide kaynaklar niye hiç tükenmiyor? Yani hiç kimse bir şey üretmiyorken nasıl oluyorda bu adamlar kaynak sıkıntısı yaşamıyor?
  • Yakisir sevdigim bir oyuncu

Ama hep iyi karakterlerde oynadi, psikopat rolunu nasil yapacak merakle bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Bu dizide kaynaklar niye hiç tükenmiyor? Yani hiç kimse bir şey üretmiyorken nasıl oluyorda bu adamlar kaynak sıkıntısı yaşamıyor?

Yanlışın var sanki dostum. Hem silah, mühimmat; hemde yiyecek sıkıntısı çekiyorlar. Pek denk gelmedi sana belkide hocam.

• 3.sezon da açlıktan ölüyordu jack ve saz arkadaşları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çizgi Romandaki tip ile alakası yok ama diziye yakışır kötü adam olarak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu dizide kaynaklar niye hiç tükenmiyor? Yani hiç kimse bir şey üretmiyorken nasıl oluyorda bu adamlar kaynak sıkıntısı yaşamıyor?

Yeni buldukları kasabada sınırsız kaynakları olan erzak deposu var.
  • son bölüm çok çok sıkıcıydı yeni bölümde aksiyon bekliyorum

• Negan , Rick'in grubundaki önemli karakterleri öldürecek ancak bunun gerçekleşmesi 1 sezon daha alır İstediğiniz heyecanı size Negan reyiz yaşatacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 12 Kasım 2015; 11:14:54 >
  • Budizi başlarda iyiydi de şimdi iyice saçmaladı.
    Bir sürü zombi var hastalık bulaşalı dizi süresine göre 3-5 yıl olmuş bir bitmediler. yeme içme yok ne yakıyor bu zombiler nükleer reaktörmü yutmuşlar. zaten dizide bir amaç yok, haaa türk dizileri ha walking dead gül gibi stargate universe dizisini bile kaldırdınız bundan daha iyiydi.

• ceo-tr kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir sıkıntı yahu. kaç sezondur devam ediyor dizi. hani izlemiyorum da sürekli bir çatışma, dışarda zombikolar ama adamların ne yiyecek ne içecek ne yakıt ne mermi sıkıntısı yok gibi
  • quote:

Nasıl bir sıkıntı yahu. kaç sezondur devam ediyor dizi. hani izlemiyorum da sürekli bir çatışma, dışarda zombikolar ama adamların ne yiyecek ne içecek ne yakıt ne mermi sıkıntısı yok gibi

Açlıktan insan yiyen bile vardı hocam bence izlemen lazım dışardan gözüktüğü gibi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin ilk bölümünün çıkmasıyla başladım bu diziye ve her hafta iple çekiyorum, ondan sonra 3 sezon dan sonra öyle bir bozdu ki, diziyi izlemeyi çoktan bıraktım, çok ağır işleyen bir yapısı var, olay örgülerinde de sürekli bir problem var..

• valla diziye tekrar dönmem için bir sebep bu
  • Boss geldi

• Ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama bu haberin donanımhaber ile ne alaksı var ?

• quote:

Açlıktan köpek kesip yediler yahu

• quote:

Diziyi izlmediğiniz net. Kaynakların mantıken bitip tükenmemesi lazım, insanlık telef olmuş nasıl bitecek o kaynaklar. Kala kala çok az bir kitle kalmış buna rağmen kaynaklara ulaşmak, elde etme çok zor. Bir çok kez bu konu işlendi dizide. Türkiyedeki diziler gibi fakir ama iphone kullanıyor mevzu yok yani

• Kaynaklardan ziyade benim komiğime giden tek şey onca yürüyen zombi var ve koşarak değil hızlı yürüsen bile kaçabiliyorsun yani o derece... Ya arkadaş nasıl olur da yakalanıp bir de ısırılmayı becerebiliyorsun aklım mantığım kabul etmiyor :D

• Diziyi izlerken gülüyorum.2-3 oyuncu hariç diğer oyunculuklar dökülüyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.