Şimdi Ara

Hyundai Elantra dizel 60500 alinir mi? 59500'e alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
1.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C segmenti sedan arac almayi dusunuyor is arkadasim. C olmamasina ragmen egeayi da almistik listeye

Son 3 araba olarak

Egea
    Astra
    Elantra

Olarak indirdik. Astrada sport donanimlarda nuh dediler peygamber demediler 70e biraksalar alcaktik. En ucuz 75 dediler. forumda 68 diyenler hatchback icin fiyat almis, sedanlari inmiyorlar fiyati 75 ten asagi.

Az once hyundai ile gorustuk. En bos donanim (mode) 60500 e birakiyorlar son fiyat. Sizce nasil alinir mi? Bu fiyata c segmenti sedan dizel baska bulamayiz heralde fiyati uygun diye dusunuyorum siz ne dersiniz?

Düzeltme : Arkadaşlar aracı 59500'e bağladık. Araç Mode paket daha önce de dediğim gibi, şu anda fiyat listesinde gözükmeyen bir paket. Ankara'da sadece Akbak'ta kalmıştı onu da biz aldık. İstanbul'da 2 tane beyaz mode dizel var ilgilenenler varsa. Aracı bu hafta teslim alacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 16 Kasım 2015; 17:35:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o fiyatlara 4 teker bir direksiyon polo ve clio satiyorlar.

BEDAVA ALİNİR

• 1sn düşünmeden alınır.
  • Elantra ile Accent Blue karışmış olmasın?
  • Ben olsam alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Elantra ile Accent Blue karışmış olmasın?

Accent blue nun muhabbeti 3 saniye gecti.

Accent blue dusunur musunuz?
    Hayir.

Bu kadar

• Harika fiyat ve bir de 18000'e sıfır faizde var deme. Kesinlikle alınır.
  • Kesinlikle alinir.

Bu arada hb sorun olmayacaksa 8-10 daha verip 136 lik dizel sport astra almanizi oneririm. Baya donanim farki var.

Hb yi 68 e sedani 75 vermeleri tuhaf olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 9 Kasım 2015; 14:30:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Harika fiyat ve bir de 18000'e sıfır faizde var deme. Kesinlikle alınır.

Bu arac icin kullandirtmiyorlar ne yazikki 18 ay kampanyasini

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Kesinlikle alinir.

Bu arada hb sorun olmayacaksa 8-10 daha verip 136 lik dizel sport astra almanizi oneririm. Baya donanim farki var.

Hb yi 68 e sedani 75 vermeleri tuhaf olmus.

Yok hocam %100 sedan dusunuyor arkadas

• Baska yorum var mi arkadaslar ha aldik ha alacagiz

• alınır, memnun kalınır.
  • Alınır ama kapak jant mı? Olsun yine de alınır gibi...

Astra J sport bagaj gayet büyük bi inceleyin derim. 68'e onu almanız 1 tık daha mantıklı olur. İçi daha dar olacak tabi ama bagaj gayet yeterli.

Not : Elantra kampanyalı fiyat 77,5 yerine 72,5 görünüyor 61 e verdiklerine emin misiniz? Hangi paket?
  • 72500 lira liste fiyatını 60500 bıraktı hem de dizel neresi vermiş bu rakamı ilginç...

• Donanimlarini bilmiyorum. Baz model alinca pismanlik yasamazsiniz umarim. Yani keake suda olsa buda olsa diye. Elentra dan ziyade ben nedense accent blue yu daha cok seviyorum bu benim kendi gorusum ama.

fiyat makul kafa rahatligiyla alinir...

• elantra da mode yok gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu satten sonra elantra melantra alınmaz. hyundainin dizel motorları pek verimli değil. benzinli astradan pek farklı olmaz. en iyisi egea..
  • 67000 TL ye Egea 1.6 dizel Urban varken hiç bir c sınıfı araç 60-70 bin arası alınmaz😀

• quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Donanimlarini bilmiyorum. Baz model alinca pismanlik yasamazsiniz umarim. Yani keake suda olsa buda olsa diye. Elentra dan ziyade ben nedense accent blue yu daha cok seviyorum bu benim kendi gorusum ama.

fiyat makul kafa rahatligiyla alinir...

Accent blue ile arada ciddi fark var, Özellikle konfor anlamında. i30/elantranın yanında accent blue çok rahatsız kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

bu satten sonra elantra melantra alınmaz. hyundainin dizel motorları pek verimli değil. benzinli astradan pek farklı olmaz. en iyisi egea..

Dizelde verimli degilden kastiniz nedir acaba merak ettim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.