Şimdi Ara

Trafikte yaşadıklarımı Vlog halinde yüklüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
4
Favori
2.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trafikte yaşadığım ilginç olayları yaşadıkça ve kayıtta olduğum sürece elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum.

Kullanmış olduğum aksiyon kamerası Next Aee Sd21 ile birçoğumuzun yaşadığı fakat görmediği veya karşısındaki kişi olup yanlış yapıp yapmadığını da sorgulamayı amaçlamaktayım.

Şimdiye kadar yayınladığım 6 adet videoyu burada paylaşıyorum:

Sinyal Kullanmamak ata sporumuz (Sürücüye ceza whatapp üzerinden ceza yazdırdım)

İntihara Meyilli Yaya

Anayola Normal çıkmamak

Sağ gösterip Sola dönme

Otobüs için bana atlayan Amca ve Kaynak Ata sporumuz

İyi seyirler. Video ekledikçe buraya yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 7 Kasım 2015; 14:38:03 >

• o dobloya oturduğum yerden sinir oldum. acaba kaç tl ceza yedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

o dobloya oturduğum yerden sinir oldum. acaba kaç tl ceza yedi?

189TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Intihara meyilli yaya videonuzda hata tamimiyle sizde. Onunuzdeki aracin arkasina yapisip bunlar gecerken ben de geceyim mantigiyla yolunda giden aracla anlasmazlik yasamissiniz once, gorus aciniz bu anlasmazliktan dolayi daraldigindan gorememissiniz yayayi pek tabii o da sizi. Iki dakika beklemek nedense herkese zor geliyor ve hakli bir anda kendisi oluyor

• O haramidere baglantisini tasarlayan asfaltini doken cizgisini cizenlere ayri ayri sovuyorum her seferinde. Benzinlikten cikip yola baglanmak tam bir kamikaze isi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İntihara meyilli yaya videosunda önünüzdeki chevrolet araç size sis farıyla uyarıda bulunuyor.Aracınızın farları karşı tarafı rahatsız ediyor bariz bir şekilde videoda bile farkedebiliyoruz.Öncelikle o farınızı bir düzeltin size zahmet uzunları mı yakmışsınız bilmiyorum ama karşı taraf yol boyunca size söver,kavgada edebilir.

Ayrıca geçiş hakkı oraya kadar gelmiş olan diğer araçtaydı siz onun tereddütünden faydalanayım geçeyim demişsiniz bu nedenden dolayıda yaya sizi görememiş.Eğer o tereddüt yaşadığınız araçla kaza yapsaydınız 8/8 siz kusurlu olacaktınız.Biraz daha sakin olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul trafiğine adapte olamamış bir arkadaş sanırım.Sakin olun alışırsınız.
  • Trafiğe yeni çıkmaya başladınız galiba alışmaya bakın sakin olun yoksa kafa kaldırmaz
  • En son videoda kaynak yapmaya çalışan taksiciler varya,ah ah işte onlara mümkün olduğu kadar müsade etmiyorum bazen sert tartışmalarda yaşıyorum ama yinede ödün vermiyorum.
  • O şekilde kaynak yapmaya çalışanların aracına direk sürtüyorum ben ön tamponumu. Ön tamponun burnunu kapıya sürtünce hasar diğer araca geçiyor, öneririm. Eski model araç kullanmanın en güzel yanı bu, acımıyorsunuz.

Dingil bir fluence'ci kırmızı ışıkta kaldırıma çıkıp inerek en öne yanıma kadar geldi en az 10 aracı geçip, yeşil yanınca da önüme geçmeye çalıştı. Hiç acımadım direk sürttüm.
  • 10 senedir araba kullaniyorum.

Yalniz ne cok yorumcu bilip bilmez varmis onu da gordum.

Intahara meyilli yaya da o kavsak her zaman oyle spark'in onundeki doblo uzun sure durdugundan geriye alip sagindan gecmeyi dusundu. Sis stobunu degil geri vites lambasi o yanan.

Ayrica farlatim holajrn goz filan almiyor. Videodan oyle zannediyorsunuz.

Sola sinyalimi verdim solumdaki lagunanin gideyim mi gitmeyeyim mi tereddutunden dolayi kavsaga ciktim.

Bir de yayanin kavsagin ortasindan karsidan karsiya gecmesi ne kadar dogru bir de onu sorgulayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt0392

Trafiğe yeni çıkmaya başladınız galiba alışmaya bakın sakin olun yoksa kafa kaldırmaz

Onceki aracimda 20 simdiki aracimda 100binkm kullandim. Bir de acemiligi atlattigim tipo vardi kimbilir kac km.

Ama hicbiri son bir yildir yasadigim Beylikduzu Avcilar arasi sacma sapan yola atlamisliklari icermemisti. Hatta kamerayi almadan once onume kosarak yaya atladi on camimi kirdi kaputumu ezdi. Ondan beridir kaydetmeyi tercih ediyorum.

• sabır deyin ne diyeyim, welcome to Turkey
  • son videodaki teneke opelli adam tam dayaklıkmış
  • Çoğu günlük şeyler. Bu doğru olduğu anlamına gelmiyor şüphesiz ama farlarınızın ayarında sıkıntı var gibi. Yağmurlu havada yansıyor mu acaba flan dedim ama diğer gece çekimin de bariz farlarınız ya gök yüzünü aydınlatıyor ya ampüllerin de bi sıkıntı var.

• _opeth kullanıcısına yanıt
    vedat abi ben seni sessiz sakin bir adam sanıyordum, sen baya atarlıymışsın ya

(özcan ben bu arada, pendik marinada senden telefon almıştım hatırlarsan.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: farks

Çoğu günlük şeyler. Bu doğru olduğu anlamına gelmiyor şüphesiz ama farlarınızın ayarında sıkıntı var gibi. Yağmurlu havada yansıyor mu acaba flan dedim ama diğer gece çekimin de bariz farlarınız ya gök yüzünü aydınlatıyor ya ampüllerin de bi sıkıntı var.

Yav hala ayni seyleri soylemeyin. Video cekiminden oyle ayarsizlik yok. Goz almiyor illa duvara cekip fotograflamam lazim anlasilan.

• quote:

Orijinalden alıntı: r0x

vedat abi ben seni sessiz sakin bir adam sanıyordum, sen baya atarlıymışsın ya

(özcan ben bu arada, pendik marinada senden telefon almıştım hatırlarsan.)

Artik bam teli mi dersin ar damarim mi dersin. Genelde sakinim ama

• Videolar izlettiriyor kendini boyle devam abonen oldum bu arada dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.