Şimdi Ara

★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
2.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satın aldığım link :http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_232448.html KOD İLE AUSDOM261 69.99 $

Not : Destek-Bilgi-hertürlü soru ve %12 indirim Almak Adına çekinmeden bana özel msj atabilirsiniz

İndirim Kodu : AUSDOM261

Önce çıkan özellikleri :

• Dahili GPS ( Sadece tek enerji kablosu var )
    • Mini Tasarım
    • Kolay çıkart tak
    • Aksiyon Kamerası olabilme ( Power bank desteği ile )

Evet 2015 sonuna yaklaşırken hedefimden kaçmayan iyi bir kamera daha Hatta o kadar iyi ki Ultra HD çözünürlük + ses kalitesi ile özellikle GPS hız bilgisini aksiyon kamera çekimlerinde görmek isteyen bisikletçiler içinde nokta atışı olan bu kamerayı gps'li f/p bile yapabiliriz ( indirim alırsak ) İnceleme yaptığım yukarıda ki videoda bol bol anlattım

Gps sinyaline kitlenmesi inanılmaz iyi ( ortalama 30 saniye ile 1.5 dakika arası )

Kayıpsız netlik örneklerini Yüklüyorum Lütfen indirip gerçek kaliteyi görün.

Önemli !!! Paypal'a Daha Az Ödeyin ( Kur Farkı Yemeyin )---------->Tıklayın Lütfen<----------

Kendi çektiğim Kayıpsız Netlik ( RAW ) Örnekleri : ( Şu an için 9 adet farklı dosya )

1- -------->Ausdom A261 AkşamÜzeri 53 Mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 53 Mb
    2- -------->Ausdom A261 Sabah 68mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 68 mb
    3- -------->Ausdom A261 AkşamÜzeri 97 Mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 97 Mb
    4- -------->Ausdom A261 Gece 41mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 41 mb
    5- -------->Ausdom A261 Akşam Üzeri 161mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 161 mb
    6- -------->Ausdom A261 Akşam Üzeri 186mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 186 mb
    7- -------->Ausdom A261 Sabah 400mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 400 mb
    8- -------->Ausdom A261 Akşam Üzeri 288mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 288 mb
    9- -------->Ausdom A261 Yağmurlu Hava 48mb Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 48 mb

★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS

★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS

★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS  ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS  ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS

★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS
     ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS ★Ausdom A261★Ultra HD-Araç Kamerası-( 2K netlik ) Dahili GPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 24 Haziran 2016; 12:09:58 >

• Olgu hocam, videolarda GPS hız damgası göremedim, netlik gayet güzel fakat ses kalitesini beğenmedim ben GS98C de ses daha kaliteliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Olgu hocam, videolarda GPS hız damgası göremedim, netlik gayet güzel fakat ses kalitesini beğenmedim ben GS98C de ses daha kaliteliydi.

Ses GS98 in bir tık aşağısında ama benim hoperlörler de çok iyi değil

Hız bilgisi programda çıkıyor + media player ile oynatırken ( Media playerda hız bilgisi için video upload olmakta )

• quote:

Olgu hocam, videolarda GPS hız damgası göremedim, netlik gayet güzel fakat ses kalitesini beğenmedim ben GS98C de ses daha kaliteliydi.

G-98 Ses kalitesi daha iyi ama buda bence güzel

https://youtu.be/hFoSxwdVyRY?t=6m16s
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Hız bilgisi programda çıkıyor + media player ile oynatırken ( Media playerda hız bilgisi için video upload olmakta )

sanırım ORDRO da da böyleydi videolarda yoktu ve sadece haritalı programda çıkıyordu. evet senin hoparlörde de var sorun cızırtılı

• quote:

quote:

quote:

sanırım ORDRO da da böyleydi videolarda yoktu ve sadece haritalı programda çıkıyordu. evet senin hoparlörde de var sorun cızırtılı

Şimdi Yükleniyor aslında programa da gerek olmadan direkt Medya player üstünde görünüyor Hız. Upload bitince açılır :

Ayrıca bu olay hız bilgisini ( eğer kişi çok hızlı giderken kaza yapmış ise ) farklı bir oynatıcı ile videoyu açarak aşırı hızı gizlemeye de yarıyor. Lazım olunca hızı gösteren program ile aç ( mahkemeye delil ) hızlı gidiyorsan gps bilgisini göstermeyen oynatıcı kullan

Mouse ile gösterdğim yer Hız bilgisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 24 Ekim 2015; 19:32:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdi Yükleniyor aslında programa da gerek olmadan direkt Medya player üstünde görünüyor Hız. Upload bitince açılır :

Ayrıca bu olay hız bilgisini ( eğer kişi çok hızlı giderken kaza yapmış ise ) farklı bir oynatıcı ile videoyu açarak aşırı hızı gizlemeye de yarıyor. Lazım olunca hızı gösteren program ile aç ( mahkemeye delil ) hızlı gidiyorsan gps bilgisini göstermeyen oynatıcı kullan

Mouse ile gösterdğim yer Hız bilgisi

güzelmiş

• Gs98c bariz daha üstün

Bu kameranın sesi iğrenç çıkıyor öyle böyle değil
    130 derece
    İşlemcisi 50 ile bitiyor
    Görüntüde kumlanma var
    1080p 60 fps desteklemiyor sanırım özelliklerde yazılmamış

Gs98c 70 ile bitiyor
    178 derece
    Sesi az alıyor ama daha net
    Görüntüde ara ara kumlanma var ama daha az dikkat çekiyor

Sonuç olarak kesinlikle gs98c derim
    Kendim de kullanıyorum zaten

Görüntüyü 16:9 yaparsanız daha uyumlu olur telefon ve monitör ekranlarıyla
    Sanırım 21:9 yapmışsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

Gs98c bariz daha üstün

Bu kameranın sesi iğrenç çıkıyor öyle böyle değil
    130 derece
    İşlemcisi 50 ile bitiyor
    Görüntüde kumlanma var
    1080p 60 fps desteklemiyor sanırım özelliklerde yazılmamış

Gs98c 70 ile bitiyor
    178 derece
    Sesi az alıyor ama daha net
    Görüntüde ara ara kumlanma var ama daha az dikkat çekiyor

Sonuç olarak kesinlikle gs98c derim
    Kendim de kullanıyorum zaten

Görüntüyü 16:9 yaparsanız daha uyumlu olur telefon ve monitör ekranlarıyla
    Sanırım 21:9 yapmışsınız

Evet 21:9 yaptım diğer modu da denemek lazım. LA50 - LA70 fark yok daha önce konuşmuştuk.

Firmware yazılım ile farklı çözünürlük modlarını işliyorlar kameralara

Açı yükseldikçe plaka okuma oranı düşüyor, bende kendi aracımda 120 derece kullanıyorum ama tabi 178 kötü bir değer değil keyfe keder kişi hangisini tercih ediyorsa.

G98 güçlü bir kamera + Mpbs değerleri aynı seviyede olsada farklı lens kullanıyorlar.

Her kameranın farklı özellikleri var ben beğendim açıkçası ama G98 den daha iyi yok o iyi aman aman demiyorum

Ses G90 ile G98 arasında bence araç içi konuşmaları hassas bir şekilde yakalamış, müziği iyi çekmiş yeterli.

Esas Ambarella A12 geliyor yakında bakalım o nasıl çıkacak

Yorumlar için teşekkürler aslında G98 hiç kullanmadım aynı anda araca takıp çekim yapmak lazım

Ben panorama X2 ile karşılaştırdım anca :

https://dashcamtalk.com/forum/index.php?posts/192840/

Değerli yorumlarınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisininde birbirinden üstün olduğu yerler var ausdom deki sensörler
    Exposure control, G-sensor, HDR, Photograph, Microphone, GPS, Anti-shake, Motion detection, Night Vision, Time and date display, SD/MMC card, HDMI output, USB function, Cycle recording, Auto power on/
    Gs98c deki sensörler
    HDMI output, G-sensor, Auto power on/off, Motion detection, HDMI, Time and date display, GPS, Loop recording, Key lock, AV-OUT

Batarya ausdom 250 mh gs98c 190 mh

Chipset ausdom Ambarella A7LA50 gs98c Ambarella A7LA70

İmage Resolution ausdom 4 MP gs98c 13 MP

Ses olayında bozukluk bence aracın ses sisteminden kaynaklı çünkü bi ara bayanlar konuşuyor gayet net ve düzgün

Ergonomi olarak bence ausdom daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

İkisininde birbirinden üstün olduğu yerler var ausdom deki sensörler
    Exposure control, G-sensor, HDR, Photograph, Microphone, GPS, Anti-shake, Motion detection, Night Vision, Time and date display, SD/MMC card, HDMI output, USB function, Cycle recording, Auto power on/
    Gs98c deki sensörler
    HDMI output, G-sensor, Auto power on/off, Motion detection, HDMI, Time and date display, GPS, Loop recording, Key lock, AV-OUT

Ses olayında bozukluk bence aracın ses sisteminden kaynaklı çünkü bi ara bayanlar konuşuyor gayet net ve düzgün

LA50 - LA70 arasında yazılımsal bir fark var tahminimiz çünkü işlemci A7 aynı

Walla utandım rezil hoperlörlerimden Araç 2007 yaşlı

• quote:

quote:

İkisininde birbirinden üstün olduğu yerler var ausdom deki sensörler
    Gs98c deki sensörler

LA50 - LA70 arasında yazılımsal bir fark var tahminimiz çünkü işlemci A7 aynı

Walla utandım rezil hoperlörlerimden Araç 2007 yaşlı

Benimki gelsin bide benden dinlersiniz sesi benim gözüme takılan şey 60 FPS desteği vermemeleri vede foto çözünürlügünün 4 mp olması ikisinde yazılımdan kaynaklı umarım düzeltirler

• ilk sayfadan :) Eline sağlık Olgu hocam. Hızlı bir rock parça beklerken yumuşak bir müzik kullanmışsın. Yaşlanıyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

ilk sayfadan :) Eline sağlık Olgu hocam. Hızlı bir rock parça beklerken yumuşak bir müzik kullanmışsın. Yaşlanıyorsun :)

Ah walla Doğan bey haklısınız seneler geçtikçe alıyor içimizdeki heyecanı yavaş yavaş Artık yapmaktan çok keyif aldığım şeyler bile daha az keyif veriyor.

Yeni heycanlar lazım, CX-20http://youtu.be/RglcZndNhlM gibi mesela

İlk sayfadan gözünüzden "Slayer" kaçmış :) Gene birşeyler var canım derinlerde tamamen gitmedim

http://youtu.be/x4HsQ_-JbzQ?t=18m34s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 25 Ekim 2015; 7:25:05 >

• Olgu usta bide kameranın menüleri üzerine anlatımlı bir video çeken ikrama geçer

• quote:

Olgu usta bide kameranın menüleri üzerine anlatımlı bir video çeken ikrama geçer

Çekeyim birde pdf formatında kullanma klavuzu olacaktı ona bakiyim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.