Şimdi Ara

Bisiklet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sizden bir öneri rica edeceğim.
    Bisiklet almak istiyorum bazen turlara çıkacağım bazen gezinti yapacağım fakat sağlam bir şey istiyorum. Oturacak yeri rahat olmalı ve hız bakımından beni zorlamamalı. Ayrıca vites geçişinde sorun yaratmamalı. Boyum 173 cm tam olarak bisikletten anlamıyorum onun için söyledim öneri yaparsanız sevinirim. Ayrıca şu fren sistemini de açıklarsanız sevinirim.
    Saygılarımla
    Eklemek istediğim bir şey daha var
    Dağ bisikletlerine baktım ve bana daha uygun olacağını düşündüm çünkü bazen arazide kullanacağım hemde tekerleri kalın sağlam olacaklarını düşünüyorum. Ayrıca kullanımı da kolay şehir bisikletleri kadar büyük olmadıkları için. Sizce hangisini almalıyım?
    Bütçe: En fazla 900 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberFree -- 19 Ekim 2015; 19:49:31 >

• CyberFree kullanıcısına yanıt
    Bazen dağda kullanacaksan neden dağ bisikleti alıp günlük kullanımda fazladan enerji harcıyasınki? Kitlenebilir amortisörü olan bir şehir bisikleti alsanda çok dağlık biryere girmiyeceksen işini görür zaten. Bu fiyat aralığınada carraro sportive 224 önerebilirim, yada mossonun 1521 msm v'sini. 2sinide git gör test et derim :)
  • Bazen derken yanlış anlatmışım özür dilerim. Ben yılda 3 ay arazide geri kalanında şehirde kullanacağım. Madem öyle diyorsunuz bana tekeri sağlam bir bisiklet lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carraro force 320 almaya karar verdim sizce dogru bir karar mıydı?

• salcano city fun 60v 400 liraya aldım ilk bisikletim gayet iyi benim için 10 numara hatta

• Sahibinden de yada farkli bir yerden 2. elde bakabilirsin. Malum sezonu kapaniyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.